Автоматизація квіткового магазину з RemOnline — це зручно

style.svg (2 KB)


Гнучке налаштування форм, шаблонів, цін

device.svg (2 KB)


Доступ з будь-якого місця та пристрою

customer.svg (2 KB)


Робота з клієнтами та постачальниками

products.svg (2 KB)


Облік операцій, залишків, даних
Проста онлайн програма для керування квітковим магазином доступна безкоштовно до 14 днівПрограма для квіткового магазину автоматизує продаж
та дозволяє заробляти більше

Своєчасне виконання замовлень

Букет квітів – швидкоплинна радість для клієнта та ряд процесів для флориста. Оптимізуйте виконання замовлень на букети разом з рішенням для флористів RemOnline:

 • Призначайте відповідальних за збирання букета флористів та сповіщайте їх про це за допомогою автоматичних повідомлень
 • Налаштуйте різні ланцюжки статусів для різних типів замовлень та правила переходу з одного статусу до іншого, щоб оптимізувати збір букетів
 • Встановіть норми часу статусів для відстеження крайнього терміну та часу до його закінчення, щоб вчасно збирати букети

База клієнтів квіткового магазину

Побудуйте міцні відносини з клієнтами квіткового магазину за допомогою RemOnline:

 • Збирайте інформацію про клієнтів та їх замовлення в єдину базу
 • Налаштуйте індивідуальні знижки та бонусні накопичувальні програми
 • Інформуйте про акції та готовність замовлення за допомогою автоматичних повідомлень
 • Збирайте відгуки та прослуховуйте записи дзвінків, щоб покращувати обслуговування клієнтів

Автоматизація квіткового складу

Неправильний облік квітів у квітковому бізнесі веде до хаосу на складі та збитків. Щоб запобігти цьому, ведіть контроль запасів:

 • Розбивайте квіти на категорії, переміщуйте між складами, списуйте окремі товари на замовлення, відстежуйте історію їхнього руху.
 • Аналізуйте асортимент, щоб визначити, які квіти найчастіше необхідні для виконання замовлень, які продаються з вітрини, а які взагалі не мають попиту.
 • Встановлюйте мінімальні залишки, щоб RemOnline повідомляв вам про необхідність поповнити запаси квітів.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси вашої компанії

Швидкі продажі

Сучасний квітковий магазин – це не лише свіжі букети та складні квіткові композиції. Продавайте супутні товари, такі як кулі, декор та листівки у кілька кліків, щоб надавати різнобічний клієнтський досвід.

 • Встановлюйте ціни та знижки, продавайте, приймайте онлайн платежі та оформляйте повернення не залишаючи одного вікна браузера.
 • Підключайте фіскальні реєстратори та онлайн-каси, щоб швидко друкувати чеки та вести облік товарів відповідно до вимог законодавства.

Квіти оптом та вроздріб

Продавайте квіти не лише з вітрини, а й зі складу, щоб збільшити товарообіг. RemOnline інтегрується з маркетплейсами, завдяки чому ви зможете синхронізувати склад, вітрини та замовлення клієнтів, а також вести оптові продажі та збільшувати прибуток.

Контроль роботи флористів

Ведіть облік робочого часу співробітника та його дій у RemOnline, щоб контролювати завантаженість персоналу та автоматизувати щоденні операції:Дізнайтесь, що може RemOnline

Фінансовий облік

Тримайте руку на пульсі фінансового стану вашого магазину, щоб планувати бюджет і уникнути касових розривів:

 • Ведіть взаєморозрахунки з постачальниками квітів RemOnline, щоб контролювати заборгованості
 • Відстежуйте витрати та доходи квіткового магазину за статтями, щоб скорочувати непотрібні витрати та оптимізувати бюджет
 • Контролюйте баланс кас, виручку, прибуток магазину від денних операцій або інших проміжків часу за допомогою мобільного додатку RemOnline Директор

