Що ви отримуєте з РемОнлайн:

Оптимізація витрат та зростання доходів

Більше грошей

Оптимізація витрат
та зростання доходів.
Вся аналітика в одному вікні

Всі замовлення, клієнти і оплати в єдиній базі

Порядок в замовленнях

Всі замовлення,
клієнти і оплати в єдиній базі
для комфортного обліку

Доступ до всіх важливих показників

Повний контроль

Доступ до всіх важливих
показників коли завгодно
з будь-якого пристрою

Зосередьтеся на своїх справах

Більше вільного часу

Зосередьтеся
на своїх справах замість
вічного контролю замовлень

Зареєструйтеся зараз і користуйтеся безкоштовно протягом 7 днів

Наведіть порядок в обліку і залучайте більше клієнтів

Автоматизація обліку заявок та замовлень

Заводьте замовлення на послуги сантехніків, електриків, столярів, слюсарів та інших фахівців максимально швидко, контролюйте їх статуси та оплати. Готові довідники та форми замовлення, які ви зможете налаштувати під ваші потреби, заощадять вам до 20 хвилин на оформленні кожної заявки.

Автоматичний розрахунок вартості замовлення

Налаштуйте довідники з переліком послуг та їх вартість. Встановіть собівартість і націнку. Тепер ви або ваші співробітники можете автоматично розраховувати вартість кожного замовлення. Оцінюйте роботи після висновку майстра або давайте клієнтам попередні ціни на популярні послуги, наприклад:

 • встановлення / заміна крана
 • монтаж / ремонт електропроводки
 • встановлення / ремонт замків
 • монтаж / ремонт меблів і т. д.

Планувальник замовлень

Оцінюйте завантаження майстрів або обладнання за допомогою планувальника. Плануйте виконання робіт на певний час для кожного виконавця. Керуйте завантаженням ресурсів і ефективно розподіляйте завдання, щоб зробити максимум в обмежений термін.

Контроль якості роботи майстра

Функція автоматичних повідомлень клієнтів з прив'язкою до замовлень допомагає оцінити роботу кожного майстра. Перейшовши за посиланням в SMS, клієнт зможе написати відгук і поставити оцінку. Зведену інформацію по замовленнях, виконавцям і загальний рейтинг компанії ви побачите на дашборді керівника, а проаналізувати рівень задоволеності зможете в звіті "Відгуки клієнтів".

Облік наданих послуг

Програма обліку послуг автоматично формує по ним звіти, завдяки яким ви зможете відстежити чистий прибуток по кожній роботі з розбивкою по співробітникам. Формуйте прайс і перелік послуг, відштовхуючись від їхньої популярності та прибутковості для компанії, щоб заробляти більше. А на графіках Аналітичного звіту ви зможете відстежити показники в динаміці, виявити сезонність послуг або інші цікаві закономірності.

Функція сповіщень співробітників

Налаштуйте шаблони автоматичних повідомлень в Telegram, щоб ваші співробітники не пропустили важливі коментарі про зміни в замовленнях. Це допоможе зробити внутрішню комунікацію більш ефективною і прискорити обробку заявок.

Автоматичний розрахунок зарплати

У РемОнлайн можна розраховувати зарплати в один клік. Для цього потрібно одноразово налаштувати винагороди співробітникам за різні види робіт. Щоб побачити всі суми до виплати, перейдіть до звіту по зарплаті і натисніть "Створити звіт". Використовуйте всі можливості програми для ведення обліку послуг, щоб створити власну схему нарахувань.

Легкий розрахунок рентабельності

Програма спрощує збір даних для визначення найбільш:

 • затребуваних послуг (скільки чого виконано на суму за період)
 • продуктивних майстрів (розраховується кількість виконаних робіт на суму)
 • ефективних рекламних каналів (оцінюйте, скільки клієнтів, замовлень і прибутку приносить вам кожен з них).


Формуйте відповідні звіти з графіками в кілька кліків. Використовуйте їх для прийняття управлінських рішень.

Віддалений доступ до програми

Ви і ваші співробітники можете з будь-якого пристрою і місця увійти в CRM-систему, щоб:

 • перевірити поточний статус замовлення
 • проконтролювати виконання завдання
 • відповісти на коментар
 • зафіксувати виконання завдання.


Будьте мобільні і завжди в курсі того, що відбувається!

Основні бізнес-показники в мобільному додатку

Відстежуйте основні бізнес-показники в мобільному додатку керівника. Це дозволяє швидко оцінити, скільки у вас замовлень в роботі, скільки платежів і замовлень від клієнтів ви отримали за день, за місяць і яка сума середнього чека. А ще ви зможете відслідковувати ефективність співробітників і зв'язуватися з ними, де б не знаходилися.

Контроль фінансів

Приймайте передоплати, оплати клієнтів і контролюйте заборгованості не покидаючи програми обліку робіт і послуг. Відстежуйте надходження та витрати бізнесу за статтями, щоб скорочувати непотрібні витрати. Генеруйте фінансові звіти в кілька кліків, щоб швидко реагувати на коливання показників і ефективно управляти бюджетом компанії.

