Укр

Програма для створення штрихкодів

Працюєте зі штрих-кодами форматів UPC-A, EAN-8 та EAN-13? Необхідно друкувати штрихкоди складських товарів на етикетках і цінниках?

РемонтОнлайн — програма для друку штрихкодів, представлених в найбільш поширених форматах.

РемонтОнлайн дозволяє привласнювати штрихкоди не лише товарам, а й окремим замовленням. Ця можливість сприяє швидкому пошуку товарів на складі, а також замовленям всередині майстерні. Причина тому — спеціальний алгоритм, який перенаправляє дані, що зчитуються сканером штрихкодів, в актуальне поле пошуку.

Штрихкоди можна друкувати в складі різних документів: прийомних квитанцій, актів виконаних робіт, товарних чеків, маршрутних листів, етикеток і цінників. Досить вказати змінну штрихкоду в одному з шаблонів документів... і вуаля!

Привласнюйте штрихкоди замовленнями і складським товарам

Створюйте замовлення і присвоюйте їм штрихкоди, що складаються з 13-и цифр. Вказуйте власні комбінації цифр або ж створюйте їх, використовуючи вбудований генератор штрих-кодів.

Вказуйте в картках складських товарів штрихкоди трьох найбільш поширених форматів: UPC-A, EAN-8 та EAN-13. Використовуйте власні або ж генеровані в РемонтОнлайн комбінації цифр. Додайте в картку товару стільки штрихкодів, скільки вважаєте за потрібне.

Создание штрихкода для заказа и создание штрихкода для товара в РемонтОнлайн

Друкуйте штрихкоди замовлень

Печать штрихкода заказа в РемонтОнлайн

Додайте змінну штрихкоду до шаблонів прийомних квитанцій, актів виконаних робіт, товарних чеків і маршрутних листів. Надсилайте їх на друк і отримуйте документи, на яких будуть розміщені штрихкоди відповідних замовлень.

Друкуйте штрихкоди товарів

Створюйте шаблони етикеток і цінників за допомогою змінних, в тому числі і змінної штрихкоду. Друкуйте цінники і етикетки, на яких будуть перебувати штрихкоди відповідних товарів або запчастин.

Печать штрихкода складского товара в РемонтОнлайн

РемонтОнлайн — універсальне рішення для друку документів

Щоб спростити друк документів, досить створити їх шаблони за допомогою системних змінних. Останні є своєрідними ключами до всіляких даних, що зберігаються всередині вашого облікового запису. Вони допомагають друкувати не тільки різні типи дат, фінансову інформацію, реквізити клієнта або компанії (і т.п.), а й цілі таблиці. В результаті програма для управління ремонтними майстернями та сервісними центрами РемонтОнлайн надає користувачам потужний інструмент для автоматизації друку.

Шаблони — це простий засіб забути про створення документів руками. А РемонтОнлайн - найбільш зручна програма для друку цінників, товарних чеків, етикеток, а також створення прайс-листів і штрихкодів.

Якщо у вас залишилися питання, сміливо телефонуйте за одним з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки із задоволенням допоможуть вам, а також детально розкажуть про головні можливості РемонтОнлайн.