Програма для створення штрихкодів

Програма для створення штрих-кодів

РемОнлайн — програма для друку штрихкодів, представлених в найбільш поширених форматах: EAN-13, EAN-8, UPC-A, Code128

РемОнлайн дозволяє привласнювати штрихкоди не лише товарам, а й окремим замовленням. Ця можливість сприяє швидкому пошуку товарів на складі, а також замовленям всередині майстерні. Причина тому — спеціальний алгоритм, який перенаправляє дані, що зчитуються сканером штрихкодів, в актуальне поле пошуку.

Штрихкоди можна друкувати в складі різних документів: прийомних квитанцій, актів виконаних робіт, товарних чеків, маршрутних листів, етикеток і цінників. Досить вказати змінну штрихкоду в одному з шаблонів документів... і вуаля!

Привласнюйте штрихкоди замовленнями і складським товарам

Створюйте замовлення і присвоюйте їм штрихкоди, що складаються з 13-и цифр. Вказуйте власні комбінації цифр або ж створюйте їх, використовуючи вбудований генератор штрих-кодів.

Вказуйте в картках складських товарів штрихкоди трьох найбільш поширених форматів: UPC-A, EAN-8 та EAN-13. Використовуйте власні або ж генеровані в РемОнлайн комбінації цифр. Додайте в картку товару стільки штрихкодів, скільки вважаєте за потрібне.

Создание штрихкода для заказа и создание штрихкода для товара в РемонтОнлайн

Друкуйте штрихкоди замовлень

Печать штрихкода заказа в РемонтОнлайн

Додайте змінну штрихкоду до шаблонів прийомних квитанцій, актів виконаних робіт, товарних чеків і маршрутних листів. Надсилайте їх на друк і отримуйте документи, на яких будуть розміщені штрихкоди відповідних замовлень.

Друкуйте штрихкоди товарів

Створюйте шаблони етикеток і цінників за допомогою змінних, в тому числі і змінної штрихкоду. Друкуйте цінники і етикетки, на яких будуть перебувати штрихкоди відповідних товарів або запчастин.

Печать штрихкода складского товара в РемонтОнлайн

РемОнлайн — універсальне рішення для друку документів

Щоб спростити друк документів, досить створити їх шаблони за допомогою системних змінних. Останні є своєрідними ключами до всіляких даних, що зберігаються всередині вашого облікового запису. Вони допомагають друкувати не тільки різні типи дат, фінансову інформацію, реквізити клієнта або компанії (і т.п.), а й цілі таблиці. В результаті програма для управління ремонтними майстернями та сервісними центрами РемОнлайн надає користувачам потужний інструмент для автоматизації друку.

Шаблони — це простий засіб забути про створення документів руками. А РемОнлайн - найбільш зручна програма для друку цінників, товарних чеків, етикеток, а також створення прайс-листів і штрихкодів.

Якщо у вас залишилися питання, сміливо телефонуйте за одним з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки із задоволенням допоможуть вам, а також детально розкажуть про головні можливості РемОнлайн.

Штрихкодування товарів на складі в РемОнлайн

Штрихкодування товарів і друк етикеток зі штрих-кодами істотно спрощують життя комірникам, менеджерам 

і касирам. Коли кількість категорій товарів перевалює за сотню, а найменувань – за тисячу, вести складський облік вручну стає складно. По мірі розширення асортименту точність обліку буде зменшуватися, а кількість помилок в документах – збільшуватися.

Додайте сюди час на пошук потрібного товару і проведення інвентаризації – ви отримаєте десятки годин часу, витраченого марно і можливі збитки через тривале очікування клієнта. Крім того, ніхто не застрахований від крадіжки з боку клієнтів і співробітників.

Нанесення штрих-кодів і встановлення захисних рамок допомагає запобігти таким випадкам. А використання сканерів дозволяє прискорити проведення інвентаризації, обслуговування клієнтів та автоматизувати оформлення документів.

Що заважає впровадити штрихкодування товарів на складі?

Часто власників малого і середнього бізнесу зупиняє вартість програмного забезпечення, обладнання і послуг спеціалізованих компаній. При невеликому асортименті такі витрати можуть не окупитися.

Але для оптимізації внутрішнього обліку вам не обов'язково купувати дороге обладнання або ПЗ, розробляти високотехнологічні коди і вносити їх у глобальний реєстр. Достатньо згенерувати штрих-коди в РемОнлайн і запустити масовий друк етикеток, цінників зі штрих-кодами. Плата за використання цієї програми не перевищить одного відсотка від доходу вашої компанії, а користь буде набагато більше.

Ще одна можлива причина сумнівів – спеціалізація на ремонті, а не на продажах. Але це не привід відмовлятися від штрихкодування. З його допомогою можна полегшити облік запчастин і виробів, які вже були в ремонті.

Використовуйте скорочені EAN-8, щоб розміщувати їх на упаковках деталей і внутрішніх сторонах корпусів виробів. Тоді ви зможете швидко ідентифікувати їх при повторних візитах і знайти інформацію по попереднім замовленням.

Як оптимізувати роботу з документами?

Всі складські операції, включаючи оформлення актів про оприбуткування, списання і переміщення, можна автоматизувати за допомогою РемОнлайн. Просто оберіть потрібну дію, склад і відскануйте штрих-код товару. Всі дані про товар підтягнуться з системи автоматично, а ймовірність неправильного вибору буде зведена до мінімуму.

Хронологія дій на складі та електронні зразки документів збережуться в хмарі. Ви зможете переглянути виписки в будь-який момент і з будь-якого зручного пристрою: смартфона, планшета, ПК.

Завдяки зчитуванню штрих-кодів і функції автозаповнення можна оптимізувати роботу не тільки зі складськими документами, а ще й з:

  • оформленням продажів, обмінів, повернень;
  • складанням актів виконаних робіт;
  • підготовкою гарантійних талонів;
  • виставленням рахунків.

У програмі можна в один клік згенерувати штрих-коди як для одиниць товару на складі, так і для замовлень, документів. Це дозволяє комплексно полегшити облік, уникнути плутанини і прискорити пошук потрібної інформації. Склад, магазин, майстерня і бухгалтерія будуть працювати як єдиний організм.

Які ще можливості є в РемОнлайн?

У програмі можна створювати необмежену кількість складів, прив'язувати їх до різних майстерень і магазинів, створювати глобальний склад. Для кожного з них можна створювати індивідуальні шаблони стандартних документів: етикеток, цінників, актів.

А ще ви можете оформлювати продажі прямо зі складу – просто відскануйте штрих-код товару та оберіть потрібну дію. Перед вами з'явиться вікно продажу, в якому потрібно ввести ім'я клієнта. Інформація про товар, включно з ціною і гарантійним терміном, підтягнеться автоматично. На цьому можливості програми не обмежуються. Більш докладно про складський облік читайте тут.

Показати повністю »
Читайте також

#П'ятничнаФіча №32: Робота з глобальним складом

0

#П'ятничнаФіча №29: Додання неоприбуткованих товарів до замовлення

0

Оновлення Складу: повернення товарів постачальникам

0
  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Програма для друку документів
  4. Програма для створення штрихкодів