RemOnline — все, що потрібно для грумінгу

time.svg (1 KB)


Економія часу,
грошей та нервів

integration.svg (1 KB)


Більше 200 інструментів
в одному сервісі

device.svg (2 KB)


Доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою

individual.svg (2 KB)


Ефективність майстрів
і адміністраторівВипробуйте програму безкоштовно впродовж тестового періоду та збільшіть потенціал грумінг-салонуОтримайте новий рівень послуг грумінгу з RemOnline

Ніякої плутанини у записах

Керуйте чергою, швидко знаходьте вільних майстрів і переглядайте картки клієнтів, не залишаючи однієї програми. Функція Планувальника дозволяє вести запис на дні та тижні вперед і уникнути накладки візитів.

Дані клієнтів і їх улюбленців завжди під рукою

Розширюйте клієнтську базу і покращуйте рівень послуг:

 • приймайте вхідні дзвінки, створюйте з них заявки та слухайте їх записи, щоб вчасно виправляти помилки адміністраторів.
 • надсилайте клієнтам автоматичні нагадування про візит, повідомляйте про акції і збирайте відгуки, щоб повертати їх в ваш салон краси для тварин знову.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Порядок в обладнанні для грумінг салону

З RemOnline всі необхідні засоби та обладнання для грумерів буде завжди в наявності і на своїх місцях. Оприбутковуйте позиції на склад, додавайте до послуг, продавайте або списуйте, а програма нагадає про засоби, які закінчуються, аби ви вчасно поповнили їх запаси.

Послуги та продажі в одній програмі

Автоматизація адміністративних завдань та контроль роботи через одну програму доступні без стрибків між вкладками та додатками. Додавайте стрижки, чистку тварин і інші грумінг-послуги в програму, наповнюйте склад товарами й аксесуарами, щоб при їх додаванні в замовлення кінцева вартість виводилася автоматично.


Завдяки інтеграції з маркетплейсами ви зможете вести онлайн-продажі та заробляти більше. Більш того, ви будете розуміти, який прибуток вам приносить продажі і зможете відстежити їх середній чек.

Більше часу, менше помилок

Автоматизуйте рутинні процеси та економте час на управлінні бізнесом з догляду за домашніми тваринами. Не бійтеся пропустити або забути важливу інформацію завдяки довідникам, шаблонам документів і готовим формам. А більше 8 сценаріїв нарахування зарплати майстрам та адміністраторам дозволять зробити виплату прозорою і справедливою.

Послуги грумінг в салоні та вдома

Організуйте виїзну роботу грумерів. Завдяки доступу до бази даних домашніх тварин з мобільного додатку RemOnline Замовлення, вони в будь-який момент зможуть уточнити інформацію на замовлення або залишити нотатки щодо догляду.. А маршрутний лист спростить доїзд до потрібної точки в потрібних клієнтові часових рамках.

Аналітика у форматі звітів та графіків

З показниками на руках ви будете розвивати салон грумінгу швидше. Відстежуйте популярність послуг та їх рентабельність в розрізі кожного майстра, аби розвивати прибуткові напрямки. Аналітичний звіт допоможе виявити завантажені години, сезонність послуг та інші неочевидні показники за допомогою графіків. А Фінансовий облік в RemOnline дозволить планувати бюджет і скорочувати непотрібні витрати.

Управління грумінгом з мобільного телефону

Відстежуйте ключові показники за день в режимі реального часу, формуйте зведення за минулі періоди та миттєво зв'язуйтеся з співробітниками за допомогою мобільного додатку RemOnline Директор. Розвивайте свій бізнес з грумінгу домашніх тварин, де б не знаходилися, разом з RemOnline.Перевірте, на що здатен RemOnlineДодаткові плюси автоматизації салону краси для тварин у RemOnline

time.svg (1 KB)


Швидкий старт за 3 дні

integration.svg (1 KB)


Легке налаштування
без сторонньої допомоги

registration.svg (3 KB)


Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Популярні запитання та відповіді

Які можливості для планування візитів клієнтів у RemOnline стануть у нагоді грумінг-салону?

faq_arrow

Програмне забезпечення для грумінг-салону пропонує кілька корисних функцій для запису клієнтів і відстеження завантаженості співробітників:

 • Попередній запис клієнтів. RemOnline дає змогу вести попередній запис клієнтів в CRM-системі. Завдяки календарю доступний запис клієнтів за кілька днів або навіть тижнів вперед. Це допомагає забезпечити стабільну кількість замовлень та завантаженість співробітників.
 • Планування виїзних робіт. Для грумінг-салонів, які пропонують послуги на виїзді, RemOnline дає змогу точного планування зустрічей ще під час спілкування з клієнтом.
 • Аналіз завантаженості співробітників. Планувальник допомагає аналізувати завантаженість співробітників. Це особливо корисно для грумінг-салонів, де можливості прийому обмежені робочим графіком майстрів.
 • Врахування робочого графіка співробітників. Комплексне рішення RemOnline відображає графік роботи співробітників, включно з робочими, вихідними, лікарняними та відпускними днями. Це пришвидшує та спрощує планування візитів та покращує клієнтський досвід.
 • Швидке створення та обробка замовлень. Програмне забезпечення для управління грумінг-салоном дає змогу швидко створювати та обробляти замовлення без необхідності використовувати кілька програм чи вікон, а вся інформація зберігається на одній платформі.
 • Автоматичні нагадування для клієнтів. RemOnline може автоматично надсилати нагадування клієнтам про запис на зустріч за допомогою SMS.
 • Фіксація часу та тривалості робіт. Інструмент управління бізнесом дає змогу вказувати час виклику майстра та тривалість сеансів грумінгу, що допомагає краще планувати час та завантаженість виконавців, особливо у випадку виїзних послуг.

Яким чином можна забезпечити якісний клієнтський досвід для салонів краси для тварин?

faq_arrow

Щоб забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів та зробити візит до грумінг- салону комфортним і приємним для самих пухнастих клієнтів та їхніх власників, варто подбати про такі аспекти:

 • Професійний підхід та належна кваліфікація. Як виїзні, так і стаціонарні грумери мають бути професіоналами у догляді за тваринами. Основні особливості такого догляду охоплюють купання, стрижки, чищення зубів, обробку вух, кігтів тощо.
 • Комунікація з власниками тварин. Щоб підвищувати задоволеність клієнтів, слід налагодити комунікацію з ними. Перед процедурою важливо уточнити медичні аспекти, наприклад щодо відстеження щеплень, врахувати примітки клієнта щодо бажаного вигляду тварини та будь-які інші побажання.
 • Додаткові можливості. Дбайливі грумери для домашніх тварин мають надавати власникам корисні поради та консультації з догляду за тваринами вдома. Не варто нехтувати і можливістю запропонувати додаткові послуги, які можуть бути корисні для догляду за домашнім улюбленцем.

Як відбувається обробка платежів у RemOnline?

faq_arrow

Якщо компанія у сфері грумінг-салонів отримує кошти готівкою, через онлайн платежі або дебетовими чи кредитними картами, то, відповідно до закону № 265, для обробки платежів вона має використовувати реєстратор розрахункових операцій.

Як це відбувається у RemOnline:

 • Налаштуйте інтеграцію з пРРО Checkbox або Вчасно.Каса.
 • Проведіть платіж за замовленням або продажем у CRM RemOnline.
 • RemOnline автоматично формує фіскальний чек.
 • Чек автоматично реєструється на сервері податкової.
 • Роздрукуйте фіскальний чек самостійно або налаштуйте його автоматичне надсилання клієнту.

 1. RemOnline
 2. Програма для грумінг-салону