Укр

Програма для друку товарних чеків

Ваші співробітники витрачають багато часу на оформлення Excel-бланків товарних чеків? До сих пір заповнюєте паперові бланки, якщо не встигаєте друкувати товарні чеки?

РемонтОнлайн — сервіс, який прискорює друк товарних чеків для замовлень і продажів.

Створення та друк клієнтських документів — звична процедура для співробітників сервісних центрів, ремонтних майстерень, магазинів і інших підприємств, що надають послуги громадськості. На жаль, вона може забирати багато часу і ресурсів.

РемонтОнлайн повністю усуває цю проблему, адже володіє продуманою системою змінних. Вони допомагають переносити дані, що зберігаються всередині акаунтів, на сторінки реальних документів.

Використовуючи змінні, можна створювати шаблони будь-яких документів, в тому числі і товарних чеків. Їх подальший друк буде відбуватися в пару кліків, а співробітники компанії назавжди позбудуться від рутинної роботи. Якщо коротко, РемонтОнлайн — універсальна програма для друку етикеток, ццінників, товарних чеків, а також зручний інструмент для створення прайс-листів і штрих-кодів.

Створюйте шаблони товарних чеків, використовуючи змінні

Формуйте унікальні шаблони товарних чеків, комбінуючи системні змінні. Друкуйте з їх допомогою інформацію про компанію, клієнтів, товари, співробітників і фінанси.

Конструюйте шаблони товарних чеків, які відрізняються один від одного: одні - для замовлень, а інші — для продажів. Розміщуйте на чеках номери і типи замовлень або друкуйте, наприклад, номери і дати продажів.

Використовуйте редактор шаблонів, щоб надати майбутнім чекам необхідний вигляд: змінюйте розташування тексту; налаштовуйте розмір, накреслення і тип шрифту; редагуйте таблиці, а також дані, які знаходяться всередині них.

Создание шаблонов товарных чеков для заказов и для продаж при помощи переменных в РемонтОнлайн

Друкуйте товарні чеки для замовлень

Печать товарного чека для заказа в РемонтОнлайн

Друкуйте чеки для товарів і запчастин, використаних при ремонті, прямо з картки замовлення. Створюйте товарні чеки в два кліки — вибирайте один з раніше створених шаблонів і відправляйте його на друк.

Спростіть роботу з замовленнями:

 1. Друкуйте чеки для декількох замовлень одночасно.
 2. Друкуйте чек, приймаючи оплату за замовленням.
 3. Друкуйте товарні чеки навіть для закритих замовлень.

Друкуйте товарні чеки для продажів

Спростіть кожен бізнес-процес в магазині, кінцевим етапом якого є друк чека:

 1. Друкуйте товарні чеки для продажів, використовуючи стандартний або самостійно створений шаблон.
 2. Друкуйте чек, приймаючи оплату з продажу.
 3. Друкуйте товарні чеки повторно: наприклад, для раніше здійснених продажів.
Печать товарного чека для продажи в РемонтОнлайн

РемонтОнлайн: коли безпека призначених для користувача даних понад усе

Перспектива зберігання даних в хмарному сховищі лякає багатьох підприємців. Змушує хвилюватися і той факт, що конфіденційна інформація знаходиться під контролем незнайомих людей.

Не хвилюйтеся! Ніхто сторонній не отримає доступ до ваших даних, і вже тим більше - до клієнтських документів. Є навіть не одна, а цілих п'ять причин, які підтверджують ці слова:

 1. Шифрування трафіку відбувається за допомогою SSL-сертифіката.
 2. Дані передаються захищеним HTTPS-каналом.
 3. Призначені для користувача дані зберігаються на серверах надійного дата-центру.
 4. Ми здійснюємо бекап всіх даних, які розташовуються усередині клієнтських аккаунтів.
 5. Дотримання політики конфіденційності - захист персональних і бізнес-даних кожного клієнта.

Якщо у вас залишилися питання щодо друку документів в РемонтОнлайн, телефонуйте на один з номерів «гарячої лінії». Фахівці служби підтримки з радістю дадуть відповідь на них. Вони також допоможуть розібратися в тонкощах, які виникають при роботі зі змінними, і за потреби детально розкажуть про різні можливості РемонтОнлайн.