Укр

Програма для створення прайс-листів

Необхідно створювати прайс-листи на послуги, що надаєте? Шукаєте рішення, яке прискорить процес друку прайс-листів?

РемонтОнлайн — зручна і зрозуміла програма для створення прайс-листів.

РемонтОнлайн значно спрощує створення замовлень, не в останню чергу завдяки групі довідників. Останні являють собою редаговані списки типів і моделей пристроїв, виробників, видів поломів, типів замовлень, статей РГК, комплектацій, а також компанією робіт і послуг, які надає компанія. Довідники дозволяють оформляти замовлення, додавати в них роботи та матеріали, просто вибираючи відповідну інформацію з випадаючих списків.

Створюйте прайс-листи на послуги, що надаються

Формуйте довідники робіт, що надаєте у вашому сервісному центрі або ремонтній майстерні. Вказуйте вид послуги, її ціну, а також тривалість гарантійного періоду. Додайте усі послуги відразу, завантажуючи їх за допомогою заздалегідь заповненого Excel-документа.

Создание прайс-листа в РемонтОнлайн

Друкуйте прайс-листи

Скачивание и печать прайс-листа в РемонтОнлайн

Завантажуйте прейскуранти робіт і послуг, а потім друкуйте їх на будь-якому наявному принтері.

Програма для друку документів

РемонтОнлайн — програма для управління сервісними центрами і ремонтними майстернями, яка значно спрощує процес створення документів: актів виконаних робіт, прийомних квитанцій, товарних чеків, маршрутних листів, рахунків, етикеток і цінників. Крім того, наш сервіс відмінно справляється з роллю програми для створення штрих-кодів. Головна причина тому — змінні, з яких і побудовані повноцінні макети документів, іменовані шаблонами.

Кожна змінна виступає в ролі єднальної ланки між майбутнім документом і даними, які зберігаються всередині вашого облікового запису: реквізитами компанії, інформацією про відремонтований пристрій, фінансовими даними, різного типу датами і т.п.

Побудувавши відповідні шаблони, можна і зовсім забути про проблеми з друком документів. Ви перестанете вибивати кожен символ на клавіатурі, а створення будь-якого документа буде відбуватися, як прийнято говорити, в два кліка.

Щоб краще зрозуміти принцип друку документів за допомогою шаблонів, зателефонуйте за одним з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки проведуть вам консультацію, а також розкажуть про головні можливості РемонтОнлайн.