2 хвилини

Інтеграція RemOnline із пРРО Checkbox

Для одних підприємців України застосування РРО вже є обов'язковим, для інших – стане обов'язковим з 1 січня 2022 року. До останніх відносяться ФОП на єдиному податку 1 групи або 2-4 груп за умови, що обсяг їхнього доходу не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати. І до таких змін краще готуватися заздалегідь. Тому зустрічайте інтеграцію RemOnline з прро Checkbox.
 
integrations-checkbox.png (70 KB)
 

Тепер, щоб фіскалізувати платежі, вам більше не потрібно купувати дороговартісне обладнання. Checkbox – це програмний реєстратор розрахункових операцій, і ключове слово тут – програмний. Це означає, що ви можете встановити програму на будь-який комп'ютер або планшет.

ПРРО Checkbox має всі необхідні функції звичайного реєстратора: збирає інформацію про платежі, формує фіскальний чек і Z-звіт, передає дані в ДПС. При цьому, якщо апаратний РРО може тільки друкувати чеки, то з Checkbox ви можете надсилати їх клієнтам на електронну пошту та друкувати на будь-якому папері.

Що дає вам інтеграція?

Завдяки інтеграції інформація про аванси (платежі, які ви проводите вручну по касі із зазначенням клієнта), платежі по замовленнях і продажах, а також повернення грошей клієнту в RemOnline буде автоматично передаватися на фіскальний сервер ДПС. Звідти ж ви будете отримувати фіскальний чек у вигляді PDF-файлу, який можна роздрукувати на будь-якому принтері або вручну (поки що) надіслати клієнтам на email, тому що друк фіскального чека більше не є обов'язковим.

При цьому, як ми вже сказали, перевага програмного РРО Checkbox в тому, що вам не потрібно купувати дорогий апарат і витрачатися на його обслуговування. Ви можете просто завантажити програму на комп'ютер або встановити мобільний додаток.

Налаштування інтеграції

Щоб підключити Checkbox до RemOnline, перейдіть на сторінку "Налаштування > Центр інтеграцій", знайдіть там Checkbox і додайте всі необхідні логіни і паролі касирів через кнопку "+ Реєстратор".
 
checkbox-new-register.png (78 KB)
 

Далі для фіскалізації платежів по касі в налаштуваннях потрібних кас на сторінці "Фінанси > Платежі" вкажіть додані реєстратори в полі "Фіскальний пристрій".
 
checkbox-in-cashbox.png (65 KB)
 

Щоб зробити це швидше, скористайтеся інструкцією з налаштування інтеграції RemOnline з пРРО Checkbox.

У наступних доопрацюваннях інтеграції у вас з'явиться можливість налаштувати автоматичне надсилання електронного фіскального чека на пошту клієнта. Також ми чекаємо від вас зворотній зв'язок в коментарях, наприклад, які ще інтеграції з РРО та пРРО ви очікуєте.

comments powered by Disqus