Укр

Програма складського обліку > програма для обліку товару та запчастин на складі

Програма для складу

Складський облік – для бізнесу будь-якого масштабу.

Якщо ви шукаєте легкий спосіб вести облік запчастин і товарів та виконувати роботу швидше, автоматизація робочих процесів допоможе виконувати завдання ефективно.

Навіщо потрібна програма складського обліку?

Відсутність контролю створює ризик пересортиці або недостачі на складі. Майстри не беруться до роботи через відсутність запчастин, замовлення з термінових перетворюються в прострочені. Який результат? Падає довіра клієнтів. Комплексна програма для обліку РемонтОнлайн допомагає контролювати етапи проходження замовлення від прийняття до видачі. Вам потрібно дізнатися кількість залишків на складі, зафіксувати прийом, відвантаження і переміщення запчастин, швидко провести інвентаризацію і роздрукувати товарні чеки, накладні, етикетки? Програма для складу розрахована на роботу без навчання майстрів і менеджерів. Реєструйтеся і контролюйте ваш склад! Ведіть повний облік товарів і запчастин в майстерні.

РемонтОнлайн для складського обліку

 • Виконуйте складські операції без головного болю.
 • Реєструйте поставки товару, витрачаючи на це до 10 хвилин.
 • Експортуйте і імпортуйте дані в форматі Excel.
 • Завжди знайте, що відбувається в майстернях і на складі.

Програма для обліку товару – наші переваги

 • За пару кліків керуйте складом. Серед операцій: оприбуткування, переміщення запчастин між складами в майстернях. Для легкості навігації товарам привласнюється категорія і артикул.
 • Інтерфейс підтримує роботу кількох складів, вміє зберігати товари за партіями, серійними номерами, характеристиками.
 • Ведіть облік запчастин на складі в автоматичному режимі. Програма списує проданий або переміщений товар, розраховує залишки.
 • Звіряйте складські залишки за одиницями або по партіями. Ведіть оперативний облік запчастин, продавайте товари через магазин.
 • Просто з програми друкуйте необхідні документи.

РемонтОнлайн автоматично фіксує переміщення з основного складу на склад віддаленого співробітника. Програма для обліку запускається на комп'ютері, планшеті і смартфоні – тримайте зв'язок з клієнтами і працюйте, як вам зручно. Для вас працюють співробітники технічної підтримки. Всі поліпшення в програмі впроваджуються автоматично. Ви користуєтеся готовим рішенням і отримуєте прибуток.

Керувати бізнесом без втрат просто!

Не потрібно додатково встановлювати складські програми, витрачати фінанси на обладнання. Економте гроші, вкладайте їх у розвиток бізнесу. Ведіть складський облік, клієнтську базу, магазин, прийом замовлень в єдиному інтерфейсі. Відчуйте зручність програми – виберіть тестовий період. Повна інформація про актуальний стан складу, кількість товару дозволяє уникнути проблем і негативу від працівників, клієнтів. Автоматизована онлайн програма для складу надасть вам всю інформацію за пару кліків.

Реєструйтеся в програмі РемонтОнлайн і розвивайте бізнес ефективно!

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма складського обліку > програма для обліку товару та запчастин на складі