Автоматизуйте сервісний центр побутової техніки за допомогою РемОнлайн


control.png (29 KB)


Облік клієнтів, замовлень,
запчастин і фінансів

Контролировать мастеров с любой точки мира


Готові форми, шаблони
документів і довідники

Оптимизировать работу мастерской


Контроль оплат, кас і дій
співробітників в програмі

phone.png (21 KB)


Доступ до даних
з будь-якого місця та пристрою


Тестуйте всі функції до 14 днів безкоштовно

З РемОнлайн майстерня з ремонту побутової техніки
буде працювати краще й ефективніше

Облік ремонту побутової техніки

Програма для обліку заявок на ремонт допоможе вчасно обробляти кожне звернення, зберігати їх історію, замовлення та дані кожного клієнта в єдиній базі.

Призначайте відповідальних, контролюйте терміни за допомогою статусів, відстежуйте хід робіт, коментарі та дії співробітників. А автоматичні повідомлення для майстрів в Telegram дозволять сповіщати їх про будь-які зміни в деталях замовлення.

Ефективна комунікація з клієнтами

РемОнлайн інтегрується з смс-шлюзами та телефонією, аби зробити комунікацію з вашими клієнтами простішою й ефективнішою. Приймайте вхідні дзвінки та слухайте їх записи, щоб покращувати сервіс. А автоматичні повідомлення допоможуть сповіщати клієнтів про готовність техніки, акції та знижки.Керування виїзними роботами

Організуйте виїзні роботи з огляду на вільний час майстрів завдяки функції Планувальника. Ставте завдання майстрам в менеджері завдань, фіксуйте час виклику майстра, друкуйте маршрутні листи. Налаштуйте доступ до даних для кожного співробітника, аби вони могли уточнити деталі та залишити коментар з будь-якої точки та з будь-якого пристрою.

Складський облік

Зберігайте в базі деталі, запчастини та витратні матеріали для ремонту побутової техніки, відстежуйте історію списань і переміщень кожної позиції зі складу. Контролюйте залишки позицій та забезпечте їх своєчасну закупівлю. А функції серійного обліку та адресного зберігання допоможуть навести на складі лад і скоротити виконання складських операцій.

Додаткові продажі

Більше продажів — більше прибутку. Виявляйте популярні у клієнтів і рентабельні позиції за допомогою звіту Аналіз асортименту, аби сформувати привабливий асортимент і збільшувати продажі. А торгівля на популярних маркетплейсах, з якими РемОнлайн інтегрується, дозволить збільшити оборотність товарів і заробляти більше.

Різні форми оплати та системи оподаткування

Приймайте готівкові та безготівкові платежі, розмежовуйте каси для різних точок. А автоматичний розрахунок податків дозволить працювати в злагоді з законом:

 • заведіть всі податкові ставки, які застосовуються до вашої компанії на товари, роботи та послуги
 • налаштуйте застосування однієї або декількох податкових ставок (наприклад, ПДВ і акциз) окремо в документах замовлень, продажів і оприбуткування
 • переглядайте суми податків при створенні, перегляді та редагуванні документів.

Детальний фінансовий облік

З РемОнлайн жодна копійка не пропаде дарма. Відстежуйте витрати та доходи за статтями, оформлюйте повернення постачальникам і клієнтам, налаштовуйте виплату зарплат співробітників, контролюйте бюджет на рекламу ремонту побутової техніки. При цьому, всі дані можна проаналізувати в форматі звітів, які генеруються в кілька кліків.

Аналітика у зручному форматі

Аналізуйте ключові бізнес-показники та їх зміну протягом обраного періоду на діаграмах і трендах Аналітичного звіту. Відстежуйте дані по замовленням, зверненням, продажам, дзвінкам і платежам у розрізі менеджерів і локацій, аби дивитися на знайомі цифри з нових сторін і виявляти корисні закономірності.

Контроль показників з мобільного

Контролюйте свій бізнес з ремонту побутової техніки, де б не знаходилися, завдяки додатку РемОнлайн Директор. Відстежуйте ключові показники за день, контролюйте каси та відгуки клієнтів, зв'язуйтеся зі співробітниками, не залишаючи одного додатку. А двофакторна аутентифікація допоможе посилити безпеку вашого облікового запису.

Розрахунок зарплати майстрів і вартості робіт з ремонту побутової техніки

Автоматичний розрахунок вартості замовлень

Вартість замовлень

 • Налаштування прайсу на всі види ремонту побутової техніки і електроніки
 • Автоматичний розрахунок вартості замовлень
 • Економія часу при оформленні заявок
Нарахування відсотків або фіксованої суми від їхньої вартості

Зарплата співробітників

 • Вибір зручного способу оплати за різні види робітт
 • Нарахування відсотків або фіксованої суми від їхньої вартості
 • Мотивація майстрів і менеджерів

Почніть сервісне обслуговування побутової техніки за допомогою РемОнлайн за 3 кроки:

1-1.png (2 KB)

Зареєструйтеся

2-1.png (4 KB)

Створіть замовлення


3-1.png (4 KB)

Прийміть оплату


Керувати бізнесом в РемОнлайн легко та надійно:

Керувати бізнесом в РемОнлайн легко та надійно

 1. Робота починається одразу після реєстрації – без завантажень, встановлень і залучення програмістів.
 2. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який постійно покращується.
 3. РемОнлайн – це хмарна програма, яка є доступною з будь-якого пристрою: смартфона, планшета, ПК
 4. Інтегрується з популярними сервісами для управління сервісним центром, IP-телефонії та SMS шлюзами
 5. Забезпечує 100% безпеку і збереження особистих і бізнес-даних вашої майстерні.
 6. Фахівці зі служби підтримки користувачів із задоволенням допомагають і відповідають на будь-які запитання, що пов'язані з функціоналом програми.

