Аналіз асортименту товарів в РемОнлайн


warehouse.svg (2 KB)

Збір, систематизація та аналіз складських даних


integration.svg (1 KB)

Інтеграція з популярними маркетплейсами


statistics.svg (883 b)

Всі ключові показники
в одному місці


device.svg (2 KB)

Доступ з будь-якого пристрою, підключеного до інтернетуСпробуйте аналіз асортименту в РемОнлайн безкоштовно протягом 7 днів


Аналіз асортименту відкриває нові можливості для бізнесу

Визначайте найбільш затребувані товари

Не заморожуйте бюджет на складі. Використовуйте звіт "Аналіз асортименту" в РемОнлайн, щоб визначити деталі й товари, які найчастіше використовуються в ремонтах і чистих продажах. Завдяки цьому ви "розвантажите" вітрину від непопулярних позицій і організуєте оперативний склад запчастин.

Забезпечте наявність потрібних товарів

Забудьте про порожні полиці на складі та поповнюйте запаси вчасно. Встановлюйте мінімальні залишки товарів при оприбуткуванні в РемОнлайн і програма відобразить, коли запаси будуть добігати кінця. Завдяки цьому ви будете робити замовлення у постачальників ще до того, як товар закінчиться, забезпечите клієнтів наявністю потрібних позицій і перестанете затримувати замовлення.

Збільшуйте товарообіг

Продавайте товари паралельно онлайн та офлайн. Завдяки інтеграції з популярними маркетплейсами ви синхронізуєте онлайн-замовлення, офлайн-продажі та в кілька разів збільшите товарообіг компанії. А ще це допоможе уникнути ситуації, коли клієнти роблять онлайн-замовлення на продукцію, якої немає в наявності на фізичному складі.

Встановлюйте ціни справедливо

Відстежуйте маржинальність і позбавляйтеся від нерентабельних товарів. При оприбуткуванні на склад вводьте собівартість і ціну реалізації кожної позиції, а програма візуально відобразить чистий прибуток і їх маржинальність. Завдяки РемОнлайн ви не будете працювати собі в збиток і зможете встановлювати ціни справедливо для клієнтів і своєї компанії.

Тримайте складський облік під контролем

Генеруйте складські звіти в кілька кліків і відстежуйте ключові бізнес-показники з будь-якого місця та пристрою. Програма збирає, систематизує та зберігає дані компанії, щоб вам було простіше їх аналізувати й приймати ефективні управлінські рішення.РемОнлайн дає більше, ніж аналіз асортименту

ro-dev-wth-background-ua.png (243 KB)

  1. Служба підтримки відповість на всі питання та допоможе налаштувати програму під бізнес-процеси компанії
  2. У нас є База знань, канал на YouTube і блог, де можна знайти багато корисної інформації про функції програми
  3. У тарифі "Максимум" до ваших послуг буде доступний персональний менеджер, який вирішить всі питання
  4. Клієнти, замовлення, склад і фінанси в одній програмі
  5. 200+ корисних інтеграцій, які в зв'язці з функціями програми забезпечують комплексну автоматизацію бізнесу
  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Управлінський облік
  4. Аналіз ассортименту