2 хвилини

Інтеграція RemOnline з Rozetka Маркетплейс

Незважаючи на жодні обставини, онлайн-торгівля в Україні продовжує підтримувати економіку країни. А ми продовжуємо допомагати нашим підприємцям і полегшувати їхню роботу. Тож аби користувачам RemOnline було ще простіше продавати свої товари, представляємо вам інтеграцію з Rozetka, одним з найбільших маркетплейсів України.

integrations-rozetka.png (51 KB)

Які можливості дає інтеграція з маркетплейсом Rozetka?

Завдяки інтеграції ви можете значно прискорити додавання товарів, наявних на складах у RemOnline, до вашого інтернет-магазину в Rozetka Маркетплейс. Тобто інтеграція дозволяє актуалізувати дані товарів в інтернет-магазині в кілька кліків.

Один раз налаштувавши інтеграцію і вивантаження даних, ви може швидко і просто отримати XML-файл з товарами та передавати його вашому персональному менеджеру з Rozetka.

Налаштування інтеграції RemOnline з Rozetka

Налаштувати інтеграцію можна на сторінці "Налаштування > Центр інтеграцій". Для цього знайдіть Rozetka у блоці "Інтернет-магазини" і натисніть "Налаштувати".

integrations-rozetka-configure.png (76 KB)

У новому вікні відзначте галочкою чекбокс "Інтеграцію ввімкнено", вкажіть спочатку назву та інформацію про ваш інтернет-магазин на сайті Rozetka, а також його URL.

rozetka-name-url.webp (65 KB)

Оберіть склади у RemOnline, з яких ви хочете вивантажити товари до вашого магазину в Rozetka, та зіставте категорії товарів у RemOnline з ID категорій у вашому інтернет-магазині на сайті Rozetka.

rozetka-warehouses-categories.webp (47 KB)

Налаштуйте параметри товарів, обравши для кожного параметру відповідне поле з картки товару в RemOnline.

rozetka-parameters.webp (47 KB)

Зверніть увагу, що якщо назва та опис товару у RemOnline написані не українською мовою, то Rozetka застосує до них автопереклад.

Збережіть налаштування інтеграції, а потім знову відкрийте налаштування і скопіюйте посилання на XML-файл з товарами. За цим посиланням ви можете завантажити XML-файл, який необхідно передати вашому персональному менеджеру з Rozetka для імпорту даних.

rozetka-copy-link.webp (88 KB)

Якщо у вас є запитання або ж пропозиції з розширення можливостей інтеграції, обов’язково пишіть їх в коментарях або чаті служби підтримки.

А вже найближчим часом у мобільному застосунку RemOnline Замовлення з’явиться можливість створювати нові замовлення, вироби та клієнтів. Окрім того, вже на фінішній прямій абсолютно новий зарплатний модуль, завдяки якому у вас з’явиться не лише більше можливостей з налаштування розрахунку зарплати, а й її нарахування на баланси співробітників і контроль виплат.

Тож слідкуйте за сповіщеннями та новинами RemOnline, щоб не пропустити нічого важливого.

comments powered by Disqus