2 хвилини

RemOnline Замовлення на Android: створення замовлень, клієнтів і виробів

З першої версії додатку RemOnline Замовлення (тоді він ще називався RemOnline Камера) ми хотіли зробити його самостійним інструментом для роботи із замовленнями на всіх етапах, від створення замовлення до його закриття. І сьогодні ми нарешті досягли цієї мети, тому що тепер ви можете не лише редагувати та закривати, а й створювати замовлення на вашому Android-смартфоні. А разом із замовленнями ви також можете створювати вироби та клієнтів.

На вкладці "Замовлення" з'явилася кнопка "+", натиснувши на яку ви розпочнете створення замовлення. Насамперед вам необхідно вибрати один із доступних типів замовлення, а далі вже заповнити всі обов'язкові поля в ньому.

android-creating-work-order-ua.webp (45 KB)

Щоб додати клієнта, ви можете знайти потрібну людину у вашій існуючій клієнтській базі за допомогою пошуку. А якщо такої людини ще немає у вашій базі, ви легко можете створити нового клієнта, натиснувши на кнопку "+".

android-adding-client-ua.webp (38 KB)

Аналогічним способом ви можете додати виріб до замовлення: просто скористайтеся пошуком, якщо потрібно знайти виріб, який вже є у вашій базі, або створіть новий через ту саму кнопку "+".

android-adding-asset-ua.webp (47 KB)

Зверніть увагу на те, що поля клієнта та вироби пов'язані між собою. Якщо у формі замовлення першим стоїть поле клієнта, то у списку виробів ви побачите ті пристрої, транспортні засоби тощо, які належать обраному клієнту. Якщо першим у формі замовлення стоїть поле виробу, то після його заповнення клієнта в замовленні буде обрано автоматично, якщо він є власником.

Щоб видалити клієнта або виріб з замовлення, просто свайпніть їх вліво і натисніть на хрестик. Тоді ви зможетее додати іншого клієнта або виріб до замовлення.

android-remove-client-asset-ua.webp (42 KB)

Також, якщо клієнт вніс передоплату за замовлення, то для створення платежу вам потрібно увімкнути тумблер "Предоплата" та зафіксувати платіж.

Щоб отримати доступ до нових функцій, оновіть ваш додаток RemOnline Замовлення, якщо на вашому Android-смартфоні не увімкнено автооновлення. Якщо ж ви досі не встановили програму, посилання на скачування з Google Play ви знайдете тут.

Як буде розвиватися програма далі? – Ми плануємо також додати до нього менеджер завдань та роботу з друкованими документами. Але звичайно ж, ми будемо враховувати ваші побажання та зауваження. Тому якщо у вас є питання та пропозиції щодо нових функцій у RemOnline Замовлення, обов'язково пишіть їх у коментарях під статтею або в чат Служби підтримки RemOnline.

comments powered by Disqus