РемОнлайн автоматизує ремонт комп'ютерної техніки


8.png (28 KB)


Замовлення, склад, клієнти
та фінанси в одній програмі

9.png (29 KB)


Безкоштовна
служба підтримки

phone.png (21 KB)


Звітність, аналітика,
додаток керівника

more-money.png (24 KB)


Контроль і мотивація
співробітників


Тестуйте програму для обліку комп'ютерів безкоштовно протягом 14 днів

Програма для комп'ютерного сервісу відкриває нові можливості

Використовуйте інформацію про клієнтів по максимуму

РемОнлайн зводить всіх клієнтів в єдину базу, зберігає історію замовлень, продажів, платежів, дзвінків і повідомлень. А завдяки інтеграції з популярними сервісами IP-телефонії та смс-шлюзами, ви зможете прослуховувати вхідні дзвінки, сповіщати клієнтів про готовність замовлення автоматичними повідомленнями, збирати оцінки та відгуки про роботу.

Ведіть облік ремонту комп'ютерів

З програмою з обліку комп'ютерів ви можете швидше оформлювати замовлення, присвоювати їм статуси, контролювати терміни, друкувати приймальні квитанції та зберігати деталі кожного замовлення в хмарі. А кожну зміну буде зафіксовано в Стрічці подій замовлення.

Керуйте складом запчастин

РемОнлайн автоматизує оприбуткування та списання запчастин і витратних матеріалів для комп'ютерів і ноутбуків. Всі переміщення, списання та інші дії будуть зафіксовані в історії. Розбивайте позиції на категорії, надавайте артикули, друкуйте штрих-коди, аби уникнути плутанини, та задавайте мінімальні залишки, аби вчасно робити закупівлю.

Створіть вигідний для себе та приємний для клієнтів прайс

Налаштуйте ціни на послуги з ремонту комп'ютерної техніки та товари з урахуванням їх собівартості й маржі. Встановлюйте терміни на гарантійне обслуговування комп'ютерної техніки та товари від постачальників, аби не працювати собі в збиток. А гнучке налаштування прав дозволить обмежити доступ співробітників до знижок, цін та іншої важливої інформації.

Збільшуйте прибуток за допомогою продажів 

Програма підходить як для майстерні, так і для комп'ютерного магазину: друкуйте чеки, приймайте оплати до каси, робіть повернення та відстежуйте прибуток від продажів. А інтеграція з маркетплейсами дозволить вести інтернет-торгівлю на найпопулярніших майданчиках країни.

Захистіть комп'ютерну техніку

Ведіть облік обладнання для комп'ютерного сервісного центру та техніки, яку клієнти приносять на ремонт. Відстежуйте історію робіт, переміщення та призначайте відповідальних за кожний клієнтський виріб, щоби убезпечити під час виконання замовлення.

Автоматизуйте розрахунок зарплат

Платіть співробітникам за роботу, яку вони дійсно виконали. Програма для комп'ютерного сервісного центру дозволяє налаштувати нарахування зарплати за 8+ сценаріям. А гнучке налаштування відсоткової винагороди допоможе мотивувати персонал з урахуванням бізнес-цілей компанії.

Керуйте бізнесом за допомогою мобільного додатку 

Контролюйте ефективність сервісного центру з будь-якої точки на карті за допомогою програми РемОнлайн Директор. Відстежуйте поточний стан кас, актуальні відгуки клієнтів, ключові показники за день і зв'язуйтеся зі співробітниками, де б не знаходилися.

Приймайте ефективні управлінські рішення 

Програма для сервісного центру комп'ютерів дає всю інформацію для систематичного та планомірного розвитку бізнесу. Генеруйте більше 20 видів звітів щодо основних напрямів діяльності в кілька секунд. Відстежуйте ключові показники продажів, замовлень, звернень і оплат в розрізі локацій та співробітників на графіках Аналітичного звіту. Приймайте рішення, керуючись реальними цифрами, та розвивайте свій бізнес!


Автоматизуйте майстерню по ремонту комп'ютерів за 14 днів безкоштовно

Працювати з РемОнлайн просто і зручно

Працювати з РемОнлайн просто і зручно

 1. Швидкий старт – для початку роботи потрібно просто зареєструватись без завантажень, установок і допомоги програмістів.
 2. Управління майстернею з будь-якої точки світу. РемОнлайн – це хмарний сервіс, яким можна користуватися з будь-якого пристрою з виходом в інтернет: ПК, планшета, смартфона.
 3. Форми клієнтів і замовлень, довідники, шаблони документів та сповіщення налаштовуються індивідуально під вашу майстерню та специфіку надання її послуг.
 4. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко розібратися в програмі та почати працювати в ній з першого дня.
 5. РемОнлайн гарантує безпеку персональних і бізнес-даних: все зберігається на надійних серверах з щоденним резервним копіюванням і передається по захищеному https каналу.

Програма для комп'ютерного сервісу

Щоб не плутатися у клієнтах, замовленнях і документах, контролювати склад, сервісам з ремонту ноутбуків потрібна сучасна і зрозуміла програма. Ми пропонуємо вам спробувати саме таку.

