Anix

TechTe@ch

Офіційний представник і реселер Electude в Україні.

Electude — провідна система віддаленого інтерактивного технічного навчання, перевірки знань і онлайн-тестування. Система Electude містить понад 4 500 навчальних модулів і тестів, які комбінують в собі теорію, ілюстрації, графіки і схеми, а також симуляції, що полегшують вивчення і захоплюють процесом навчання. Ви можете навчатися основам автомобіля, підвищувати компетенції у будь-якому напрямі автомобільної тематики або вибрати комплексний продукт, який допомагає освоїти всі напрями знань щодо сучасних легкових і вантажних автомобілів.


Також TechTe@ch є організатором SERVICE MASTER JUNIOR – Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу професійної майстерності серед студентів вищих, фахових передвищих і професійно-технічних навчальних закладів. А також Незалежного Кваліфікаційного Іспиту здобувачів освіти автотранспортного напрямку. Дані заходи проводяться на платформі Electude.

SERVICE MASTER JUNIOR — це всеукраїнський спеціалізований конкурс професійної майстерності серед студентів (учнів) вищих, фахових передвищих і професійно-технічних навчальних закладів, який дозволяє мотивувати молоді кадри на розвиток та надає їм підтримку на перших етапах професійної діяльності.

Замовити консультацію