Укр

Програма обліку в ремонтній майстерні > програма для обліку сервісної майстерні

Програма для обліку в ремонтній майстерні

Програма для обліку в ремонтній майстерні

РемонтОнлайн — хмарне рішення для легкого управління роботою в майстернях і сервісних центрах. Програма забезпечує вільний і швидкий онлайн-доступ до бази даних в будь-якій точці світу.

Серед головних переваг РемонтОнлайн:

Мультиплатформеність. ПК, ноутбук, планшет або смартфон - програма сумісна з будь-яким пристроєм. Ведіть облік в ремонтній майстерні з комфортом.

Облік замовлень — налаштовується таблиця з пошуком, фільтрами і сортуванням даних, ролями співробітників. Програма обліку в майстерні захистить від некомпетентних і випадкових змін.

Складський облік — інформативність і лаконічність. Весь склад доступний на одній вкладці. Робота зі смартфону і планшета робить облік в сервісній майстерні оперативним: інженер списує використані деталі ще в дорозі, а менеджер оприбутковує товари для всіх складів майстерні.

Облік продажів — магазин, синхронізація зі складом, друк товарного чека за пару кліків, налаштування декількох цін на товар для різних типів клієнтів.

Контроль фінансових потоків - програма обліку ремонтної майстерні реєструє фінансові операції. Дані доступні цілодобово з будь-якого пристрою з браузером і доступом до інтернету.

Розрахунок заробітної плати. У співробітників відрядна оплата праці або бонус? Вкажіть, який відсоток принесеного прибутку покладено співробітнику, і РемонтОнлайн розрахує суму відрахувань за вказаний період.

Повідомлення — можливість витрачати час і інші ресурси ефективно. Програма відправляє SMS або e-mail потрібній людині (клієнту, співробітнику) в момент зміни статусу замовлення.

Друк документів — витрачайте 5-10 секунд на заповнення шаблонів квитанцій і чеків, що легко налаштовуються, і зможете відправити їх на e-mail або на друк з браузера.

Якщо вам потрібно більше можливостей, ми створимо їх для вас! Розкажіть нам про ваші завдання.

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Програма обліку в ремонтній майстерні > програма для обліку сервісної майстерні