Програма для сервісного центру побутової техніки

Хочете навести порядок в справах, припинити плутатися в замовленнях і отримувати всю необхідну для прийняття рішень інформацію в кілька кліків? Тоді використовуйте CRM для обліку ремонту побутової техніки РемОнлайн. Вона допоможе зібрати всю цікаву для вас інформацію воєдино, щоб оперувати актуальними цифрами і завжди бути в курсі того, що відбувається.

Чим корисна програма для сервісного центру побутової техніки?

РемОнлайн – це комплексний інструмент, який дозволяє впорядкувати:

 • замовлення на ремонт побутової техніки;
 • процес їх обробки;
 • супутню документацію;
 • внутрішню і зовнішню комунікацію;
 • облік складських операцій;
 • облік фінансових операцій;
 • базу клієнтів з історіями контактів і платежів;
 • базу постачальників з історіями закупівель і платежів;
 • записи телефонних розмов.

Такий результат досягається за рахунок автоматизації основних бізнес-процесів і наявності шаблонів документів, повідомлень, форм замовлень і клієнтів. А найголовніше – ви в будь-який момент і з будь-якого пристрою можете подивитися виписку за потрібний період, так як формування звітів відбувається автоматично.

Оперативна інформація виводиться на Дашборд керівника. В результаті ви і ваші співробітники економите багато часу на проведення рутинних операцій, а якість обліку тільки поліпшується.

Управлінський облік в програмі для ремонту побутової техніки

У РемОнлайн передбачені 5 груп звітів: "Фінанси", "Замовлення", "Склад", "Дзвінки та SMS" і "Інші". Всі вони формуються автоматично на підставі інформації, раніше внесеної в систему. Крім того, графічна аналітика поточних показників автоматично виводиться на Дашборд керівника і оновлюється в режимі реального часу.

Переглядайте оперативне зведення в будь-який зручний час з будь-якого пристрою: комп'ютера, планшета або смартфона. Ви більше не будете прив'язані до місця і жорстким графіком – в цьому головна перевага нашої програми для ремонту побутової техніки.

Облік фінансових операцій

У звітах з групи "Фінанси" ви зможете:

 • побачити, скільки всього є грошей в різних касах;
 • проаналізувати рух грошових коштів і прибуток на замовлення;
 • автоматично розрахувати суми до виплат співробітникам.

Отримуйте всю важливу фінансову інформацію всього в пару кліків.

Контроль якості роботи співробітників і рентабельності послуг

У звітах з групи "Замовлення" представлена інформація про створені, закриті й актуальні замовлення. Що особливо важливо – тут ви можете побачити, що було зроблено і на яку суму, як по роботах, так і за виконавцями. Це дозволить вам визначити найбільш прибуткові види послуг і продуктивних співробітників. Для оптимізації маркетингового бюджету рекомендуємо також скористатися звітом "Звідки про нас дізнаються".

А в звітах з групи "Дзвінки та SMS" ви зможете:

 • побачити статуси дзвінків (вхідні / вихідні / пропущені);
 • перевірити статуси повідомлень (доставлено / яке не вдалося);
 • прослухати записи дзвінків;
 • переглянути тексти СМС.

Так ви зможете проконтролювати якість роботи співробітників з відділу продажів, спланувати бюджет на автоматичну розсилку SMS або зв'язатися з клієнтом повторно при необхідності.

На вкладці "Інші" можна проаналізувати "Відгуки клієнтів", на підставі яких буде автоматично виведений рейтинг компанії і історію входів в систему. Тут же можна налаштувати автоматичну відправку зведеного звіту для керівника на e-mail.

Складський облік в РемОнлайн

У звітах по Складу можна в один клік:

 • побачити переміщення, списання і залишки товарів;
 • проаналізувати їх оборотність;
 • вивести список товарів, які потребують закупівлі.

Все просто і абсолютно прозоро. Тепер ви можете спланувати витрати на закупівлю запчастин і витратних матеріалів максимально ефективно.

РемОнлайн - програма №1 для сервісного центру побутової техніки

В нашій CRM ви знайдете все, що потрібно для обліку ремонту побутової техніки, а якщо захочете розширити свої можливості – відвідайте Центр інтеграцій. Скористайтеся передовою системою, яка об'єднує в собі інструменти для аналітики, управління й автоматизації ключових процесів, щоб стимулювати розвиток свого бізнесу вже зараз!

Показати повністю »
 1. РемОнлайн
 2. Програма для сервісного центру побутової техніки