Укр

Програма обліку замовлень > облік витрат ремонтних майстерень

Програма для обліку замовлень і витрат в майстернях

Програма для обліку замовлень і витрат в майстернях

Облік замовлень — раціональна організація роботи

Програма РемонтОнлайн допомагає налагодити спільну роботу майстрів, грамотно керувати замовленнями і розпоряджатися ресурсами. Автоматизована програма обліку замовлень потрібна, коли кількість вхідних заявок перевищує десятки, а простежити за термінами стає все складніше. Софт РемонтОнлайн допомагає стежити за своєчасним виконанням робіт.

Внести всю інформацію про виріб, розрахувати облік витрат ремонтної майстерні і сервісних центрів, зберігаючи при цьому повний контроль за заявками незалежно від числа майстерень і пунктів прийому - все це вміє програма РемонтОнлайн.

З нами ваші клієнти залишаться задоволеними, а «гарячі» терміни не будуть паралізувати роботу сервісного центру.

Як працює програма для обліку замовлень?

Сторінка категорії «Замовлення» складається з таблиці, фільтра, рядка пошуку і бейджів. Щоб створити заявку, досить натиснути на кнопку «Нове замовлення», де заповнюється контактна інформація про клієнта і дані щодо виробу.

Облік заявок клієнтів містить такі відомості:

 • Контактна інформація: ім'я, номер телефону, адреса.
 • Дані про виріб: тип, серійний номер, бренд і модель.
 • Додаткові поля: несправність, зовнішній вигляд, комплектація і замітки.
 • В кінці ви вказуєте ім'я менеджера і виконавця.

За кожною заявкою відображається вся історія замовлення від створення до видачі. При завершенні роботи не потрібно окремо друкувати товарний чек, програма запропонує це зробити з меню замовлення — всі дії в програмі послідовні і продумані. Поля для заявки виправляються або доповнюються інформацією на ваш розсуд.

Що пропонує програма обліку замовлень РемонтОнлайн
 • Інформація як на долоні. Єдиний інтерфейс управління заявками, контролю за їх виконанням, переміщенням замовлень. Автоматично розраховується облік витрат в майстернях і кількість необхідних запчастин на складі.
 • Єдина база для бізнесу. Відкривайте доступ для філій і віддалених співробітників — майстри легко отримують інформацію про замовлення і можуть обробляти його незалежно від місцезнаходження.
 • Планомірний контроль термінів — програма щодня моніторить роботу. У категорії «Замовлення» візуалізується вся інформація про порушення термінів ремонту або на замовлення постачальником.
 • Зручна таблиця з набором статусів виконання замовлень: «Узгодження», «Чекає запчастину», «Готовий», «Закрито». Заявкам присвоюються бейджі для зручності маркування та фільтрації: «Мої замовлення», «Термінові», «Чекають оплати».
 • Простий пошук замовлень. Не «перевертайте» всю базу. Пошук доступний за номером, найменуванням пристрою, імені або номеру телефону клієнта. В інтерфейсі передбачена можливість фільтрації і налаштування таблиці заявок в зручному для вашого обліку вигляді.
 • Економія часу приймальників, менеджерів при оформленні заявки завдяки довідникам найменувань товарів, моделей і брендів. Вносьте і редагуйте інформацію у довідниках в будь-який час.
 • Швидке оформлення заявки за рахунок автоматичного визначення моделі пристрою по його IMEI / серійним номером.
 • Легка комунікація з клієнтами - коли майстер змінить статус замовлення на «Готовий», клієнт отримає SMS з повідомленням.

Вам достатньо увійти в програму, щоб почати роботу. Інтерфейс розроблений для управління через веб-браузер і не залежить від версій або платформи пристрою. Комп'ютер, планшет, смартфон — вибирайте, що вам звичніше. Будьте на зв'язку в режимі 24/7. У чому ще плюс онлайн програми? Хмарне сховище - надійне «укриття» для заощадження бази даних. Програма щодня і автоматично проводить резервне копіювання. Всього один інтерфейс забезпечить роботу мережі майстерень.

Автоматизація та грамотний облік

Служба підтримки працює над поліпшенням функціональності, надає консультації всім користувачам. Розділ управління замовленнями вдосконалюєтсья і доповнюється - програма обліку замовлень РемонтОнлайн прагне до створення зручних умов для вашої роботи.

Запорука зростання продажів — автоматизація роботи із вхідними замовленнями. Реєструйтеся в програмі РемонтОнлайн і отримуйте більше можливостей для розвитку вашого бізнесу.

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма обліку замовлень > облік витрат ремонтних майстерень