Управління продажами в РемОнлайн дозволяє:


money.svg (2 KB)


Встановлювати та контролювати
ціни товарів і послуг


cash.svg (3 KB)


Виписувати рахунки та швидко проводити продажі


receipt.svg (5 KB)


Друкувати товарні чеки
та зберігати історію оплат


analysis.svg (2 KB)


Аналізувати прибуток
та ефективність роботи підлеглих
Почніть користуватися програмою обліку продажів безкоштовно протягом 7 днів!

Що вам дає облік роздрібних продажів в РемОнлайн?

Заощаджуйте час на створенні асортименту товарів і послуг

У РемОнлайн можна швидко наповнити склад товарами та сформувати перелік послуг за допомогою імпорту з Excel-файлу. Ви зможете налаштувати серійний облік та адресне зберігання, а потім створити категорії та підкатегорії для різних номенклатур.

Крім того, в РемОнлайн доступні групові дії. Наприклад, можна запустити масовий друк етикеток і цінників, перемістити або продати відразу кілька виробів чи запчастин.

Керуйте цінами та знижками

Додайте різні типи цін (наприклад, роздрібну, ремонтну, акційну) та налаштуйте для них націнки, які будуть автоматично розраховуватися від закупівельної вартості товару. Ви зможете вибирати потрібний вид ціни  під час продажу в один клік або проводити списання некондиції за нульовою вартістю.

Також є можливість надавати клієнтам разові або постійні знижки. Це допоможе вам підвищити їх рівень лояльності.

Ведіть єдину базу постачальників і покупців

Зберігайте інформацію про клієнтів та постачальників в РемОнлайн. Так ви зможете бачити їхні картки під час дзвінків по IP-телефонії і вибудовувати спілкування, виходячи з історії ваших відносин. Крім того, в РемОнлайн є можливість створити загальну базу покупців і постачальників для всіх ваших філій. Це дуже зручно, коли потрібно перевести замовлення в іншу майстерню або магазин.

Використовуйте готові шаблони замовлень, продажів і карток клієнтів

РемОнлайн відрізняється широким набором шаблонів для різних ніш. В них є всі необхідні поля, а більша частина інформації підтягується автоматично. Шаблони можна додавати, видаляти та редагувати. Це дозволить повністю адаптувати програму під потреби вашого бізнесу.

Продавайте за готівку та безготівковий розрахунок

В РемОнлайн доступні готівкова та безготівкова форми оплати. Також можна створити різні типи кас. Такі зручності оцінять ваші клієнти, а ви зможете підвищити прибуток і коректно передавати ознаку каси в чек.

Продавайте товари комплектами

Підтримуйте акції постачальників або просто продавайте сервісні послуги та товари комплектами. Для цього достатньо оприбуткувати потрібний комплект в РемОнлайн. Спеціальні пропозиції – чудовий інструмент для збільшення продажів.

Оформлюйте повернення

Проводьте повернення від клієнтів, а також повертайте браковані товари та запчастини постачальникам. Так ви зможете виконати вимоги законодавства, очистити склад від некондиції та уникнути збитків.

Аналізуйте прибуток та ефективність роботи співробітників

Вивчайте основні показники роботи компанії в Дашборді керівника. А також генеруйте звіти щодо залишків, обороту товарів, зарплати та прибутку від замовлень і торгівлі. Це допоможе проаналізувати ефективність роботи підлеглих і знайти точки розвитку для вашого бізнесу.

Підключіть програмний РРО для бізнесу

Інтегруйте систему обліку РемОнлайн з програмним реєстратором розрахункових операцій Checkbox, аби автоматизувати фіскалізацію. За допомогою інтеграції дані авансів, платежів, продажів та повернень будуть автоматично передаватися до ДПС, а ви зможете завантажувати, роздруковувати та надсилати клієнтам фіскальні чеки у кілька кліків.

Переваги програми обліку продажів РемОнлайн

ro-dev-wth-background-ua.png (243 KB)

1. Швидке налаштування і готовність до використання відразу після реєстрації. Не потрібно нічого завантажувати, встановлювати або наймати фахівців.

2. Можливість підключитися та працювати з будь-якого смартфона, планшета або ПК. Незалежно від того, в офісі ви знаходитеся або вдома.

3. Великий набір шаблонів, довідників і форм, які можна налаштувати під потреби вашого бізнесу. А також друк документів прямо з браузера.

4. Інтеграція з 1С, сервісами IP-телефонії, sms-шлюзами, пошуковими системами запчастин і віджетом "Статус замовлень". 

5. Сповіщення для співробітників через Telegram, SMS та Email.

6. Безперебійність роботи і кваліфікована служба підтримки.

