Як просувати сервісні послуги в Інтернеті?

Как рекламировать сервисный центр в Интернете

У наш час - час стрімкого розвитку інформаційних технологій - Інтернет відіграє одну з провідних ролей у розвитку бізнесу будь-якого рівня. Просування сервісних послуг і товарів в мережі є більш ефективним, доступним і менш витратним, ніж використання традиційної реклами. Онлайн-маркетинг також дозволяє краще аналізувати ефективність рекламних заходів та, у разі необхідності, своєчасно вносити в них необхідні зміни.

З огляду на нинішні тенденції розвитку рекламного ринку, жодна компанія, велика чи мала, не може обійтися без якісної Інтернет-реклами. Тому я і хочу розповісти Вам про 3 найбільш дієві методи просування сервісних послуг в мережі. Почнемо! 

Сайт який продає

Создание сайта для сервисного центра

Найважливішим аспектом продуктивного онлайн-просування бізнесу є наявність продающого сайту Вашого сервісного центру або ремонтної майстерні. Хочу дати кілька рекомендацій:

  1. В першу чергу, щоб сайт було легше знайти, виберіть коректний домен: він повинен містити ключові слова, що відображають діяльність компанії.
  2. Наповнюйте веб-сайт якісним текстовим контентом: продающими описами товарів і послуг, що надаються, тематичними статтями та новинами.
  3. Подбайте про те, щоб з будь-якої сторінки можна було потрапити на іншу, подібну за змістом. Наприклад, забезпечте швидкий перехід зі сторінки про ремонт смартфонів на сторінку з відповідними новинами і статтями.
  4. Не забувайте, що будь-які форми для введення інформації необхідно зробити максимально простими і зрозумілими.

Більш детальну інформацію про створення сайту, що продає Ви знайдете в статті «Як перетворити відвідувача в покупця».

Соціальні мережі

Реклама ремонтной мастерской в социальных сетях

На сьогоднішній день соцмережі є не тільки популярними місцями спілкування людей, але і найважливішими рекламними майданчиками. Так, liga.net стверджує, що аудиторія «Facebook» налічує понад 2-х мільярдів користувачів, а ту ж «ВКонтакте», як відомо, використовують 90 мільйонів чоловік по всьому світу. Щоб ефективно просувати сервісні послуги в соціальних мережах, необхідно вести власну групу або сторінку, наповнювати її інформацією про виконувані послуги та продающи товари, а також розміщувати різного роду контент, - ті ж дії, що і у випадку з сайтом. Рекомендую складати лаконічні продающи пости, а потім публікувати їх в тематичних групах або відправляти користувачам за допомогою особистих повідомлень. Хороший приклад - розсилка повідомлень про майбутні акції та знижки, скористатися якими можна буде після вступу в групу Вашої ремонтної майстерні.

Позитивні відгуки

Написание позитивных отзывов о ремонтной мастерской

Існує і такий чудовий спосіб просування в мережі, як розміщення позитивних відгуків на різних сайтах з відгуками, форумах та інших відповідних Інтернет-ресурсах. Суть полягає в написанні і подальшої публікації правильно складеного відкликання.

Він повинен включати в себе опис наданої послуги, повідомляти про високу якість виконаної роботи, уважності і ввічливості персоналу, простоті оформлення клієнтських документів і інших якостях хорошого сервісу. Важливо вказати якомога більше подробиць і деталей, а також використовувати відповідні зображення, наприклад: фотографії принтера або ноутбука тієї моделі, про яку йде мова в тексті оглядів. Однак постарайтеся себе не перехвалити, так як люди можуть відчути брехню. В даному випадку не завадить додати невелику ложечку дьогтю в бочку меду: вкажіть, наприклад, що сервісний центр знаходиться не в самому зручному місці, або напишіть, що в офісі погане освітлення. Завдяки цьому, відгук буде більше схожим на реальний.

Важливо, щоб Ваша компанія дійсно надавала описувані послуги на належному рівні і відповідала заявленій інформації. Якщо ж Ви не впевнені у своєму таланті письменника, завжди можна замовити відгуки у професійних копірайтерів. Розглянутий спосіб дозволяє заявити про себе, як про надійну компанію, адже люди більше довіряють словами інших людей, ніж красномовним рекламним лозунгам.

Сподіваюся, отримана інформація дозволить Вам ефективніше просувати сервісні послуги в Інтернеті, допоможе збільшити кількість заявок на ремонт і самих клієнтів, які згодом обов'язково перетворяться в прихильників! (Більше про перетворення клієнтів в прихильників - в статті «Перетворення клієнта в прихильника» .)

comments powered by Disqus