1. РемОнлайн
  2. Блог
  3. #П'ятничнаФіча
  4. #П'ятничнаФіча №13: Щоденний звіт керівника

#П'ятничнаФіча №13: Щоденний звіт керівника

friday-feature-13-daily-report.png (101 KB)

Ми вже говорили, що Дашборд керівника, як приладова панель пілота – дозволяє оцінювати ситуацію тут і зараз, швидко приймати правильні рішення. Але не всі знають, що в РемОнлайн у нього є помічник (як Робін у Бетмена) – щоденний звіт керівника, який допомагає аналізувати кожен окремий "політ" вашої компанії. Йому і присвячена сьогодні #П'ятничнаФіча.

Щоденний звіт керівника – це лист, який кожен день в зазначений час приходить вам на email і починається зі зведення основних показників:

daily-report-main-ua.png (99 KB)

Кожен показник деталізується, завдяки чому ви можете побачити, хто із співробітників скільки грошей приніс вам за цей день, скільки виручки прийшло з замовлень, а скільки з продажів тощо.

daily-report-ua.gif (1.34 MB)

Досить докладний звіт, згодні? Він дозволяє спокійно оцінити успіхи вашої компанії за останній день і запланувати, що потрібно зробити завтра.

Налаштовати цей звіт дуже просто та швидко:

  1. Перейдіть на сторінку "Звіти > Інші > Звіт на email".
  2. Увімкніть галочку "Відправляти щоденний звіт керівника".
  3. Виберіть зручний для вас час, коли РемОнлайн буде надсилати вам звіт.
  4. Виберіть період, за який хочете отримувати показники: з початку доби або за останні 24 години.
  5. Вкажіть email, на який хочете отримувати звіт, і збережіть налаштування.

daily-report-settings-ua.png (149 KB)

Тут є невеликий, але важливий лайфхак. Якщо звіт потрібно відправляти декільком керівникам або ви, наприклад, хочете отримувати його на робочу та особисту пошту, просто введіть потрібні адреси через кому.

report-addresses-ua.png (25 KB)
Ось так, витративши всього 2 хвилини на налаштування цього звіту, ви зможете тримати руку на пульсі компанії кожен день. Хороших вихідних і до зустрічі через тиждень :)

comments powered by Disqus