Укр

Програма для обліку запчастин на складі

Необхідна програма, яка не просто реєструє оприбуткування, списання та переміщення запчастин, але і зберігає подробиці цих операцій? Шукаєте рішення, що дозволяє контролювати залишки, відстежувати партії запчастин, а також автоматизувати їх ціноутворення?

РемонтОнлайн — хмарний сервіс, здатний навести порядок на вашому складі.

Розуміння всієї важливості ведення обліку в майстерні є гарантією розвитку вашого бізнесу. Головна ж причина, яка негативно впливає на управління ремонтною компанією, — застосування застарілих технік ведення обліку.

РемонтОнлайн — хмарний сервіс, який оптимізує бізнес-процеси і усуває головний біль керівника. Програма повністю автоматизує управління сервісними центрами і ремонтними майстернями, адже має ряд корисних можливостей:

 1. використання індивідуальних форм при створенні різних типів замовлень;
 2. зручний і функціональний стіл замовлень;
 3. контроль виконання робіт, реалізований за допомогою статусів замовлень;
 4. управління роздрібними продажами;
 5. облік доходів і витрат підприємства;
 6. виставлення рахунків;
 7. база клієнтів з поділом фіз. і юр. осіб на замовників і постачальників;
 8. формування звітів по зарплаті і по руху грошових коштів;
 9. відстеження прибутку від замовлень і продажів;
 10. створення звітів за прийнятими, закритими і розташованими у виконанні замовлень;
 11. автоматизація друку документів;
 12. відправлення SMS- і email-повідомлень клієнтам і співробітникам;
 13. повноцінна телефонія, призначена для реєстрації і запису розмов;
 14. ведення обліку деталей і запчастин на складі;
 15. автоматизація процесу закупівлі товарів.

Ведення обліку товарів — той процес, на якому хочемо загострити вашу увагу.

Ведіть облік запчастин на окремому складі

Створіть віртуальну копію свого складу, а потім перенесіть туди базу ремонтних деталей. Додавайте запчастини на глобальний склад, щоб вони були доступними у всіх майстернях. Продавайте товари і аксесуари, а їх облік ведіть на окремому складі. Створюйте необмежену кількість складських приміщень і керуйте доступом співробітників до них.

Склад для запчастей мастерской в РемонтОнлайн

Розділіть запчастини на різні категорії

Запчасти как категория складских товаров в РемонтОнлайн

Створюйте категорії запчастин — групи запчастин, які мають схожі характеристики, застосовуються для проведення однотипних ремонтів або лагодження конкретних моделей пристроїв. Сортуйте товари за категоріями і прискорюйте різні процеси:

 1. додавання матеріалу або запчастини в замовлення;
 2. вибір запчастини при здійсненні її ж продажу;
 3. пошук запчастини на складі;
 4. створення звіту по залишкам запчастин, що належать до конкретної категорії.

Оприбутковуйте запчастини до складу

Створюйте докладні картки товарів: додайте зображення, вказуйте коди, артикули, штрих-коди запчастин, а також стандартну тривалість гарантійного періоду.

Виконуйте оприбуткування, вказуючи реквізити постачальників, номери накладних, а також найменування, кількість і закупівельні ціни запчастин, — зберігайте інформацію про кожну отриману партію. Створюйте типи цін з унікальними значеннями націнок, і ви знатимете прайс-лист на запчастину при її оприбуткуванні. Додавайте деталі на склад і відразу ж реєструйте їх оплату в касі.

Знаходьте оприбуткування, зроблені за будь-які проміжки часу, переглядайте їхні деталі. Друкуйте акти оприбуткування або ж завантажуйте їх у вигляді Excel-документів.

Оприходование запчастей на склад в РемонтОнлайн

Списуйте запчастини зі складу

Списание запчастей со склада в РемонтОнлайн

Використовуйте запчастини для виконання замовлень, реалізуйте їх в магазині і фіксуйте кожне списання зі складу. Переглядайте деталі списань, скоєних за будь-який проміжок часу. Друкуйте акти списання запчастин безпосередньо з РемонтОнлайн або завантажуйте їх у вигляді .xls-документів.

Переміщайте запчастини між складами

Переміщайте запчастини між складами і зберігайте деталі цих складських операцій. Переглядайте інформацію про переміщення, виконаних за певний відрізок часу. Друкуйте акти переміщень або експортуйте їх у вигляді електронних таблиць.

Перемещение запчастей между складами в РемонтОнлайн

Контролюйте наявність запчастин на складі

Создание отчёта по остаткам запчастей на складе в РемонтОнлайн

Створюйте звіти за залишками і відстежуйте наповненість складських приміщень запчастинами. Вказуйте категорію товарів перед створенням звітів і контролюйте наявність конкретних запчастин та деталей. Друкуйте звіти по залишках безпосередньо з РемонтОнлайн, а також завантажуйте їх в .xls-форматі.

Створюйте звіти по списанню запчастин

Створюйте звіти по списанню зі складу і визначайте витрати ремонтних матеріалів за необхідний проміжок часу. Друкуйте звіти по списанню запчастин безпосередньо зі свого браузера або завантажуйте їх у вигляді електронних таблиць.

Создание отчёта по списаниям запчастей со склада в РемонтОнлайн

Якщо у вас залишилися питання щодо ведення обліку запчастин в РемонтОнлайн, зателефонуйте на один з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки обов'язково допоможуть вам і, якщо побажаєте, детально розкажуть про головні можливості РемонтОнлайн.