5 хвилин

#П'ятничнаФіча №46: Планувальник замовлень

Планування і тайм-менеджмент - наше все, особливо коли займаєшся виїзними роботами або надаєш послуги клієнтам за попереднім записом. Ось ми і вирішили сьогодні трохи освіжити вашу пам'ять та розповісти про такий чудовий інструмент в RemOnline, як Планувальник замовлень.

Зараз він вже дозволяє робити відразу кілька речей:

  • насамперед, вести попередній запис клієнтів;
  • оцінювати поточне і планувати майбутнє завантаження виконавців в замовленнях;
  • швидко знайти вільного майстра на зручний клієнтові час або вільний час у потрібного клієнту майстра.

А далі ми навчимо його планувати завантаження не тільки співробітників, а й інших ресурсів: постів і підйомників в автосервісі, цілих монтажних бригад, різного обладнання. Ну а поки розберемося з його поточними можливостями.

Де знайти Планувальник замовлень?

Щоб потрапити в Планувальник, потрібно зайти на сторінку "Замовлення" і вибрати його в перемикачі замість таблиці. Немає перемикача? – Не панікуйте, це означає, що у вас просто не додано поле "Запис клієнта" в жодний з типів замовлення.

Поле "Запись клиента" в форме заказа RemOnline

"Запис клієнта" – це поле, яке об'єднує в собі відразу два поля: "Час виклику майстра" та "Тривалість". Для тривалості ви можете задати значення за замовчуванням, наприклад, 1 година. Тоді в Планувальнику відразу буде видно, що зазначений виконавець буде зайнятий цим замовленням, наприклад, з 15:30 до 16:30.

Как в RemOnline добавить системное поле "Запись клиента"

Щойно ви додасте це поле хоча б в один тип замовлення на сторінці "Налаштування > Редактор форм", у вас з'явиться той самий перемикач, про який ми говорили вище.

Переключатель заказов с таблицы на планировщик в RemOnline

Особливості Планувальника замовлень

Перша особливість полягає в тому, що він на відміну від таблиці відображає замовлення у вигляді "блоків" на часовій шкалі (знаходиться по горизонталі) з прив'язкою до виконавців (знаходяться по вертикалі). Так ви відразу на око можете визначити, наскільки завантажений в будь-який день кожен виконавець.

Как выглядит Планировщик заказов в RemOnline

Друга особливість – ви можете відобразити в Планувальнику замовлення одного, декількох або всіх виконавців одразу.

Фильтр исполнителей в Планировщике заказов RemOnline

Третя особливість – ви можете створювати замовлення прямо з Планувальника, клікнувши на місце на перетині потрібного часу і виконавця. При цьому поля "Час виклику майстра" і "Виконавець" вже будуть заповнені.

Как создать заказ прямо из Планировщика RemOnline

А знайти потрібну дату в Планувальнику простіше простого: скористайтеся кнопками вперед ">" і назад "<", швидким переходом або натисніть на поточну дату, щоб вибрати потрібну у календарі.

Навигация в Планировщике заказов RemOnline

Інструкцію з використання Планувальника замовлень читайте в нашій Базі знань і стежте за новинами, щоб не пропустити його поліпшення

comments powered by Disqus