Покращення інтеграції із Checkbox

Друзі, марафон інтеграції триває. Сьогодні ми хочемо представити вам покращення інтеграції з пРРО Checkbox, завдяки чому ви тепер можете:

  • зіставляти податки у RemOnline та податки у Checkbox;
  • надсилати електронні чеки на пошту клієнтам;
  • налаштовувати формат електронного чека.

Давайте розглянемо усі новинки докладніше.

Нові можливості інтеграції з пРРО Checkbox

Якщо ви працюєте за декількома системами оподаткування або до ваших товарів/послуг застосовуються кілька видів податків, наприклад, ПДВ та акциз, то маємо для вас добрі новини. Тепер ви можете передавати всі дані щодо податків з RemOnline до Checkbox.

Тобто, якщо в одній локації ви обслуговуєте клієнтів як ТОВ, а в іншій – як ФОП, або в одному замовлення/продажу є підакцизні товари, а в іншій – ні, то тепер усі ці дані будуть передаватися до вашого облікового запису Checkbox.

Для цього вам достатньо на сторінці "Налаштування > Інтеграції" відкрити налаштування Checkbox та вказати відповідність між кодами податків у RemOnline та кодами податків у Checkbox.
 
tax-mapping-ua.png (93 KB)
 
Також одна з переваг програмних реєстраторів розрахункових операцій – можливість повністю відмовитись від друку фіскальних чеків і просто надсилати їх клієнтам на пошту. І тепер у вас є така можливість у RemOnline. Для цього в налаштуваннях інтеграції достатньо увімкнути чекбокс "Автоматично надсилати фіскальний чек клієнту на пошту".
 
autosending-of-check-ua.png (94 KB)
 
Якщо у картці клієнта зазначено його згоду отримувати листи, то під час проведення платежу фіскальний чек буде надіслано його пошту автоматично. Якщо ж у картці клієнта відключено можливість надсилати листи або відсутня електронна пошта клієнта, то RemOnline попередить вас про це та запропонує виконати потрібні для надсилання дії:

  • дозволити надсилання листів клієнту;
  • вказати його пошту та одразу зберегти її в картці клієнта.
     
    enable-email-sending-ua.png (16 KB)

Також на прохання користувачів з'явилася можливість задати в налаштуваннях потрібний формат електронного чека: PDF, HTML, TXT, PNG або QR – всі формати, які надає Checkbox.
 
formats-of-check-ua.png (90 KB)
 
Для налаштування інтеграції з урахуванням нових можливостей скористайтесь покроковою інструкцією в Базі знань.

Також читайте про нову інтеграцію RemOnline з TurboSMS, українським сервісом SMS-розсилок та офіційним партнером Veber.

comments powered by Disqus