Укр

Штрихкодування товарів на складі

Генеруйте штрих-коди, друкуйте цінники та етикетки в один клік,

ведіть ефективний складський облік

Штрихкодування товарів в РемОнлайн дозволяє

Уникнути плутанини на складі

Полегшити внутрішній облік

Прискорити пошук товарів та послуг

Друкувати етикетки і цінники з програми

Почніть працювати зі штрих-кодами безкоштовно протягом 14 днів.

Які можливості відкриває штрихкодування товарів в РемОнлайн

Спростіть облік товарів

Щоб упорядкувати товари на складі і спростити облік, в РемОнлайн можна:

 • згенерувати штрих-коди для груп або окремих товарів;
 • розмістити їх на етикетках і цінниках;
 • роздрукувати етикетки і цінники зі штрих-кодами одразу з програми.

Щоб заощадити час, запустіть масовий друк. Для їхнього зчитування підійде більшість моделей дротових сканерів.

Заощаджуйте час і гроші

Зекономте час на пошуку потрібних одиниць товару і виправленні помилок, а гроші – на купівлі дорогого ПО і устаткування. РемОнлайн – це оптимальне рішення для малого і середнього бізнесу. При мінімумі витрат ви зможете прискорити пошук запчастин, аксесуарів, комплектуючих і товарів.

Попереджайте плутанину і шахрайство

Введіть сканування штрих-кодів, щоб зменшити ймовірність шахрайства і помилок при оформленні замовлень, покупок або виборі товарів/запчастин на складі.

Скоротіть час на проведення складських операцій

Знаходьте, переміщуйте і списуйте товари швидше. Просто відскануйте штрих-код, щоб ідентифікувати товар в системі та автоматично додати його в документ про переміщення або списання. При оприбуткуванні можна вказати існуючий або згенерувати власний штрих-код в один клік.

Які типи штрих-кодів можна згенерувати в РемОнлайн?

В РемОнлайн можна генерувати штрих-коди чотирьох найпопулярніших типів: EAN-13, EAN-8, UPC-A і Code128. Вони підійдуть для обліку всередині власної мережі торгових точок або майстерень. Щоб почати працювати з супермаркетами, потрібно зареєструвати штрих-коди в глобальних системах обліку.

Чому варто використовувати РемОнлайн?

 1. Програма допомагає комплексно покращити складський облік. Штрихкодування товарів і друк цінників зі штрих-кодом – це тільки частина можливостей.
 2. Інтерфейс легко адаптується під тип бізнесу і конкретних користувачів.
 3. Ви можете гнучко налаштовувати права доступу для співробітників.
 4. Електронні копії складських документів та історія дій зберігаються в хмарі.
 5. Згенеровані штрих-коди відповідають світовим стандартам.
 6. Фахівці служби підтримки користувачів з радістю консультують по можливостям програми.

Щоб почати працювати, достатньо пройти швидку реєстрацію і налаштувати основні функції. Оприбуткувати товари на склад можна за допомогою імпорту Excel-файлу.

РемОнлайн підходить для

Ремонт електроніки

Ремонт електроніки
chevron

Прямо зараз у РемОнлайн розробляються

spin

70%

Баланси та взаєморозрахунки

У кожного клієнта та постачальника з'явиться свій Баланс - сума всіх зобов'язань і платежів, завдяки чому ви чітко будете розуміти "Кому і скільки я повинен?", "Хто і скільки винен мені?"

spin

45%

Звернення

Новий функціональний розділ РемОнлайн, який дозволить вам вести облік і автоматизувати роботу з заявками, щоб конвертувати їх в успішні замовлення та продажі.

spin

30%

Склади виробів

У РемОнлайн з'являться нові поняття – Виріб та Склади виробів. Завдяки цій новій функціональності ви зможете вести облік виробів клієнтів і переміщати їх між складами відповідального зберігання. Так ви точно будете розуміти, які вироби клієнтів знаходяться у вас і де вони зберігаються в даний момент.