РемОнлайн – це хмарна програма для майстерень з ремонту комп'ютерів, яка автоматизує облік і бізнес-процеси. Завдяки роботі в цій програмі ви збільшите прибуток, позбудетесь рутини та зрештою отримаєте повний контроль і порядок в компанії.

РемОнлайн автоматизує такі повсякденні завдання, як:

 • облік клієнтів і замовлень на ремонт ноутбуків і комп'ютерів, обробку заявок приймальниками і постановку завдань майстрам;
 • складський облік запчастин і витратних матеріалів для ремонту ПК, а також будь-яких аксесуарів для них;
 • продаж аксесуарів в магазині;
 • фінансовий та управлінський облік в майстерні;
 • розрахунок зарплати і бонусів майстрам та приймальникам за виконану роботу;
 • сповіщення клієнтів про завершення ремонту;
 • облік звернень, вхідних і вихідних дзвінків.

Також програма дозволяє зберігати шаблони документів і друкувати етикетки, рахунки, гарантійні талони і квитанції безпосередньо з браузера. З РемОнлайн управляти роботою і розвивати свою майстерню набагато простіше і ефективніше.

Облік ремонту комп'ютерів

У РемОнлайн є вбудована CRM для сервісного центру з ремонту комп'ютерів, яка зводить в єдину базу замовлення і клієнтів, дозволяє надійно зберігати всі персональні і бізнес дані. В одному вікні ви можете побачити всі замовлення в майстерні, дізнатись які з них в роботі, прострочені, термінові і неоплачені. А картки клієнтів зберігають всю історію звернень, замовлень, оплат, дзвінків і повідомлень по кожному клієнту.

Також РемОнлайн прискорює і спрощує оформлення нової заявки завдяки існуванню вже готової форми картки замовлення, яка легко налаштовується під ваш бізнес. Ви можете швидко створити замовлення і вказати в ньому:

 • бренд комп'ютера або ноутбука та його модель;
 • типи поломки і робіт, які потрібні для ремонту;
 • які запчастини або витратні матеріали потрібно використовувати для цього;
 • все інше, що вам потрібно.

Це дозволяє зекономити до 20 хвилин на кожному замовленні! Крім того, ви забезпечуєте собі доступ до деталей замовлення і можете в будь-який момент передати замовлення іншому виконавцю.

Складський облік в програмі для майстерень з ремонту комп'ютерів і ноутбуків

З нашою програмою для комп'ютерних сервісів ви автоматизуєте складські операції: оприбуткування та списання товарів, контроль переміщення запчастин, витратних матеріалів, аксесуарів та інших товарів. Також РемОнлайн буде нагадувати вам про позиції, які закінчуються і які потрібно закупити.

Також з нашим сервісом ви автоматизуєте продажі і зможете легко відстежити, хто, коли і який товар продав, з якого складу.

Фінансовий і управлінський облік у комп'ютерному сервісному центрі

Всього в кілька кліків дивіться, скільки грошей у вас є загалом, відстежуйте переміщення грошових коштів, виставляйте рахунки і переглядайте їх історію.

Управлінський облік є необхідним для аналізу діяльності та прибутковості бізнесу, його розвитку. А основне джерело інформації для управлінського обліку – це звіти. РемОнлайн автоматизує підготовку звітів по:

 • загальній сумі грошей;
 • прибутку;
 • замовленням;
 • дзвінкам;
 • відгукам клієнтів;
 • ефективності рекламних каналів;
 • заробітним платам співробітникам.

Також ви можете побачити актуальні бізнес-показники для швидкого прийняття рішень на Дашборді керівника. Керуйте ефективніше і розвивайте свою майстерню з РемОнлайн!

Дзвінки та повідомлення

Наша CRM для сервісу з ремонту ноутбуків має вбудований шлюз для розсилання SMS, а також інтегрується з популярними сервісами IP-телефонії та іншими SMS-шлюзами. Завдяки цьому ви можете:

 • дзвонити клієнтам безпосередньо з браузера;
 • бачити картку клієнта, що здійснює вхідний дзвінок;
 • записувати і прослуховувати дзвінки;
 • відправляти автоматичні повідомлення клієнтам.

Керуйте комунікацією з клієнтами і покращуйте її якість за допомогою РемОнлайн.

Працювати в РемОнлайн просто, зручно і надійно!

 1. Для початку роботи достатньо просто зареєструватися, без скачувань і встановлення програмного забезпечення на комп'ютер.
 2. Програма хмарна, тому її використання можливе з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету: ПК, планшет, смартфон.
 3. Всі форми, шаблони і списки налаштовуються індивідуально під ваш сервіс і його послуги.
 4. Гнучкі тарифи, які підходять для майстерень і сервісних центрів від 1 людини до мережі з 250 співробітниками.
 5. Всі персональні і бізнес-дані передаються по захищеному каналу, зберігаються на надійних серверах і щодня проходять через резервне копіювання.

Ви можете почати використовувати програму для комп'ютерних сервісів безкоштовно протягом перших 7 днів. А наші фахівці служби клієнтської підтримки допоможуть розібратися в ній і дадуть відповіді на будь-які запитання.

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для сервісного центру з ремонту комп'ютерів і ноутбуків