Рус

Програма для товарных чеков

Поможет создать индивидуальные шаблоны

и печать товарные чеки в два клика

Що ви отримуєте з РемОнлайн?


Економію часу на оформленні товарних чеків

Можливість автоматично підставляти необхідну інформацію

Можливість друкувати чеки одразу для декількох замовлень

Унікальні пронумеровані шаблони чеків

Використовуйте програму для друку товарних чеків безкоштовно протягом 14 днів.

Які можливості дає вам друк чеків в РемОнлайн

Создавайте уникальные шаблоны

Помимо уникального дизайна с логотипом, в РемОнлайн можно создать индивидуальные шаблоны товарных чеков для каждой локации.

Кроме того, в настройках можно установить для продаж разную нумерацию и буквенные обозначения. Так вам будет легче проанализировать прибыльность каждого филиала и не запутаться в документах.

Подтягивайте всю нужную информацию автоматически

Вам больше не придется работать в Excel или выписывать товарные чеки вручную. Всего раз настройте типовый шаблон, чтобы печатать чеки в два клика.

Имена исполнителей, виды работ, наименования товаров, суммы и даты заказов будут подтягиваться автоматически за счет использования переменных.

Печатайте товарные чеки по продажам

Фиксируйте каждую продажу в считанные минуты, используйте собственные или стандартные шаблоны, печатайте товарные чеки в два клика. Как и в случае с заказами, вы можете печатать их:

 • по нескольким продажам сразу;
 • в процессе расчетов с клиентами;
 • после закрытия сделки. 

В итоге ваши сотрудники избавятся от рутинной работы и смогут продавать больше.

Что еще полезного есть в РемОнлайн?

РемОнлайн – универсальная программа для печати товарных и фискальных чеков, этикеток и ценников. А еще это удобный инструмент для создания прайс-листов и штрих-кодов, которые вы можете размещать на любых документах и корпусах изделий.

За счет этого вам будет легче рассчитывать стоимость заказов, находить нужные документы и вести учет. РемОнлайн взаимодействует с большинством моделей принтеров чеков и проводных сканеров штрих-кодов.

Друкувати товарні чеки легко та зручно з РемОнлайн

Щоб почати працювати в програмі, достатньо пройти швидку реєстрацію, створити індивідуальні шаблони та налаштувати нумерацію. Після підключення принтера до комп'ютера ви зможете друкувати товарні чеки.

А після створення прайсів, шаблонів етикеток і цінників зі штрих-кодами ви повністю автоматизуєте процес розрахунків з клієнтами. Якщо у вас виникнуть запитання під час налаштування – зверніться до нашої служби підтримки користувачів. Ми завжди раді допомогти.

РемОнлайн підходить для

Прямо зараз у РемОнлайн розробляються

spin

70%

Балансы и взаиморасчеты

У каждого клиента и поставщика появится свой Баланс — сумма всех обязательств и платежей, благодаря чему вы четко будете понимать “Кому и сколько я должен?”, “Кто и сколько должен мне?”

spin

45%

Обращения

Новый функциональный раздел РемОнлайн, который позволит вам вести учет и автоматизировать работу с заявками, чтобы конвертировать их в успешные заказы и продажи.

spin

30%

Склады изделий

В РемОнлайн появятся новые понятия — Изделия и Склады изделий. Благодаря этой новой функциональности вы сможете вести учет клиентских изделий и перемещать их между складами ответственного хранения. Так вы точно будете понимать, какие изделия клиентов находятся у вас и где они в данный момент хранятся.

Програма для друку товарних чеків

Оформлення та друк клієнтських документів – звичні дії для співробітників сервісних центрів, ремонтних майстерень, магазинів та інших підприємств, що надають послуги для населення.

На жаль, вони вже перетворилися на рутину, яка забирає багато часу і не допомагає поліпшити взаємини з клієнтами. Крім того, коли клієнтські документи оформлюються вручну, то ризик здійснення помилок і шахрайства з боку персоналу зростає. РемОнлайн допомагає усунути ці проблеми та автоматизувати друк:

 • товарних чеків;
 • етикеток;
 • цінників;
 • рахунків;
 • актів виконаних робіт;
 • гарантійних талонів та ін.

Базові зразки ви створюєте в редакторі шаблонів документів, підставляючи в них змінні. Тоді програма буде автоматично підтягувати:

 • дати видачі;
 • імена клієнтів;
 • номера замовлень;
 • суми до сплати;
 • гарантійні терміни;
 • бренди, моделі виробів;
 • види наданих послуг/виконаних робіт;
 • найменування використаних запчастин.

Ці дані зберігаються у картках клієнтів і замовлень, які ви отримуєте разом з акаунтом в РемОнлайн. З їхньою допомогою можна істотно прискорити та поліпшити обслуговування клієнтів. Подальший друк товарних чеків та інших документів відбуватиметься в кілька кліків, ймовірність помилок і шахрайства наблизиться до нуля, а ваші співробітники назавжди позбудуться рутинної роботи.

Інформація про створені документи збережеться в системі, що набагато безпечніше, ніж безконтрольно видавати співробітникам порожні паперові бланки зі своїм підписом. Спробуйте та переконайтеся на практиці, наскільки це полегшує облік та управління сервісним бізнесом.

Показать полностью »
 1. РемОнлайн
 2. Возможности программы
 3. Программа для печати документов Ремонлайн
 4. Программа для печати товарных чеков РО