Штрихкодування товарів на складі в РемОнлайн

Штрихкодування товарів і друк етикеток зі штрих-кодами істотно спрощують життя комірникам, менеджерам і касирам. Коли кількість категорій товарів перевалює за сотню, а найменувань – за тисячу, вести складський облік вручну стає складно. По мірі розширення асортименту точність обліку буде зменшуватися, а кількість помилок в документах – збільшуватися.

Додайте сюди час на пошук потрібного товару і проведення інвентаризації – ви отримаєте десятки годин часу, витраченого марно і можливі збитки через тривале очікування клієнта. Крім того, ніхто не застрахований від крадіжки з боку клієнтів і співробітників.

Нанесення штрих-кодів і встановлення захисних рамок допомагає запобігти таким випадкам. А використання сканерів дозволяє прискорити проведення інвентаризації, обслуговування клієнтів та автоматизувати оформлення документів.

Що заважає впровадити штрихкодування товарів на складі?

Часто власників малого і середнього бізнесу зупиняє вартість програмного забезпечення, обладнання і послуг спеціалізованих компаній. При невеликому асортименті такі витрати можуть не окупитися.

Але для оптимізації внутрішнього обліку вам не обов'язково купувати дороге обладнання або ПЗ, розробляти високотехнологічні коди і вносити їх у глобальний реєстр. Достатньо згенерувати штрих-коди в РемОнлайн і запустити масовий друк етикеток, цінників зі штрих-кодами. Плата за використання цієї програми не перевищить одного відсотка від доходу вашої компанії, а користь буде набагато більше.

Ще одна можлива причина сумнівів – спеціалізація на ремонті, а не на продажах. Але це не привід відмовлятися від штрихкодування. З його допомогою можна полегшити облік запчастин і виробів, які вже були в ремонті.

Використовуйте скорочені EAN-8, щоб розміщувати їх на упаковках деталей і внутрішніх сторонах корпусів виробів. Тоді ви зможете швидко ідентифікувати їх при повторних візитах і знайти інформацію по попереднім замовленням.

Як оптимізувати роботу з документами?

Всі складські операції, включаючи оформлення актів про оприбуткування, списання і переміщення, можна автоматизувати за допомогою РемОнлайн. Просто оберіть потрібну дію, склад і відскануйте штрих-код товару. Всі дані про товар підтягнуться з системи автоматично, а ймовірність неправильного вибору буде зведена до мінімуму.

Хронологія дій на складі та електронні зразки документів збережуться в хмарі. Ви зможете переглянути виписки в будь-який момент і з будь-якого зручного пристрою: смартфона, планшета, ПК.

Завдяки зчитуванню штрих-кодів і функції автозаповнення можна оптимізувати роботу не тільки зі складськими документами, а ще й з:

 • оформленням продажів, обмінів, повернень;
 • складанням актів виконаних робіт;
 • підготовкою гарантійних талонів;
 • виставленням рахунків.

У програмі можна в один клік згенерувати штрих-коди як для одиниць товару на складі, так і для замовлень, документів. Це дозволяє комплексно полегшити облік, уникнути плутанини і прискорити пошук потрібної інформації. Склад, магазин, майстерня і бухгалтерія будуть працювати як єдиний організм.

Які ще можливості є в РемОнлайн?

У програмі можна створювати необмежену кількість складів, прив'язувати їх до різних майстерень і магазинів, створювати глобальний склад. Для кожного з них можна створювати індивідуальні шаблони стандартних документів: етикеток, цінників, актів.

А ще ви можете оформлювати продажі прямо зі складу – просто відскануйте штрих-код товару та оберіть потрібну дію. Перед вами з'явиться вікно продажу, в якому потрібно ввести ім'я клієнта. Інформація про товар, включно з ціною і гарантійним терміном, підтягнеться автоматично. На цьому можливості програми не обмежуються. Більш докладно про складський облік читайте тут.

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Складський облік
 4. Штрихкодування товарів