Переваги використання РемОнлайн для домашніх майстрів:

devices-4.png (76 KB)

 1. Хмарна технологія дозволяє отримати доступ до програми звідки завгодно з використанням мобільного пристрою або комп'ютера: в офісі, на складі, на виїзді у замовника.
 2. Завдяки зрозумілому інтерфейсу програма не вимагає особливих навичок для роботи. На будь-яке питання можна знайти відповідь в Базі знань або отримати відповідь від служби підтримки.
 3. З РемОнлайн ваші дані надійно зашифровані і захищені, ви можете не перейматися про безпеку.
 4. Швидкий старт: РемОнлайн враховує особливості бізнесу, що дозволяє швидко налаштувати програму під себе. Потрібно лише зареєструватися і приступити до роботи.

Вже зараз в розробці:

spin

65%

Податки

Ви зможете задавати застосування різних податкових ставок в різних локаціях, а також групувати податки, щоб швидше налаштовувати їх застосування.

spin

60%

Графік роботи співробітників

У РемОнлайн з'явиться табель робочих днів, в якому ви зможете бачити та планувати робочі дні, лікарняні та відпустки співробітників, а також генерувати графік за вже створеним шаблоном всього в кілька натискань.

spin

55%

Стрічка подій у Зверненнях

Ви зможете відслідковувати всі зміни по зверненню від його створення до закриття, прикріплювати та переглядати фото і файли, а також залишати коментарі для себе та колег.

spin

40%

Мобільний додаток "РемОнлайн"

Додаток для зручної роботи з замовленнями на вашому смартфоні для офісних і виїзних співробітників компанії. Зараз додаток вже дозволяє переглядати Стрічку подій замовлення, прикріплювати фото і файли, а також залишати коментарі.

spin

35%

Зарплата та взаєморозрахунки з працівниками

У кожного співробітника з'явиться свій баланс, на який ви зможете нараховувати ставку відповідно до його графіку роботи, відсотки, премії та штрафи.

spin

15%

Відгуки клієнтів

Окрім п'ятибальної системи, ви зможете збирати зворотний зв'язок по бінарній системі оцінювання або NPS, а також налаштувати відповідь клієнтам залежно від поставленої оцінки.

spin

5%

Друк документів за статусами замолвення

Ви зможете для кожного статусу замовлення вказати доступні для друку документи.

spin

5%

Погодинна та денна зарплата співробітників

Ви зможете встановити погодинну або денну ставку для кожного співробітника, щоб автоматизувати розрахунок не лише змінної, а й фіксованої частини зарплати персоналу.

Програма для обліку роботи майстрів

Послуги електриків, сантехніків, столярів, слюсарів та універсальних працівників затребувані завжди. Щодня приватні майстри та фахівці з сервісних компаній отримують від 100 до 1000 і більше заявок на виконання робіт різної складності. 

Тому облік клієнтів, замовлень, наданих послуг і вироблених оплат необхідний, так само як і запис на час. Програма РемОнлайн допомагає спростити облік роботи майстрів і об'єднати всю необхідну інформацію в єдиній базі. Вона автоматизує більшість бізнес-процесів, включаючи:

 • складські операції - легкий облік переміщень інструментів, запчастин і витратних матеріалів;
 • фінансові операції - робляться в кілька кліків;
 • оформлення документів - завдяки наявності шаблонів;
 • внутрішню комунікацію - за рахунок автоматичних повідомлень;
 • розрахунок вартості послуг - після одноразової настройки прайса;
 • розрахунок прибутку на замовлення - звіт формується автоматично;
 • визначення найбільш вигідних і затребуваних послуг;
 • оцінку завантаженості виконавців - відображається графічно;
 • визначення рекордсменів по виконаним роботам і прибутку для компанії - ви побачите зведення за день в Звіті керівника на пошті;
 • розрахунок зарплат співробітникам - після одноразової настройки схеми нарахування;
 • аналіз ефективності рекламних каналів - статистика відображається на дашборда керівника;
 • збір відгуків, оцінку рівня задоволеності клієнтів - оцінки і коментарі відображаються в звіті Відгуки клієнтів.

CRM, яка повністю налаштовується під вас

Найголовніше в РемОнлайн те, що всі розділи програми повністю настроюються під ваші потреби і стиль роботи. Ви можете редагувати існуючі або створювати власні:

 • фільтри - під кожного користувача;
 • шаблони повідомлень і документів - під кожен офіс;
 • види послуг та ціни на них в прайсі;
 • зразки карток замовлень.


Права доступу та багатьох інших налаштувань прив'язуються до аккаунту користувача, що робить програму адаптивної і зручною у використанні для вас і ваших співробітників. Нарощуйте базу клієнтів, розширюйте асортимент послуг і масштабуйте свій бізнес разом з нами!

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма обліку робіт для домашнього майстра