Рус

Програма для товарных чеков

Поможет создать индивидуальные шаблоны

и печать товарные чеки в два клика

Що ви отримуєте з РемОнлайн?


Економію часу на оформленні товарних чеків

Можливість автоматично підставляти необхідну інформацію

Можливість друкувати чеки одразу для декількох замовлень

Унікальні пронумеровані шаблони чеків

Приложение для печати товарных чеков бесплатно в течение 7 дней.

Які можливості дає вам друк чеків в РемОнлайн

Создавайте уникальные шаблоны

Помимо уникального дизайна с логотипом, в РемОнлайн можно создать индивидуальные шаблоны товарных чеков для каждой локации.

Кроме того, в настройках можно установить для продаж разную нумерацию и буквенные обозначения. Так вам будет легче проанализировать прибыльность каждого филиала и не запутаться в документах.

Подтягивайте всю нужную информацию автоматически

Вам больше не придется работать в Excel или выписывать товарные чеки вручную. Всего раз настройте типовый шаблон, чтобы печатать чеки в два клика.

Имена исполнителей, виды работ, наименования товаров, суммы и даты заказов будут подтягиваться автоматически за счет использования переменных.

Печатайте товарные чеки по продажам

Фиксируйте каждую продажу в считанные минуты, используйте собственные или стандартные шаблоны, печатайте товарные чеки в два клика. Как и в случае с заказами, вы можете печатать их:

 • по нескольким продажам сразу;
 • в процессе расчетов с клиентами;
 • после закрытия сделки. 

В итоге ваши сотрудники избавятся от рутинной работы и смогут продавать больше.

Что еще полезного есть в РемОнлайн?

РемОнлайн – универсальная программа для печати товарных и фискальных чеков, этикеток и ценников. А еще это удобный инструмент для создания прайс-листов и штрих-кодов, которые вы можете размещать на любых документах и корпусах изделий.

За счет этого вам будет легче рассчитывать стоимость заказов, находить нужные документы и вести учет. РемОнлайн взаимодействует с большинством моделей принтеров чеков и проводных сканеров штрих-кодов.

Друкувати товарні чеки легко та зручно з РемОнлайн

Щоб почати працювати в програмі, достатньо пройти швидку реєстрацію, створити індивідуальні шаблони та налаштувати нумерацію. Після підключення принтера до комп'ютера ви зможете друкувати товарні чеки.

А після створення прайсів, шаблонів етикеток і цінників зі штрих-кодами ви повністю автоматизуєте процес розрахунків з клієнтами. Якщо у вас виникнуть запитання під час налаштування – зверніться до нашої служби підтримки користувачів. Ми завжди раді допомогти.

РемОнлайн підходить для

Прямо зараз у РемОнлайн розробляються

spin

95%

Редактор форм Обращений

В редакторе форм вы сможете добавлять любые поля в форму Обращения.

spin

80%

Склады изделий

В РемОнлайн появятся новые понятия — Изделия и Склады изделий. Благодаря этой новой функциональности вы сможете вести учет клиентских изделий и перемещать их между складами ответственного хранения. Так вы точно будете понимать, какие изделия клиентов находятся у вас и где они в данный момент хранятся.

spin

70%

Балансы и взаиморасчеты

У каждого клиента и поставщика появится свой Баланс — сумма всех обязательств и платежей, благодаря чему вы четко будете понимать “Кому и сколько я должен?”, “Кто и сколько должен мне?”

spin

5%

Журнал событий

Все действия ваших сотрудников будут записываться в одном месте. Вы в любой момент сможете проверить, кто создал, отредактировал или удалил какой-либо документ.

Програма для друку товарних чеків

Оформлення та друк клієнтських документів – звичні дії для співробітників сервісних центрів, ремонтних майстерень, магазинів та інших підприємств, що надають послуги для населення.

На жаль, вони вже перетворилися на рутину, яка забирає багато часу і не допомагає поліпшити взаємини з клієнтами. Крім того, коли клієнтські документи оформлюються вручну, то ризик здійснення помилок і шахрайства з боку персоналу зростає. РемОнлайн допомагає усунути ці проблеми та автоматизувати друк:

 • товарних чеків;
 • етикеток;
 • цінників;
 • рахунків;
 • актів виконаних робіт;
 • гарантійних талонів та ін.

Базові зразки ви створюєте в редакторі шаблонів документів, підставляючи в них змінні. Тоді програма буде автоматично підтягувати:

 • дати видачі;
 • імена клієнтів;
 • номера замовлень;
 • суми до сплати;
 • гарантійні терміни;
 • бренди, моделі виробів;
 • види наданих послуг/виконаних робіт;
 • найменування використаних запчастин.

Ці дані зберігаються у картках клієнтів і замовлень, які ви отримуєте разом з акаунтом в РемОнлайн. З їхньою допомогою можна істотно прискорити та поліпшити обслуговування клієнтів. Подальший друк товарних чеків та інших документів відбуватиметься в кілька кліків, ймовірність помилок і шахрайства наблизиться до нуля, а ваші співробітники назавжди позбудуться рутинної роботи.

Інформація про створені документи збережеться в системі, що набагато безпечніше, ніж безконтрольно видавати співробітникам порожні паперові бланки зі своїм підписом. Спробуйте та переконайтеся на практиці, наскільки це полегшує облік та управління сервісним бізнесом.

Показать полностью »
 1. РемОнлайн
 2. Возможности программы
 3. Программа для печати документов Ремонлайн
 4. Программа для печати товарных чеков РО