Аналіз динаміки продажів

Аналізуйте продажі під різними кутами за допомогою звітності в RemOnline, щоб приймати правильні рішення та збільшувати прибуток:

 • Оцінюйте маржинальність товарів та змінюйте ціноутворення
 • Аналізуйте сезонний попит на продаж різних видів квітів
 • Відстежуйте середній чек, суму, валовий прибуток та знижки у розрізі співробітників та локаційВи приносите людям радість за допомогою квітів.
Ми робимо так, аби ця справа була прибутковою для керівника
та простою для співробітників квіткового магазину. Давайте співпрацювати!


Спробуйте усі можливості рішення для управління квітковим бізнесом RemOnline протягом 7 днів безкоштовно.

Популярні запитання та відповіді

Як керувати квітковим магазином?

faq_arrow

Управління будь-яким бізнесом не може ґрунтуватися на інтуїції. Для вибору бізнес стратегії та управління квітковим магазином керівнику потрібні дані, на основі яких він зможе ухвалювати правильні управлінські рішення. Тож для успішного ведення справ не обійтися без пакету програм для квіткового магазину з інструментами звітності. Хмарне рішення RemOnline, наприклад, генерує понад 20 видів звітів за будь-які періоди за кілька секунд, а також дозволяє будувати графіки на основі ключових показників. Це спрощує управління для керівника та дозволяє збільшувати прибутковість бізнесу для квіткових магазинів без витрачання часу на складання звітів.

Що потрібно знати для відкриття магазину квітів?

faq_arrow

Насамперед потрібно мати мінімальні знання про ключові особливості зберігання квітів, оскільки від цього залежить успішність реалізації бізнесу для квіткових магазинів. Крім флористичних навичок, на етапі відкриття важливо мати інструменти, які допоможуть організувати облік, зберігання та продаж квітів, а також допоможуть контролювати фінанси, співробітників, дані клієнтів та їх замовлень. Наприклад, система обліку та CRM для роздрібної торгівлі. Це допоможе розпочати бізнес без збитків, помилок і касових розривів, які поширені серед підприємців-флористів без досвіду.

Яку програму обліку квіткового магазину вибрати?

faq_arrow

При виборі програмного забезпечення для флориста зверніть увагу на такі функції, як управління продажами, замовленнями клієнтів і складом. Краще, якщо одна програма надаватиме всі ці можливості для того, щоб не доводилося кілька разів переносити дані з системи в систему. Плюсом для квіткового бізнесу буде можливість інтеграції програми з маркетплейсами, онлайн-касами та іншими сторонніми сервісами для зручності роботи та економії часу.

Як RemOnline враховує особливості роботи квіткового магазину?

faq_arrow

RemOnline дає змогу призначати флористів відповідальними за збирання букетів, обробку квітів, відстеження запасів, декорування магазину, доставку, процес інвентаризації та інші дії. Автоматичні сповіщення допомагають повідомляти їм про нові завдання або зміни в статусах замовлень.

RemOnline надає повний спектр інструментів для ефективного управління фінансами квіткового магазину, обробки платежів, аналізу продажів та оптимізації бізнес-процесів.

Іншим важливим аспектом роботи флориста, у реалізації якого можуть допомогти інструменти CRM, — це збір інформації про клієнтів, історію покупок, замовлення та уподобання. Ці відомості можуть бути використані для персоналізації сайту флориста. Таке вдосконалення обслуговування посприяє наданню відмінного клієнтського досвіду та підвищить задоволеність клієнтів.

Читайте також
Що таке клієнтський сервіс і чому він такий важливий

Що таке клієнтський сервіс і чому він такий важливий

5 порад, як збільшити продажі без зайвих вкладень

5 порад, як збільшити продажі без зайвих вкладень

Як відкрити квітковий магазин

Як відкрити квітковий магазин

 1. RemOnline
 2. Програма для квіткового магазину