Автоматизуйте фіскалізацію платежів

Ведіть облік замовлень та продажів у РемОнлайн та приймайте оплати, щоб тримати бізнес під контролем. А з інтеграцією РемОнлайн з Checkbox інформація про аванси, платежі по замовленнях і продажах, а також повернення грошей клієнтам автоматично надходила до ДПС. А ви зі свого боку отримували фіскальний чек.

Друкуйте або надсилайте фіскальний чек клієнтам

Після фіскалізації платежу ви отримаєте фіскальний чек у вигляді PDF-файлу, який можна завантажити, роздрукувати на будь-якому принтері та/або просто надіслати клієнту на електронну пошту. Обирайте будь-який варіант на ваш розсуд.

Заощаджуйте на дороговартісному обладнанні

З програмним РРО Checkbox вам не потрібно купувати та обслуговувати апарати для фіскалізації платежів та друку чеків. Просто завантажте програму на комп’ютер або встановіть мобільний додаток, тим паче перший місяць користування Checkbox безкоштовний!

Працюйте відповідно до вимог законодавства

Звертаємо вашу увагу на те, що для частки підприємців України застосування реєстраторів розрахункових операцій вже є обов’язковим. Для ФОП ​на єдиному податку 1 групи або 2-4 груп за умови, що обсяг їхнього доходу не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, застосування РРО стане обов’язковим з 1 січня 2022 року. Тож не зволікайте – автоматизуйте бізнес та підготуйтеся до законодавчих нововведень вже сьогодні!
Почніть свій безкоштовний пробний період у РемОнлайн
Дізнайтеся з вебінару, як підготуватися до Закону України №1017-IX про обов'язкове використання РРО для ФОП 2-4 груп з 01 січня 2022 року за допомогою РемОнлайн та пРРО Checkbox

Читайте також
Інтеграція РемОнлайн із пРРО Checkbox

Інтеграція РемОнлайн із пРРО Checkbox

0
Прогнозування та відвага: запобігаємо касовому розриву

Прогнозування та відвага: запобігаємо касовому розриву

0
Омніканальність — це майбутнє клієнтського сервісу

Омніканальність — це майбутнє клієнтського сервісу

0
  1. РемОнлайн
  2. Інтеграції CRM-системи РемОнлайн
  3. Інтеграція програми обліку РемОнлайн з РРО
  4. Інтеграція з пРРО Checkbox