RemOnline — вигідне рішення для друку етикеток та цінників у магазині

style.svg (2 KB)


Гнучкі шаблони

mistake.svg (2 KB)


Автозаповнення даних

receipt.svg (5 KB)


Цінники для товарів та послуг

control.svg (2 KB)


4 способи друку
Спробуйте можливості програми, щоб створити штрих-код
та друкувати етикетки безкоштовно
протягом тестового періодуПрограма для друку цінників RemOnline дозволяє

Створити шаблон цінника

Друкуйте цінники за допомогою стандартного шаблону або створіть власний, використовуючи змінні, завдяки яким на кожному ціннику буде розміщена актуальна інформація про компанію та артикул. Використовуйте зручний редактор, щоб надати шаблону бажаного вигляду та налаштувати розміри цінника.

Надрукувати цінники зі штрихкодом

Спростіть маркування товарів, вказуючи на цінниках штрих-коди. За допомогою змінної, яку ви можете розмістити на шаблоні, на кожному ціннику буде вказано штрих-код серійного номера товару (для серійних товарів) або штрих-код із діалогового вікна товару/послуги (для несерійних товарів).Дізнайтесь, як RemOnline допоможе впорядкувати ваші бізнес-процеси

Надрукувати цінники до складу

Створюйте цінники для товарів, які є на складі. Задайте знижки, редагуйте ціни товарів та встановлюйте відповідний тип ціни, щоб швидко роздрукувати цінники з актуальною інформацією.

Швидше оформляти послуги

Цінники використовуються під час продажу як товарів, так і послуг. За допомогою RemOnline ви можете надрукувати цінники на будь-які роботи, які проводяться в вашій компанії, в кілька кліків. Окрім цінників, ви можете налаштувати та друкувати етикетки для товарів та послуг на термопринтері.

Популярні запитання та відповіді

Як друкувати цінники на комп'ютері?

faq_arrow

Створити та роздрукувати цінники можна як вручну, так і за допомогою спеціальної програми. Якщо ви бажаєте створити цінник самостійно, використовуйте текстовий редактор, щоб помістити на ньому потрібну інформацію, а також змінити розмір/шрифт цінника, розмір шрифту та інші деталі. Натисніть кнопку “Зберегти”, щоб використати цінник у майбутньому. Але пам'ятайте, що створюючи цінники вручну, ви будете змушені щоразу вводити інформацію про товар вручну.

Яка інформація має бути на ціннику?

faq_arrow

Якщо хочете, щоб цінник був максимально інформативним, вкажіть на ньому назву, адресу, email та реквізити компанії, а також розмістіть на ціннику найменування, опис, артикул, ціну та штрихкод товару, поточну дату.

Що вміє програма створення цінників?

faq_arrow

Якісна програма для створення цінників відкриває можливість автоматизації друку цінників: підтягує інформацію про товари з бази даних, надає готові шаблони цінників та дозволяє надсилати їх до друку в кілька кліків. Всі ці можливості, включаючи друк цінників, є у RemOnline.

Які безкоштовні програми для генерації друку штрихкоду на етикетці?

faq_arrow

RemOnline — це програма для друку цінників та етикеток, тестувати яку ви можете до 14 днів безкоштовно. Не витрачайте час, щоб завантажити програму – просто зареєструйтесь та почніть роботу. Використовуйте готові шаблони документів, додайте на них унікальні штрих-коди та роздруковуйте їх у декілька секунд, щоб прискорити процеси та покращити роботу у своїй компанії.

Читайте також
Як відкрити магазин одягу з нуля

Як відкрити магазин одягу з нуля

Автоматизація бізнесу

Автоматизація бізнесу

Робота з постачальниками: як знайти і організувати роботу

Робота з постачальниками: як знайти і організувати роботу ...

  1. RemOnline
  2. Можливості програми RemOnline
  3. Програма для друку цінників