Укр

Система управління складом (WMS автоматизація складу)

Хочете оптимізувати складські процеси? Необхідно створювати різноманітні звіти по складу? Бажаєте отримувати точну інформацію про залишки?

РемонтОнлайн — зручне і просте рішення для управління складом.

Використовуйте РемонтОнлайн для автоматизації процесів оприбуткування, списання та переміщення товарів. Контролюйте запаси на складі і отримуйте повідомлення про необхідність закупівлі. Керуйте будь-яким складом незалежно від його товарообігу і кількості унікальних найменувань.

Сумуєте при вигляді однієї лише накладної? Ведення обліку товарів на складі є справжньою мукою? Вибирайте РемонтОнлайн, і він позбавить вас від рутини.

Віртуалізуйте свої склади

Відтворіть свої склади всередині сервісу, надавши доступ певним співробітникам. Зберігайте товари / запчастини на глобальному складі, щоб їх могли використовувати працівники всіх майстерень.

Создание склада в РемонтОнлайн

Керуйте клієнтською базою

Управление профилями клиентов склада в РемонтОнлайн

Зберігайте імена, телефонні номери, адреси та email-и клієнтів в єдиній базі. Вказуйте їхню приналежність до покупців або постачальників, фіз. або юр. осіб. Об'єднуйте існуючі профілі, щоб уникнути дублювання інформації в базі. Використовуйте розумну пошукову систему і знаходьте клієнтів за іменами, телефонами, імейлами, тегами або коментарями в картці.

Займайтеся ціноутворенням

Спрощуйте формування роздрібних цін, встановивши кілька видів націнок. Використовуйте їх під час оприбуткування товарів / запчастин, щоб моментально створювати прайс-листи. Налаштуйте округлення цін при оприбуткуванні і внесенні грошей в касу.

Создание цен для товаров на складе в РемонтОнлайн

Раціоналізуйте процес оприбуткування товарів

Оприходование на склад в РемонтОнлайн

Знаходьте постачальників за ім'ям / номером телефону і додавайте їхні реквізити в акт оприбуткування. Вказуйте номер і дату створення приймальної накладної. Залишайте свої коментарі в діалозі оприбуткування.

Привласнюйте окремими найменуваннями їхні справжні штрихкоди (підтримуються EAN-8, EAN-13 і UPC-A). Приймайте існуючі товарні позиції, зчитуючи штрихкоди в діалозі оприбуткування.

Друкуйте цінники і етикетки для товарів з окремим оприбуткуванням, а також самі акти оприбуткування.

Організуйте списання товарів зі складу

Спрощуйте пошук товарів для списання, зчитуючи їх штрихкоди у відповідному діалозі РемонтОнлайн. Друкуйте акти з найбільш важливою інформацією про списання.

Переглядайте інформацію про списання. Підраховуйте кількість таких операцій за необхідний відрізок часу, а також підсумкову вартість списаних товарів.

Списание со склада в РемонтОнлайн

Керуйте запасами за методом FIFO

Управление запасами по методу FIFO в РемонтОнлайн

Відстежуйте партії товарів і переглядайте інформацію про оприбуткування на окремі склади. Керуйте списанням, беручи до уваги метод FIFO: першим буде відвантажено найстаріший товар на складі.

Спілкуйтеся з покупцями і постачальниками

Розгорніть телефонію на базі звичайного Android-смартфону і сервісу РемонтОнлайн. Переглядайте історію вхідних і вихідних дзвінків, записуйте телефонні розмови, а також знаходьте розмови за ім'я / номером клієнта. Отримуйте екранні повідомлення з наступною інформацією про вхідні дзвінки:

 1. ім'я клієнта / назва компанії;
 2. контактний номер;
 3. приналежність до постачальників або конфліктних осіб.
Звонки покупателям, поставщикам, клиентам в РемонтОнлайн

Використовуйте СУС для контролю запасів

Контроль запасов в РемонтОнлайн

Встановлюйте значення мінімального і максимального залишку для складських позицій. Дізнавайтеся про необхідність придбання товарів, завдяки спеціальним повідомленням. Формуйте списки закупівель за кожним складом, а потім друкуйте їх або завантажуйте у вигляді таблиці.

Оптимізуйте логістичні процеси

Транспортуйте товари між складами і створюйте акти переміщень. Використовуйте маршрутний лист для організації кур'єрської доставки, а також для переміщення замовлень між майстернями.

Логистические процессы на складе в РемонтОнлайн

Завантажуйте інформацію про управління складом

Скачивание информации о работе склада из РемонтОнлайн

Вибирайте складські приміщення і категорії товарів, а потім створюйте звіти по залишках. Генеруйте звіти по списанню зі складу за певний проміжок часу. Завантажуйте згадані документи у вигляді електронних таблиць.

Сортуйте оприбуткування і переміщення за часовими проміжками. Створюйте списки цих складських операцій і експортуйте їх на свій девайс.

Сервіс для управління роботою СЦ з можливостями WMS

РемонтОнлайн — програма, орієнтована на діяльність сервісних центрів і ремонтних майстерень.

Вона призначена для керування замовленнями, виставляння рахунків, контролю грошових операцій, роботи з продажами в магазині, ведення складського обліку, управління клієнтською базою, реєстрації вхідних / вихідних дзвінків, складання звітів, а також проведення маркетингових досліджень.

І це не можна вважати спробою додати всього потроху в одну програму. Коли ми говоримо про ведення складського обліку, то маємо на увазі наявність ряду WMS-можливостей. Серед них:

 1. ведення бази покупців і постачальників;
 2. оприбуткування запчастин і товарів;
 3. створення картки товару з кодом, артикулом і кількома штрихкодами;
 4. друк цінників / етикеток для складських позицій;
 5. спілкування з клієнтами за допомогою вбудованої телефонії;
 6. управління віртуальними складами;
 7. формування актів оприбуткування, списання та переміщення товарів;
 8. контроль запасів і автоматизація закупівель;
 9. списання товарів за методом FIFO;
 10. генерування звітів по залишках і списаннях;
 11. складання маршрутних листів;
 12. контроль надходжень і витрат грошових коштів.

Користуйтеся перевагами SaaS-сервісу РемонтОнлайн:

 1. Робота в онлайн-режимі. Незалежність від типу ОС / виробу.
 2. Продумане управління і адаптивний користувальницький інтерфейс.
 3. Телефонія на базі Android-смартфону. Відправлення повідомлень клієнтам і співробітникам за допомогою SMS і email.
 4. Доступ до всіх можливостей сервісу на підставі підписки.
 5. Цілодобова техпідтримка користувачів.
 6. Збереження даних користувача на надійних серверах. Регулярний бекап.
 7. Дотримання принципу конфіденційності.

Хочете дізнатися ще більше про управління складом в РемонтОнлайн? — Звертайтеся за консультацією до наших менеджерів. Телефонуйте на вказані на сайті номери і отримуйте розгорнуті відповіді на свої запитання. Автоматизуйте склад за допомогою WMS!

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для складського обліку
 4. Система управління складом (WMS автоматизація складу)