Укр

Облік клієнтської бази

Облік клієнтської бази

На результат діяльності будь-якої компанії, окрім ефективних методів та технік розвитку малого і середнього бізнесу, істотно впливає людський фактор. А людям притаманні забудькуватість, неуважність, надмірна зайнятість, що значно ускладнює завдання розвитку бізнесу.

Часто не дуже якісна організація бізнесу є причиною втрати важливої ​​інформації, зокрема, відомостей про клієнтів. Та розробники РемонтОнлайн знайшли вихід. Спеціально для керівників підприємств вони створили програму з обліку клієнтів, яка допомагає надійно зберігати інформацію і суттєво зменшувати трудові, часові і матеріальні витрати.

Перевірте безкоштовно ефективність системи обліку клієнтів протягом 14 днів!

Як відбувається ведення клієнтської бази за допомогою сервісу від компанії РемонтОнлайн?

Програма для сервісних центрів спрощує навіть найскладніші і громіздкі завдання. Клієнти, які вже встигли скористатися запропонованим варіантом обліку бази клієнтів, відзначили його головні переваги:

  • Економія часу і зусиль. Дані клієнтів, які принесли техніку в ремонт, автоматично зберігаються в програмі з обліку клієнтів.
  • Ефективність роботи. Система обліку клієнтів від компанії РемонтОнлайн має на увазі збереження 100% інформації. Користувачі, які вже обрали даний сервіс, не пам'ятають, що означає «забутий» клієнт, а компанія з деяких пір перестала відчувати збитки від неякісної організації праці.
  • Приємний трудовий процес. Працівників не буде обтяжувати така робоча рутина, як дублювання записів в різних таблицях - після створення замовлення і попадання потрібної інформації в єдину таблицю обліку клієнтів, їхні імена можуть бути вивантажені в таблицю Excel і на мобільний телефон (зручно для розсилок).
  • Продуктивний маркетинг. Облік бази клієнтів допомагає тримати зв'язок з клієнтурою. Просто надішліть на мобільні телефони та email-адреси розсилку, в якій можна повідомити про акції, програми лояльності та інші заходи — це дозволить не тільки зберегти, а й зміцнити започатковане співробітництво.

Скористайтеся безкоштовною версією для ведення клієнтської бази! Оцініть переваги програми і отримаєте цікавий результат досвіду!

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Облік клієнтської бази