Чому варто обрати CRM з прямою інтеграцією з Zadarma?

Zadarma – сервіс хмарної телефонії, яким користуються в 160 країнах світу. Дозволяє здійснювати дзвінки з картки клієнта, переадресовувати виклики, зберігати і прослуховувати записи розмов. А завдяки прямій інтеграції Zadarma з RemOnline багато що з цього ви зможете робити прямо в CRM!Що дає інтеграція Zadarma з RemOnline:


appeal.svg (4 KB)


Облік вхідних,
вихідних і пропущених дзвінків


phone.svg (2 KB)


Дзвінки клієнтам в один клік
прямо з CRM-системи


individual.svg (2 KB)


Ім'я клієнта та статус
його замовлення при дзвінку


call.svg (3 KB)


Запис і прослуховування
телефонних розмовЯкий вигляд має все це в RemOnline

Дзвінки клієнтам прямо з CRM

Інтегруйте RemOnline з Zadarma, щоб щоб дзвонити клієнтам в один клік. Для цього досить зберегти номер телефону клієнта, щоб потім використовувати всього одну кнопку "Подзвонити".

Спливаюча картка клієнта

Після інтеграції RemOnline з телефонією при вхідному дзвінку буде з'являтися спливаюча картка клієнта. Якщо вам дзвонить вже існуючий в базі клієнт, то ви побачите його ім'я і статус останнього замовлення.Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Звіт по дзвінках

Контролюйте роботу менеджерів і збирайте статистику по вхідних, вихідних і пропущених дзвінках. Тут же можна прослухати і завантажити запис телефонної розмови.

Історія дзвінків по кожному клієнту і замовленню

Історія всіх дзвінків і записи розмов з клієнтом зберігаються в його картці. Також дзвінки відображаються в стрічці подій замовлення.

Гнучке налаштування доступу до дзвінків

Тільки ви визначаєте, хто може і не може бачити та прослуховувати дзвінки. Також ви можете вирішити, де дзвінки будуть доступні: у звіті по дзвінках, в картці клієнта або в замовленні.Перевірте, на що здатен RemOnlineА для користувачів RemOnline віртуальна АТС Zadarma пропонує спеціальні умови

АТС Zadarma пропонує спеціальні умови

💰 Підключіть телефонію на вигідних умовах! Зверніться в службу підтримки RemOnline, щоб отримати промокод на знижку -30% при оплаті пакета "Офіс".

✅ Тарифний пакет "Офіс" актуальний для регіонів: Україна, Казахстан і країни ЄС.Як налаштувати інтеграцію IP-телефонії Zadarma і CRM RemOnline

  1. Зареєструватися в RemOnline, якщо ви цього ще не зробили. Всі можливості програми ви знайдете тут, а після реєстрації у вас буде ще і 7 днів безкоштовного тестового періоду без обмежень по функціоналу.
  2. Зайти в Центр інтеграцій RemOnline і знайти там хмарну телефонію Zadarma.
  3. Налаштувати інтеграцію телефонії з crm-системою, скориставшись вказаною існтрукцією з Бази знань RemOnline.
  1. RemOnline
  2. Інтеграції RemOnline зі сторонніми сервісами
  3. Інтеграція телефонії з CRM RemOnline
  4. Інтеграція IP-телефонії Zadarma та CRM-системи RemOnline