Програма для друку документів

Складаєте прайс-листи і документи на замовлення? Створюєте етикетки, цінники, а також виставляєте рахунки? Але робите все руками і витрачаєте багато зайвого часу?

РемонтОнлайн - сервіс, який автоматизує процес друку однотипних документів.

Обслуговування клієнтів сервісного центру - дуже формалізований процес:

 1. Надаєте послуги з ремонту? — Створюєте прайс-лист.
 2. Приймаєте пристрій на ремонт? — видаєте замовнику приймальну квитанцію.
 3. Хочете узаконити отримання грошей? — Виставляєте рахунок на оплату.
 4. Закінчили роботи з замовленням? — Надаєте клієнту гарантійний талон і товарний чек.
 5. Зберігайте запчастини на складі? — Розміщуєте на них етикетки зі штрихкодом. (Етикетки і штрих-коди можна створювати і друкувати за допомогою РемонтОнлайн.)
 6. Бажаєте продавати товари в магазині? — Формуєте для них цінники.

Зараз важко уявити, що згадані документи створюються будь-ким вручну. Позбавтеся і ви від рутинної роботи. Досить відволікатися на складання різних актів і квитанцій. Використовуйте шаблони документів РемонтОнлайн — підвищуйте ефективність роботи і оптимізуйте бізнес-процеси в компанії.

Друкуйте інформацію за допомогою змінних

Створюйте шаблони документів, використовуючи системні змінні. Друкуйте інформацію, що стосується клієнтів, пристроїв в замовленнях і співробітників компанії. Вносіть в документи різні дати і фінансові дані. Друкуйте штрихкоди, типи і номери замовлень, відгуки клієнтів і іншу важливу інформацію.

Реалізуйте власні поля у формі замовлення. Вказуйте в шаблонах змінні, які генерує система для цих полів, і друкуйте відповідну інформацію.

Переменные полей и печать информации при помощи системных переменных в РемонтОнлайн

Друкуйте приймальні квитанції та гарантійні талони

Шаблоны приёмных квитанций и актов выполненных работ, печать приёмных квитанций и актов выполненных работ в РемонтОнлайн

Створюйте шаблони прийомних квитанцій, використовуючи різні змінні. Друкуйте дані клієнтів і будь-яку інформацію, пов'язану з грошима. Вказуйте назви моделей, серійні номери і типи поломок пристроїв. Розміщуйте таблиці із зазначенням використаних запчастин і виконаних робіт на гарантійних талонах. Друкуйте також дати створення заявок і гарантійні терміни.

Привласнюйте замовленням унікальні штрихкоди, а потім розміщуйте їх на прийомних квитанціях і гарантійках. Зчитувайте штрих-коди відповідними сканерами і знаходьте замовлення в програмі.

Виставляйте і друкуйте рахунки

Надаєте послуги або продаєте товари? — Виставляйте рахунки по оплаті, які генеруються за допомогою змінних РемонтОнлайн.

Вказуйте реквізити клієнта і своєї компанії. Розміщуйте найменування товарів і робіт, їх кількість, ціни і суму до оплати, застосовуючи всього одну змінну в шаблоні рахунку. Друкуйте підсумкову суму прописом, а також розмір і суму знижки.

Шаблоны счетов и печать счетов в РемонтОнлайн

Друкуйте товарні чеки

Шаблоны товарных чеков и печать товарных чеков в РемонтОнлайн

Отримуєте оплату за товари, послуги та роботи? — Видайте клієнтам товарні чеки, створені на основі шаблонів. Використовуйте системні змінні і друкуйте:

 1. дату видачі чека;
 2. найменування робіт, запчастин і товарів;
 3. їхні гарантійний термін, кількість і ціни;
 4. підсумкову суму і розмір авансу;
 5. суму з / без ПДВ і розмір самого податку;
 6. оплачену суму прописом.

Створюйте і друкуйте цінники

Формуйте шаблони цінників за допомогою змінних — друкуйте найменування, ціни, коди, артикули і штрихкоди товарів. Вказуйте також назви компаній і дати створення цінників. Надайте останнім необхідний зовнішній вигляд, використовуючи можливості редактора шаблонів.

Шаблоны ценников и печать ценников в РемонтОнлайн

Друкуйте етикетки

Шаблоны этикеток и печать этикеток в РемонтОнлайн

Друкуйте на етикетках найменування, артикули, коди, штрихкоди і ціни товарів, вказуючи відповідні змінні в шаблоні. Надайте етикеткам загальний вигляд: налаштовуйте їх ширину і висоту; обмежуйте довжину найменування товару.

Складайте маршрутні листи

Контролюйте співробітників кур'єрської служби доставки — створюйте маршрутні листи за допомогою відповідних шаблонів. Друкуйте номера замовлень, моделі пристроїв, імена, телефони і адреси клієнтів, використовуючи системні змінні. Розміщуйте також будь-яку інформацію, яка стосується дат і фінансів.

Шаблон маршрутного листа курьера и печать маршрутного листа курьера в РемонтОнлайн

Створюйте і друкуйте прайс-листи

Перечень работ и услуг и печать прайс-листа на работы и услуги в РемонтОнлайн

Заповнюйте довідник робіт — вказуйте найменування, гарантійний термін і вартість кожної послуги. Завантажуйте довідник у вигляді електронної таблиці, змінюйте і форматуйте його в редакторі, а потім друкуйте. Вуаля, прайс-лист готовий!

Хочете дізнатися про особливості використання змінних? Не виходить відредагувати шаблон документа? Звертайтеся по допомогу до фахівців техпідтримки — отримуйте відповіді на всі ваші запитання.

Читайте також
#П'ятничнаФіча №57: Модифікатори змінних у шаблонах документів

#П'ятничнаФіча №57: Модифікатори змінних у шаблонах документів...

0
#П'ятничнаФіча №19: Пошук телефону за IMEI

#П'ятничнаФіча №19: Пошук телефону за IMEI

0
Користувацькі довідники та оновлені звіти в РемОнлайн

Користувацькі довідники та оновлені звіти в РемОнлайн

0
 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для друку документів