Працівники деяких сервісних центрів і ремонтних майстерень досі виписують гарантійні квитанції і товарні чеки власноруч. Існують також і ті, хто вибиває кожен символ на клавіатурі. Але найбільші труднощі виникають в процесі створення цінників і етикеток, «інформативність» яких не повинна виходити за рамки стандартизованих розмірів. Автоматизація друку — єдиний правильний вихід з ситуації, що склалася.

RemOnline має набір шаблонів найбільш популярних документів. Побудовані за допомогою системних змінних вони представляють собою своєрідні макети. Кожна змінна відповідає за трансфер чітко визначених даних, які знаходяться всередині призначеного для користувача аккаунта, на сторінки реальних документів: реквізитів компанії, адреси клієнта, суми замовлення, штрихкоду товару тощо.

Працюючи в RemOnline, ви зможете реалізувати будь-які варіанти шаблонів (наприклад, шаблон етикетки). Друк документів стане повсякденним заняттям і набагато швидшим, ніж раніше.Створюйте шаблони етикеток за допомогою змінних

Комбінуйте змінні, що відповідають за експорт інформації про компанії і товар та створюйте власні шаблони етикеток. Друкуйте за допомогою змінних назви, адреси, email-и і реквізити компаній, а також найменування, опис, коди, артикули, ціни і штрихкоди товарів. Налаштуйте зовнішній вигляд етикетки за допомогою вбудованого редактора, обмежуйте довжину найменування товару і вибирайте оптимальний масштаб штрихкоду.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Друкуйте етикетки для складських товарів

Вибирайте товар на складі, встановлюйте відповідний тип ціни, налаштовуйте ширину і висоту етикетки та друкуйте її безпосередньо з RemOnline. Створюйте стільки етикеток, скільки вам реально необхідно, вказуючи кількість товарів перед початком друку.

Друкуйте етикетки для товарів з конкретного оприбуткування

Друкуйте етикетки для одночасно оприбуткованих товарів, попередньо вибираючи тип ціни останніх і налаштовуючи габаритні розміри самих етикеток.

RemOnline — більше, ніж просто програма для друку етикеток

RemOnline — це не тільки програма для створення прайс-листів, штрихкодів, друку цінників, етикеток і інших документів. RemOnline — це хмарне рішення для управління сервісними центрами і ремонтними майстернями, яке допомагає:

1. вести облік замовлень;

2. контролювати проведення ремонтних робіт;

3. здійснювати продаж у магазині;

4. реєструвати прибутки і витрати підприємства;

5. відслідковувати рух грошей в касі;

6. виписувати рахунки і приймати за ними оплати;

7. оприбуткувати, списувати і переміщати товари на складі, а також контролювати залишки;

8. вести базу замовників, покупців і постачальників;

9. друкувати документи для замовлень, етикетки і цінники для товарів;

10. відправляти email- і SMS-оповіщення клієнтам і співробітникам;

11. спілкуватися з клієнтами та постачальниками за допомогою вбудованої системи телефонії;

12. створювати звіти по складу і на замовлення, а також фінансові звіти.

Якщо у вас залишилися питання щодо друку етикеток за допомогою шаблонів, зателефонуйте на один з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки з радістю на них дадуть відповідь і, якщо захочете, більш детально розкажуть про головні можливості RemOnline.

Читайте також
Автоматизація складу

Автоматизація складу

Облік товару в магазині: покрокове керівництво

Облік товару в магазині: покрокове керівництво

Автоматизація інтернет-магазину за 3 кроки

Автоматизація інтернет-магазину за 3 кроки

  1. RemOnline
  2. Можливості програми RemOnline
  3. Програма для друку етикеток