1 хвилина

#П'ятничнаФіча №45: Додавання зображень у шаблони документів

Раніше ми вже розповідали, як легко використовувати логотип компанії в шаблонах документів. Як ви пам'ятаєте (а якщо ні, то нагадуємо), достатньо один раз завантажити логотип на сторінці "Налаштування > Загальні" і після вставляти його в будь-який шаблон в один клік. Але, крім логотипу, в документах можуть знадобитися й інші зображення, які, на щастя, теж досить просто додаються в RemOnline.

Перше, що потрібно зробити – отримати посилання на зображення. Якщо картинка вже опублікована на вашому або якомусь іншому сайті, просто скопіюйте її URL. Якщо цього зображення ніде немає, залийте його на хостинг і знову таки скопіюйте URL.

Коли у вас є посилання, клікніть в редакторі документа на іконку зображень – відкриється вікно, де потрібно вставити посилання і зазначити бажані розміри картинки. Якщо ви не знаєте, який розмір підійде для коректного відображення в документі – нічого страшного. Ви завжди можете змінити розмір зображення просто потягнувши за його кут.

Додавання зображень у шаблони документів

Таким чином ви можете вставити в будь-який шаблон документів будь-яке зображення, наприклад, точний маршрут до вашого входу і т.д. А більше про можливості редактора шаблонів документів читайте в Базі знань.

comments powered by Disqus