2 хвилини

Форма ведення обліку товарних запасів для ФОП

26 листопада 2021 року набрав чинності Порядок ведення обліку товарних запасів від Міністерства фінансів України, що поширюється на ФОП, які використовують РРО, та ФОП-платників ПДВ. У зв'язку з цим зустрічайте новий складський звіт "Форма ведення обліку товарних запасів" у RemOnline.

У ньому відображено всі дані щодо надходження, руху та вибуття товарів, які підприємець повинен надати у разі перевірки:

  • дата та час запису;
  • документ, на підставі якого відбувся рух товару: оприбуткування, списання, переміщення, замовлення, продаж, повернення від клієнта чи повернення постачальнику;
  • контрагент: клієнт, постачальник або ваша компанія;
  • сума надходження чи витрати грошей за цим документом.

stok-records-form-ua.png (52 KB) 
При цьому файл експорту та друкований документ звіту "Форма ведення обліку товарних запасів" точно відповідають зразку у додатку до Порядку ведення обліку товарних запасів.
 
print-stok-records-form.png (79 KB)

 
Також нагадуємо, що ви можете інтегрувати RemOnline із РРО Datecs та пРРО Checkbox. А незабаром цей список поповнить пРРО Вчасно.Каса.

Покрокову інструкцію, як працювати з цим звітом, дивіться у Базі знань. А якщо у вас залишилися запитання чи побажання, обов'язково пишіть їх у коментарях чи чаті служби підтримки.

comments powered by Disqus