Таск-менеджер RemOnline дозволяє:


Створювати завдання та призначати виконавців


Створювати завдання
та призначати виконавців

Автоматично надсилати співробітникам повідомлення


Автоматично надсилати
співробітникам повідомлення

Організувати робочий процес


Організувати
робочий процес

Спланувати активність команди


Спланувати
активність командиКористуйтеся всіма можливостями таск-менеджера RemOnline 7 днів безкоштовноТаск-менеджер для вашого бізнесу


Таск-менеджер RemOnline дозволяє створювати та редагувати завдання, а також стежити за їх виконанням.
Сервіс надає ефективні інструменти, щоб могли структурувати роботу команди та керувати нею зі свого смартфона.

Контролюйте виконання завдань

Відстежуйте історію роботи із завданням від його створення до завершення у Стрічці подій. Призначайте виконавців та встановлюйте терміни виконання завдань, щоб завершувати проекти вчасно. Крім того, ви можете прикріплювати файли, додаючи до завдань фото, документи та коментарі. Це допоможе скоригувати дії співробітників задля успішного виконання завдання.

Прив'язуйте завдання до лідів, клієнтів та замовлень

Створюйте завдання безпосередньо із Замовлень, Звернень, Клієнтів та завдань, щоб автоматично прив'язати новий об'єкт до початкового. Посилання на взаємопов'язані об'єкти відобразяться у їхніх стрічках подій. Ще одна можливість упорядкувати завдання, спростити пошук потрібної інформації та прискорити робочий процес.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Слідкуйте за виконанням завдань зі свого смартфона

Керуйте бізнес-процесами прямо зі свого гаджета в мобільному додатку RemOnline Замовлення. Створюйте та редагуйте завдання, призначайте виконавців та стежте за їхньою активністю.


Заощаджуйте ще більше часу за допомогою швидкого доступу на смартфонах з iOS. Утримуйте іконку програми, щоб відкрити список швидких команд, виберіть завдання та відразу розпочніть роботу.

Сповіщайте співробітників про завдання

Автоматично повідомляйте співробітнику про призначення виконавцем, а також про зняття з нього індивідуального завдання або зміни в ньому по Email та SMS. За допомогою сповіщення співробітник не забуде, наприклад, зателефонувати клієнту, щоб уточнити деталі завдання або щоб запропонувати знижку.

Плануйте робочий день співробітників

Таск менеджер RemOnline допоможе ефективніше розпоряджатися ресурсами, розподіляти завдання між підлеглими та регулювати їхню зайнятість.


Керуйте доступом співробітників до прав для роботи із завданнями, щоб встановлювати чіткі рамки їхніх повноважень.

Зручний пошук та сортування завдань

Переглядайте кількість активних завдань на конкретну дату та їх загальний перелік. Таск менеджер RemOnline завжди нагадає вам про те, що прострочені кейси треба обробити в першу чергу, відображаючи їх вгорі списку завдань. Сортуйте завдання за автором або виконавцем, задавши параметри налаштування фільтрів у спеціальних полях.Дізнайтесь, що може RemOnlineRemOnline — один з найкращих таск-менеджерів

registration.svg (3 KB)


Робота починається
одразу після реєстрації,
без скачувань і встановлень

device.svg (2 KB)


RemOnline — хмарний сервіс,
працюйте віддалено
в будь-який час

appeal.svg (4 KB)


Інтуїтивно зрозумілий та зручний інтерфейс дозволяє швидко приступити до роботи і легко навчати співробітників

planner.svg (3 KB)


Працюйте із замовленнями та клієнтами, ведіть фінансовий та управлінський облік
в одному вікні браузера

Популярні запитання та відповіді

Що таке таск-менеджери та навіщо вони потрібні?

faq_arrow

Таск менеджер — це програмне забезпечення для керування бізнес-задачами та проєктом загалом. Завдяки таск-менеджеру в керівників проектів є можливість створювати завдання, ставити терміни їх виконання та відстежувати реалізацію. По суті, таск-менеджер — це інструмент для спільної роботи команди над завданнями.

Навіщо потрібен Таск менеджер?

faq_arrow

Якщо у вас є проблеми з організацією ефективного робочого процесу та веденням комплексних проектів, то таск-менеджер — це їх розв'язання. Він дає можливість упорядкувати завдання, а також дозволяє:

 • створювати завдання
 • редагувати їх та відстежувати зміни у стрічці подій
 • призначати виконавців
 • встановлювати певний строк виконання
 • надсилати співробітникам повідомлення про нові завдання та про зміни в наявних
 • детальніше описувати завдання завдяки вкладенню файлів
 • контролювати робочий процес
 • налаштовувати огляд завдань за допомогою фільтрів та переглядати тільки необхідні
 • підвищувати продуктивність співробітників та планувати процес роботи.

Таск-менеджер точно вартий вашої уваги, якщо в його функціоналі є всі перераховані вище ключові особливості. В іншому випадку вам постійно не вистачатиме інструментів. Деякі користувачі скаржаться, що їм доводиться встановлювати сторонні програми, щоб повноцінно організувати роботу команди.

Таск-менеджер RemOnline, як справжній мультитул, позбавить вас від подібних проблем і приємно здивує розширеними функціями.

Які бувають таск-менеджери?

faq_arrow

Багато компаній пропонують своє програмне забезпечення для керування завданнями. Судячи з відгуків, розробникам складно догодити клієнтам, коли йдеться про такий комплексний інструмент управління проектами, як таск-менеджер. В одному випадку не всім подобається інтерфейс програми, в іншому – деякі користувачі незадоволені мізерністю функціонала. Резюмуючи, на ринку багато таск-менеджерів, і вам потрібно знайти ідеальний саме для себе.

Які системи управління проєктами краще обрати?

faq_arrow

Важко назвати таск-менеджер, який підходить усім. У будь-якому випадку радимо використовувати конкретний інструмент командної співпраці якийсь час, щоб зрозуміти, чи задовольняють вас його переваги управління задачами. Самі користувачі скаржаться також, що далеко не кожен таск-менеджер підійде для великих проектів. Тож спочатку визначтеся з тим, які у вас вимоги до програмного забезпечення для керування завданнями та чого ви хочете досягти з його допомогою. Потім вивчіть функціонал різних таск-менеджерів, оберіть один і починайте працювати.

Як вибрати Task Manager?

faq_arrow

Просто встановіть на пристрій таск-менеджер і користуйтеся ним деякий час. Якщо один вам не подобається, то спробуйте інший і так поки не знайдете оптимальний для себе варіант. Це найбільш доцільний спосіб обрати сервіс для співпраці в реальному часі, тому що вибір доволі великий, а пріоритети бізнесу все ж в кожного індивідуальні.

При цьому не ведіться на «супергарячі пропозиції». Це правда, що в більшості рішень для команд є безкоштовна версія. Деякі розробники також пропонують використовувати пробну версію. Однак користувачі відзначають, що всі подібні пропозиції означають одне й те саме, — ви не отримаєте доступу і до половини функцій програми під час тестового періоду.

Водночас користувачі RemOnline мають нагоду випробувати всі можливості програми протягом 14 днів абсолютно безкоштовно. Так, це не «безкоштовна версія» з урізаним функціоналом і навіть не «пробний період», після якого ви все ще сумніватиметесь в ефективності сервісу. Двотижневий тестовий період у RemOnline допоможе вам досить добре вивчити програмну платформу керування завданнями, а найголовніше — дасть повне розуміння на основі даних, чи підходить вона вам.

 1. RemOnline
 2. Можливості програми RemOnline
 3. Таск-менеджер для котролю процесів у команді