Швидкий якісний сервіс і відсутність додаткового стресу — те, що потрібно клієнтам похоронних бюро, агентств та інших компаній,
що надають ритуальні послуги. У цій справі не може бути й мови про помилки виконавця.
Зосередьтеся на якісному виконанні своєї роботи, а про все інше подбає РемОнлайн.

Керування ритуальними послугами з РемОнлайн

Об'єднайте послуги та продаж в одному сервісі

Об'єднайте послуги та продаж
в одному сервісі

Улучшайте качество услуг благодаря автоматизации

Покращуйте якість послуг
завдяки автоматизації

Отримайте доступ до даних з будь-якого місця та пристрою

Отримайте доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою

Контролюйте хід робіт і ефективність співробітників

Контролюйте хід робіт
і ефективність співробітників

Спробуйте програму для ритуальних послуг протягом 7 днів безкоштовно

Автоматизуйте надання ритуальних послуг

Ведіть облік ритуальніх послуг і контролюйте хід робіт

Похоронна церемонія — багатоетапний процес, організація якого вимагає високого професіоналізму та комплексної автоматизації. Контролюйте хід робіт на всіх етапах від надходження заявки до закриття замовлення завдяки статусам в РемОнлайн. Створюйте різні ланцюжки статусів залежно від обраного клієнтом пакету послуг і локацій. Ведіть облік послуг і вийдіть на новий рівень організації похоронного процесу.

Заплануйте завантаження співробітників і ресурсів

Завдяки функції Планувальника в РемОнлайн ви зможете якісно організувати похоронну церемонію без накладок, затримок і зривів. Оцінюйте завантаженість організаторів, вантажників, ритуального транспорту та обладнання для ритуальних послуг, щоб використовувати ресурси компанії та час співробітників ефективно.

Автоматизуйте бізнес-процеси

РемОнлайн автоматизує рутину, щоб ви сконцентрувалися на головному — турботі про клієнтів. Налаштуйте прайс на різні види послуг, атрибутів церемонії та ритуальних товарів, а програма буде виводити кінцеву вартість поховання автоматично. Налаштуйте відправку автоматичних повідомлень співробітникам про зміни в деталях або призначення відповідальним, щоб вони могли реагувати на них миттєво. Налаштуйте шаблони чеків, договорів на надання послуг або наряд-замовлень на виготовлення пам'ятників один раз і друкуйте їх в кілька кліків. Програма бере на себе рутину, щоб ви могли якісно займатися своєю роботою.

Ведіть облік на складі похоронного бюро

Ведіть облік заготовок, матеріалів та атрибутів церемонії в РемОнлайн. Задавайте кожному товару мінімальний залишок при оприбуткуванні, а програма вчасно просигналізує про їх закінчення. Виявляйте часто використовувані позиції завдяки звіту "Аналіз асортименту", щоб забезпечувати їх наявність на складі. Синхронізуйте виробництво та продаж ритуальних товарів, щоб сформувати повний асортимент. Завдяки програмі ви зможете продавати товари й управляти послугами в одному місці.

Налаштуйте автоматичний розрахунок зарплат співробітників

Автоматизуйте розрахунок зарплат в РемОнлайн, щоб запобігти ймовірності помилок і скоротити вплив людського фактора. Налаштуйте ставку, відсоток від виконаних робіт і коефіцієнти бонусів для кожного співробітника індивідуально, а програма буде автоматично виводити кінцеву суму зарплати. Також зовсім скоро з'явиться можливість нараховувати оклад агентам, диспетчерам й іншим офісним співробітникам.

Організуйте фінансовий облік

Фінансовий облік в РемОнлайн вести просто та зручно. Відстежуйте основні джерела витрат і доходів у звіті ДДС і скорочуйте непотрібні витрати. Ведіть взаєморозрахунки з постачальниками, щоб завжди знати, хто, кому та скільки винен. Приймайте передплати, оплати або робіть відстрочку платежів клієнтів. Формуйте фінансові звіти за будь-який період в декілька кліків і приймайте ефективні управлінські рішення, спираючись на реальні показники. Розвивайте свій бізнес, а все інше ми беремо на себе.

Доступ до даних з будь-якого місця та пристрою

З РемОнлайн вашим співробітникам не обов'язково перебувати за робочим столом, щоб отримати доступ до картки клієнта й уточнити деталі звернення — просто налаштуйте доступ для безпеки даних. Будьте з співробітниками на зв'язку, відстежуйте показники завдяки мобільному додатку керівника та контролюйте бізнес-процеси з дому, в дорозі, з будь-якого пристрою з доступом до інтернету.

Реєструйтеся та розвивайте свій бізнес з першого дня роботи в програмі.
Користуйтеся всіма функціями безкоштовно протягом 7 днів

Як почати роботу в РемОнлайн?

РемОнлайн доступний з будь-якого пристрою: смартфону, планшету, ПК

  1. Програму не потрібно завантажувати або встановлювати. Просто зареєструйтеся та почніть роботу.
  2. Завдяки інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу співробітники освоять РемОнлайн за кілька днів.
  3. Чуйні співробітники служби підтримки дадуть відповідь на всі запитання. Ми не використовуємо чат-ботів!
  4. У РемОнлайн є велика База Знань, блог і YouTube-канал, в яких можна знайти інформацію про налаштування програми та оновлення.
  5. Ми приділяємо велику увагу безпеці даних і зберігаємо їх на серверах з високим ступенем захисту.
  1. РемОнлайн
  2. Програма для ритуальних послуг