Укр

Програма для роздрібної торгівлі

Чи відчуваєте труднощі в ході інвентаризації? Бажаєте обзавестися клієнтською базою з простим керуванням? Хочете збільшити продажі і завоювати визнання покупців?

РемОнлайн - досконала програма для роздрібної торгівлі.

РемОнлайн - комплексне рішення для управління роботою сервісних центрів. Проте багато людей використовують його і для управління торгівлею. Сервіс впорається з кожним поставленим завданням: починаючи із заповнення картки клієнта і закінчуючи друком товарного чека.

Якщо працюєте в сфері роздрібної торгівлі як ІП, реєструйтеся в РемОнлайн. Позбавтеся від складнощів і керуйте бізнесом грамотно!

Автоматизуйте створення цін

Формуйте роздрібні ціни за допомогою фіксованих значень націнок. Оперуйте різними типами цін при продажу в магазині і виставленні рахунку.

Типы цен для товаров в магазине в РемонтОнлайн

Займайтеся урахуванням товарів на складі

Учёт товаров на складе магазина в РемонтОнлайн

Наповнюйте склад товарами і розподіляйте їх між окремими категоріями. Друкуйте цінники і етикетки для складських позицій. Використовуйте сканер штрихкодів для швидкого пошуку товарів. Відстежуйте наявність товарів і поповнюйте залишки вчасно.

Ведіть клієнтську базу

Використовуйте клієнтську базу для зберігання інформації про покупців і постачальників. Знаходьте картки клієнтів за допомогою унікальних тегів. Об'єднуйте профілі-дублікати, щоб уникнути плутанини при продажах. Визначайте джерела залучення клієнтів і покращуйте бізнес-стратегію компанії.

Клиентская база магазина в РемонтОнлайн

Використовуйте вбудовану телефонію

Телефония и звонки в магазине в РемонтОнлайн

Телефонуйте клієнтам безпосередньо з РемОнлайн і отримуйте сповіщення про вхідні дзвінки. Переглядайте історію дзвінків і вчасно реагуйте на пропущені. Записуйте розмови і контролюйте якість обслуговування клієнтів.

Продавайте в один клік

Продавайте товари і автоматизуйте внесення грошей в касу. Вказуйте значення знижки, змінюйте термін гарантії і ціну товару при продажу. Переглядайте історію продажів і завантажуйте її у вигляді Excel-документа.

Продажа товаров в магазине в РемонтОнлайн

Нараховуйте зарплату за продажі

Начисление зарплаты за продажу в магазине в РемонтОнлайн

Створюйте індивідуальні нарахування для кожного співробітника. Встановлюйте виплати, беручи до уваги розмір прибутку / виручки. Використовуйте різні види розрахунку:

 1. відсоток від виручки,
 2. відсоток від прибутку,
 3. фіксована сума від виручки,
 4. фіксована сума від прибутку.

Відстежуйте рух грошей по касі

Стягуйте і вносите гроші в касу, вказуючи статті РГК. Оперуйте останніми для більш глибокого опису витрат і доходів магазину.

Створюйте звіти про рух грошових коштів і знаходьте всі операції оплати та повернення. Друкуйте звіти на принтері і завантажуйте їх на свій пристрій.

Движение денег в кассе магазина в РемонтОнлайн

Прискорюйте створення документів

Шаблоны документов для бухгалтерской отчётности магазина в РемонтОнлайн

Працюєте у сфері роздрібної торгівлі? Регулярно друкуєте однотипні документи? - Змоделюйте їх за допомогою змінних в РемОнлайн. Застосовуйте шаблони для друку реальних документів і не витрачайте час даремно.

Переглядайте звіти по складу

Визначайте кількість товарів в залишках. Формуйте звіти, враховуючи списання за різні періоди часу. Складайте списки товарів, які потребують поповнення.

Отчёты по складу магазина в РемонтОнлайн

Аналізуйте фінансові показники

Финансовые отчёты по магазину в РемонтОнлайн

Визначайте заробіток кожного співробітника. Переглядайте надходження та витрати грошових коштів у розрізі статей РГК. Оцінюйте чистий прибуток компанії від продажів.

Завантажуйте інформацію про роботу свого магазину

Завантажуйте клієнтську базу. Експортуйте історію РГК, а також історію продажів в магазині за певний проміжок часу. Зберігайте інформацію, яка стосується роботи вашого складу: залишки, оприбуткування, списання, переміщення.

Экспорт продаж в магазине в РемонтОнлайн

РемОнлайн - ефективне управління торгівлею

Здійснення продажів в магазині - не головне призначення РемОнлайн. Незважаючи на це, програма має достатній набір функцій для управління роздрібною торгівлею.

Пропонуємо ознайомитися з деякими з них:

 1. створення віртуальних складів;
 2. оприбуткування товарів і контроль залишків;
 3. переміщення позицій між складами;
 4. створення бази покупців і постачальників;
 5. реалізація повноцінної телефонії на базі Android-пристрою;
 6. здійснення продажів в магазині;
 7. автоматичне внесення грошей в касу після продажу товару;
 8. нарахування зарплати співробітникам;
 9. друк документів за допомогою шаблонів документів;
 10. відправлення SMS клієнтам компанії;
 11. облік руху грошових коштів;
 12. створення фінансових звітів та звітів по складу.

РемОнлайн - безцінний інструмент для бізнесу

Ми не перебільшуємо ... Програма для управління роздрібною торгівлею здатна вирішити всі проблеми підприємця. Головна перевага РемОнлайн - зручність у використанні. Що ж ховається за цим поняттям?

 1. Програма призначена для роботи онлайн. Використовуйте її в будь-який зручний час, а також з будь-якої точки планети, де присутнє Інтернет-з'єднання.
 2. Отримуйте найсвіжіші оновлення на рівні з іншими користувачами і не згадуйте про встановлення доповнень.
 3. Доступ до сервісу надається на підставі підписки. Вибирайте необхідний тарифний план і оплачуйте його щомісяця.
 4. Наповнюйте віртуальний склад товарами і присвоюйте їм штрих-коди. Знаходьте товари в діалозі продажу за допомогою сканера штрих-кодів.
 5. Використовуйте телефонію РемОнлайн і ведіть облік вхідних / вихідних дзвінків. Переглядайте відомості про клієнта при надходженні вхідного дзвінка. Записуйте розмови з покупцями / постачальниками і зберігайте записи всередині РемОнлайн.
 6. Друкуйте етикетки і цінники для товарів. Використовуйте шаблони для створення документів.
 7. Отримуйте різноманітні звіти про роботу складу. Переглядайте фінансові звіти і покращуйте свої продажі.

Якщо бажаєте отримати більше інформації про РемОнлайн, звертайтеся за телефонами гарячої лінії. Наші менеджери розкажуть про всі можливості сервісу, а фахівці підтримки допоможуть розібратися з його функціями. Починайте пробний період прямо зараз!

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для роздрібної торгівлі