7. Регулярні оновлення, щоденне копіювання та безпечне зберігання даних на надійних серверах.

8. Широкий комплект інструментів для автоматизації бізнес-процесів та обліку продажів онлайн.


   РемОнлайн – хмарне рішення для бізнесу в сфері послуг. З його допомогою ви зможете підвищити прибуток, поліпшити сервіс, а також вивільнити час і ресурси для розвитку бізнесу.

   Облік роздрібних продажів товарів і послуг в РемОнлайн

   Для сервісного бізнесу важливо стежити за якістю обслуговування, автоматизувати максимальну кількість задач та навести лад в обліку продажів і послуг. Якщо не зробити цього, на складі постійно буде пересортиця і недостача, а в замовленнях – хаос. При такому положенні справ складно підвищити прибуток чи рівень лояльності покупців. Уникнути подібних неприємностей допоможе якісна CRM-система з широким набором функцій. Саме таким рішенням є РемОнлайн. Сьогодні докладно розповімо про можливості нашої програми для продажу запчастин, послуг і товарів.

   Створення рахунків та оформлення продажів в РемОнлайн

   У РемОнлайн можна створювати та виставляти рахунки для продажу сервісних послуг і товарів. Це потрібно для того, щоб зафіксувати попередню домовленість з покупцем. Наприклад, коли людині потрібен час подумати або в бухгалтерії просять документ, щоб виділити гроші на придбання техніки або офісні ремонтні роботи.

   Рахунок ніяк не впливає на залишки товарів. При цьому в ньому міститься контактна інформація покупця та дані про вироби, які його зацікавили. Рахунок можна роздрукувати або відправити клієнту по Email.

   Продати товар в РемОнлайн можна двома способами: зі сторінки магазину або залишків. Це дозволяє спростити процес і швидко оформити угоду. Ви зможете вказати потрібний тип ціни, розмір знижки та склад, з якого плануєте продати товар (якщо у вас їх декілька). Потім роздрукуєте чек та внесете гроші в касу.

   Як працювати із замовленнями в CRM-системі

   Замовлення потрібні для того, щоб приймати вироби у ремонт, фіксувати інформацію про виконані роботи та надавати виїзні послуги. Наприклад, з клінінгу, встановлення кондиціонерів або обслуговування машин. Всі замовлення мають свій статус і відображаються в таблиці.

   Ви зможете редагувати шаблони карток замовлень, управляти їх термінами, додавати до них коментарі, налаштовувати повідомлення для клієнтів і співробітників, а також генерувати звіти. Шукати замовлення в таблиці можна за виконавцем, виробом, штрих-кодом, іменем або за номером телефону клієнта. Усередині всіх замовлень є стрічка подій, в якій видно, хто і коли вносив зміни у документ. З нашою програмою обліку роздрібних продажів ви зможете зекономити на оформленні кожної заявки до 20 хвилин.

   Що потрібно знати про повернення товарів в РемОнлайн

   Повернення бувають у всіх компаніях, які займаються торгівлею. Такий модуль потрібен навіть у програмі для продажу автозапчастин. Тому в РемОнлайн реалізована можливість приймати повернення товарів від клієнтів, а також здійснювати їх постачальникам.

   Повернення клієнту оформлюється з закритого замовлення або продажу. Тобто можна повернути не тільки товари, але й вартість послуг. Всі повернення, які ви провели відобразяться в спеціальній таблиці. Ви зможете групувати їх і створювати звіт.

   Зробити повернення постачальнику можна з документа оприбуткування товару, що цілком логічно: комірник знаходить дефект і оформлює рекламацію. При цьому можна відразу прийняти гроші від постачальника за повернення, відмітивши чекбокс "Прихід грошей в касу". Для повноцінного обліку продажів документи про повернення можна роздрукувати та додати в архів. У нашій програмі є всі інструменти, які потрібні для торгівлі і післяпродажного обслуговування.

   Яким компаніям буде корисна програма для обліку товарів і продажів РемОнлайн

   У РемОнлайн ви зможете швидко проводити продажі, друкувати чеки, контролювати рух товарів, робити повернення, автоматизувати закупівлі і створювати звіти. Такий набір інструментів знадобиться будь-якої компанії, яка працює в сфері послуг: від СТО та сервісних центрів до ательє, магазинів і салонів краси.

   Зареєструйтеся та скористайтеся безкоштовним пробним періодом, щоб побачити всі переваги РемОнлайн.

   Показати повністю »
   Читайте також

   Автоматизація інтернет-магазину за 3 кроки

   0

   Вся правда про маркетплейси: як на них продавати

   0

   Як знайти постачальника для сервісного бізнесу

   0
   1. РемОнлайн
   2. Можливості
   3. Програма для ведення продажів