3 хвилини

Інтеграція RemOnline з TurboSMS

TurboSMS – це український SMS-шлюз, який не тільки дозволяє надсилати повідомлення клієнтам за вигідними тарифами, а й є офіційним партнером Viber. Що це означає? – Що ви тепер, налаштувавши інтеграцію RemOnline з TurboSMS, ви матимете змогу надсилати автоматичні сповіщення не тільки через SMS, а й через Viber.
 
integrations-turbosms-auth-token-ua-2.png (54 KB)

Як працює інтеграція RemOnline з TurboSMS

Інтеграція дозволяє надсилати повідомлення та сповіщення про зміни у замовленнях, зверненнях та задачах автоматично або вручну, як це працює і в інших інтеграціях RemOnline з SMS-шлюзами. Проте TurboSMS має дуже важливу відмінність.

Якщо під час налаштування інтеграції ви вкажете ім’я відправника Viber (про це поговоримо трохи згодом), то TurboSMS насамперед намагатиметься надіслати автоматичне сповіщення отримувачу саме в месенджер. А якщо не вийде, то вже в такому випадку буде відправлено SMS.

Тобто вам потрібно налаштувати інтеграцію та автоматичні сповіщення, а TurboSMS гарантовано доставить їх тим чи іншим способом.

Налаштування інтеграції з TurboSMS

Для налаштування інтеграції необхідно виконати кілька кроків:

1. Зареєструйте акаунт на сайті TurboSMS, якщо у вас ще немає такого, та налаштуйте ім’я відправника SMS і Viber.

2. У RemOnline перейдіть на сторінку "Налаштування > Центр інтеграцій", знайдіть там TurboSMS і натисніть "Налаштувати".
 
integrations-turbosms-configure-ua-1.png (54 KB)
 
3. Скопіюйте з вашого облікового запису в TurboSMS токен авторизації (обов’язково), ім’я відправника SMS (обов'язково, якщо хочете надсилати SMS) і Viber (обов'язково, якщо хочете надсилати повідомлення у месенджер), а також вкажіть термін життя повідомлення Viber (від 60 до 86400 секунд).
 

turbosms-auth-token-ua-1.png (84 KB) 
integrations-turbosms-auth-token-ua.png (58 KB)
 
4. З RemOnline скопіюйте та вставте в акаунті TurboSMS адресу для повідомлень.
 
integrations-turbosms-notifications-ua-1.png (53 KB)

turbosms-email-for-notifications-ua-1.png (88 KB)
 
5. Відзначте чекбокс "Інтеграцію ввімкнено" та збережіть налаштування.

Зверніть увагу на поле "Термін життя повідомлення Viber". Якщо впродовж вказаного тут часу повідомлення не буде доставлено у месенджер, отримувачу буде надіслано SMS.

Всі повідомлення будуть відображатися як SMS у Стрічці подій документів та у звіті "Надіслані SMS" незалежно від того, відправилися вони у Viber або через SMS.

Якщо ж зараз ви не маєте часу на налаштування інтеграції, то завжди зможете знайти інструкцію в Базі знань RemOnline.

comments powered by Disqus