RemOnline — все, що потрібно для грумінгу


time.svg (1 KB)

Економія часу,
грошей та нервів


integration.svg (1 KB)

Більше 200 інструментів
в одному сервісі


device.svg (2 KB)

Доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою


individual.svg (2 KB)

Ефективність майстрів
і адміністраторів
Тестуйте до 14 днів безкоштовно та збільшуйте потенціал салону грумінгОтримайте новий рівень послуг грумінгу з RemOnline

Ніякої плутанини у записах

Керуйте чергою, швидко знаходьте вільних майстрів і переглядайте картки клієнтів, не залишаючи однієї програми. Функція Планувальника дозволяє вести запис на дні та тижні вперед і уникнути накладки візитів.

Дані клієнтів і їх улюбленців завжди під рукою

Розширюйте базу клієнтів і покращуйте рівень послуг:

  • приймайте вхідні дзвінки, створюйте з них заявки та слухайте їх записи, щоб вчасно виправляти помилки адміністраторів.
  • надсилайте клієнтам автоматичні нагадування про візит, повідомляйте про акції і збирайте відгуки, щоб повертати в ваш салон краси для тварин знову.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Порядок в обладнанні для грумінг салону

З RemOnline всі необхідні засоби та обладнання для грумерів буде завжди в наявності і на своїх місцях. Оприбутковуйте позиції на склад, додавайте до послуг, продавайте або списуйте, а програма нагадає про засоби, які закінчуються, аби ви вчасно поповнили їх запаси.

Послуги та продажі в одній програмі

Додавайте стрижки, чистку тварин і інші грумінг-послуги в програму, наповнюйте склад товарами й аксесуарами, щоб при їх додаванні в замовлення кінцева вартість виводилася автоматично.


Завдяки інтеграції з маркетплейсами ви зможете вести онлайн-продажі та заробляти більше. Більш того, ви будете розуміти, який прибуток вам приносить продажі і зможете відстежити їх середній чек.

Більше часу, менше помилок

Автоматизуйте рутинні процеси та економте час. Не бійтеся пропустити або забути важливу інформацію завдяки довідникам, шаблонам документів і готовим формам. А більше 8 сценаріїв нарахування зарплати майстрам та адміністраторам дозволять зробити виплату прозорою і справедливою.

Послуги грумінг в салоні та вдома

Організуйте виїзну роботу грумерів. Завдяки доступу до даних з мобільного додатку RemOnline Замовлення, вони в будь-який момент зможуть уточнити інформацію на замовлення. А маршрутний лист спростить доїзд до потрібної точки в потрібних клієнтові тимчасових рамках.

Аналітика у форматі звітів та графіків

З показниками на руках ви будете розвивати салон грумінгу швидше. Відстежуйте популярність послуг та їх рентабельність в розрізі кожного майстра, аби розвивати прибуткові напрямки. Аналітичний звіт допоможе виявити завантажені години, сезонність послуг та інші неочевидні показники за допомогою графіків. А Фінансовий облік в RemOnline дозволить планувати бюджет і скорочувати непотрібні витрати.

Управління грумінгом з мобільного телефону

Відстежуйте ключові показники за день в режимі реального часу, формуйте зведення за минулі періоди та миттєво зв'язуйтеся з співробітниками за допомогою мобільного додатку RemOnline Директор. Розвивайте свій бізнес, де б не знаходилися, разом з RemOnline.Перевірте, на що здатен RemOnlineДодаткові плюси автоматизації салону краси для тварин у RemOnline


inventory.svg (3 KB)


Оновлення, за які
не потрібно доплачувати

time.svg (1 KB)


Швидкий старт за 3 дні


integration.svg (1 KB)


Легке налаштування
без сторонньої допомоги

registration.svg (3 KB)


Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс  1. RemOnline
  2. Програма для грумінг-салону