РемОнлайн - все, що потрібно для грумінгу

Економія часу,  грошей та нервів

Економія часу,
грошей та нервів

Более 200 интеграций с дополнительными сервисами

Більше 200 інструментів
в одному сервісі

Доступ к данным  с любого места и устройства

Доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою

Ефективність майстрів  і адміністраторів

Ефективність майстрів
і адміністраторів

Тестуйте до 14 днів безкоштовно та збільшуйте потенціал салону грумінг

Отримайте новий рівень послуг грумінгу з РемОнлайн

Ніякої плутанини у записах

Керуйте чергою, швидко знаходьте вільних майстрів і переглядайте картки клієнтів, не залишаючи однієї програми. Функція Планувальника дозволяє вести запис на дні та тижні вперед і уникнути накладки візитів.

Дані клієнтів і їх улюбленців завжди під рукою

Розширюйте базу клієнтів і покращуйте рівень послуг. Приймайте вхідні дзвінки, створюйте з них заявки та слухайте їх записи, щоб вчасно виправляти помилки адміністраторів. Надсилайте клієнтам автоматичні нагадування про візит, повідомляйте про акції і збирайте відгуки, щоб повертати в ваш салон краси для тварин знову.

Порядок в обладнанні для грумінг салону

З РемОнлайн всі необхідні засоби та обладнання для грумерів буде завжди в наявності і на своїх місцях. Оприбутковуйте позиції на склад, додавайте до послуг, продавайте або списуйте, а програма нагадає про засоби, які закінчуються, аби ви вчасно поповнили їх запаси.

Послуги та продажі в одній програмі

Додавайте стрижки, чистку тварин і інші грумінг-послуги в програму, наповнюйте склад товарами й аксесуарами, щоб при їх додаванні в замовлення кінцева вартість виводилася автоматично. Завдяки інтеграції з маркетплейсами ви зможете вести онлайн-продажі та заробляти більше. Більш того, ви будете розуміти, який прибуток вам приносить продажі і зможете відстежити їх середній чек.

Більше часу, менше помилок

Автоматизуйте рутинні процеси та економте час. Не бійтеся пропустити або забути важливу інформацію завдяки довідникам, шаблонам документів і готовим формам. А більше 8 сценаріїв нарахування зарплати майстрам та адміністраторам дозволять зробити виплату прозорою і справедливою.

Послуги грумінг в салоні і вдома

Організуйте виїзну роботу грумерів. Завдяки доступу до даних з будь-якого пристрою, вони в будь-який момент зможуть уточнити інформацію на замовлення. А маршрутний лист спростить доїзд до потрібної точки в потрібних клієнтові тимчасових рамках.

Аналітика у форматі звітів та графіків

З показниками на руках ви будете розвивати салон грумінгу швидше. Відстежуйте популярність послуг та їх рентабельність в розрізі кожного майстра, аби розвивати прибуткові напрямки. Аналітичний звіт допоможе виявити завантажені години, сезонність послуг та інші неочевидні показники за допомогою графіків. А Фінансовий облік в РемОнлайн дозволить планувати бюджет і скорочувати непотрібні витрати.

Управління грумінгом з мобільного телефону

Відстежуйте ключові показники за день в режимі реального часу, формуйте зведення за минулі періоди та миттєво зв'язуйтеся з співробітниками за допомогою програми РО Директор. Розвивайте свій бізнес, де б не знаходилися, разом з РемОнлайн.

Тестуйте програму для грумінгу до 14 днів безкоштовно

Додаткові плюси автоматизації салону краси для тварин у РемОнлайн

Додаткові плюси автоматизації салону краси для тварин у РемОнлайн

  1. Чуйна служба підтримки.
  2. Оновлення, за які не потрібно доплачувати.
  3. Швидкий старт за 3 дні.
  4. Легке налаштування без сторонньої допомоги.
  5. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  1. РемОнлайн
  2. Програма РемОнлайн для грумінг-салону