2 хв

Інтеграція RemOnline із пРРО Вчасно.Каса

З 1 жовтня 2023 року для підприємців України стало обов’язковим застосування РРО для фіскалізації оплат. Аби ви могли коректно працювати відповідно до вимог законодавства, напередодні цієї події в RemOnline з’явилась інтеграція з програмним РРО Вчасно.Каса.

vchasno-integration.webp (54 KB)

З Вчасно.Каса для фіскалізації платежів вам не потрібно купувати дороговартісне обладнання. Все, що вам потрібно – робочий девайс (смартфон, планшет або комп’ютер) та підключення до Інтернет.

Інтеграція RemOnline з пРРО Вчасно.Каса дозволяє:

  • автоматично фіскалізувати платежі по замовленнях і продажах, а також повернення клієнтам;
  • автоматично надсилати фіскальні чеки клієнтам на електронну пошту, Viber і SMS.


Щоб підключити Вчасно.Каса до RemOnline, виконайте кілька простих кроків:

  1. Перейдіть на сторінку "Налаштування > Інтеграції" у RemOnline, знайдіть там Вчасно.Каса в розділі “Касове обладнання”.
  2. Натисніть “Налаштувати”, щоб додати фіскальні реєстратори з вашого акаунта Вчасно, а також автоматизувати завантаження та надсилання фіскальних чеків.
  3. Позначте галочкою чекбокс “Інтеграцію ввімкнено” і збережіть налаштування.
  4. На сторінці "Фінанси > Платежі" перейдіть в налаштування каси, платежи по якій треба фіскалізувати, і вкажіть доданий реєстратор в полі "Фіскальний пристрій".

vchasno-settings.webp (67 KB)

Зауважте, що один реєстратор можна підключити для кількох кас. А щоб налаштувати інтеграцію швидше, скористайтеся покроковою інструкцією з Бази знань RemOnline.

Якщо у вас запитання чи побажання стосовно цього оновлення або можливостей сервісу RemOnline, будь ласка, залиште їх нижче у коментарях або зверніться до Служби підтримки.

comments powered by Disqus