Укр

Програма для обліку запчастин на складі

Необхідна програма, яка не просто реєструє оприбуткування, списання та переміщення запчастин, але і зберігає подробиці цих операцій? Шукаєте рішення, що дозволяє контролювати залишки, відстежувати партії запчастин, а також автоматизувати їх ціноутворення?

РемонтОнлайн — хмарний сервіс, здатний навести порядок на вашому складі.

Розуміння всієї важливості ведення обліку в майстерні є гарантією розвитку вашого бізнесу. Головна ж причина, яка негативно впливає на управління ремонтною компанією, — застосування застарілих технік ведення обліку.

РемонтОнлайн — хмарний сервіс, який оптимізує бізнес-процеси і усуває головний біль керівника. Програма повністю автоматизує управління сервісними центрами і ремонтними майстернями, адже має ряд корисних можливостей:

 1. використання індивідуальних форм при створенні різних типів замовлень;
 2. зручний і функціональний стіл замовлень;
 3. контроль виконання робіт, реалізований за допомогою статусів замовлень;
 4. управління роздрібними продажами;
 5. облік доходів і витрат підприємства;
 6. виставлення рахунків;
 7. база клієнтів з поділом фіз. і юр. осіб на замовників і постачальників;
 8. формування звітів по зарплаті і по руху грошових коштів;
 9. відстеження прибутку від замовлень і продажів;
 10. створення звітів за прийнятими, закритими і розташованими у виконанні замовлень;
 11. автоматизація друку документів;
 12. відправлення SMS- і email-повідомлень клієнтам і співробітникам;
 13. повноцінна телефонія, призначена для реєстрації і запису розмов;
 14. ведення обліку деталей і запчастин на складі;
 15. автоматизація процесу закупівлі товарів.

Ведення обліку товарів — той процес, на якому хочемо загострити вашу увагу.

Ведіть облік запчастин на окремому складі

Створіть віртуальну копію свого складу, а потім перенесіть туди базу ремонтних деталей. Додавайте запчастини на глобальний склад, щоб вони були доступними у всіх майстернях. Продавайте товари і аксесуари, а їх облік ведіть на окремому складі. Створюйте необмежену кількість складських приміщень і керуйте доступом співробітників до них.

Склад для запчастей мастерской в РемонтОнлайн

Розділіть запчастини на різні категорії

Запчасти как категория складских товаров в РемонтОнлайн

Створюйте категорії запчастин — групи запчастин, які мають схожі характеристики, застосовуються для проведення однотипних ремонтів або лагодження конкретних моделей пристроїв. Сортуйте товари за категоріями і прискорюйте різні процеси:

 1. додавання матеріалу або запчастини в замовлення;
 2. вибір запчастини при здійсненні її ж продажу;
 3. пошук запчастини на складі;
 4. створення звіту по залишкам запчастин, що належать до конкретної категорії.

Оприбутковуйте запчастини до складу

Створюйте докладні картки товарів: додайте зображення, вказуйте коди, артикули, штрих-коди запчастин, а також стандартну тривалість гарантійного періоду.

Виконуйте оприбуткування, вказуючи реквізити постачальників, номери накладних, а також найменування, кількість і закупівельні ціни запчастин, — зберігайте інформацію про кожну отриману партію. Створюйте типи цін з унікальними значеннями націнок, і ви знатимете прайс-лист на запчастину при її оприбуткуванні. Додавайте деталі на склад і відразу ж реєструйте їх оплату в касі.

Знаходьте оприбуткування, зроблені за будь-які проміжки часу, переглядайте їхні деталі. Друкуйте акти оприбуткування або ж завантажуйте їх у вигляді Excel-документів.

Оприходование запчастей на склад в РемонтОнлайн

Списуйте запчастини зі складу

Списание запчастей со склада в РемонтОнлайн

Використовуйте запчастини для виконання замовлень, реалізуйте їх в магазині і фіксуйте кожне списання зі складу. Переглядайте деталі списань, скоєних за будь-який проміжок часу. Друкуйте акти списання запчастин безпосередньо з РемонтОнлайн або завантажуйте їх у вигляді .xls-документів.

Переміщайте запчастини між складами

Переміщайте запчастини між складами і зберігайте деталі цих складських операцій. Переглядайте інформацію про переміщення, виконаних за певний відрізок часу. Друкуйте акти переміщень або експортуйте їх у вигляді електронних таблиць.

Перемещение запчастей между складами в РемонтОнлайн

Контролюйте наявність запчастин на складі

Создание отчёта по остаткам запчастей на складе в РемонтОнлайн

Створюйте звіти за залишками і відстежуйте наповненість складських приміщень запчастинами. Вказуйте категорію товарів перед створенням звітів і контролюйте наявність конкретних запчастин та деталей. Друкуйте звіти по залишках безпосередньо з РемонтОнлайн, а також завантажуйте їх в .xls-форматі.

Створюйте звіти по списанню запчастин

Створюйте звіти по списанню зі складу і визначайте витрати ремонтних матеріалів за необхідний проміжок часу. Друкуйте звіти по списанню запчастин безпосередньо зі свого браузера або завантажуйте їх у вигляді електронних таблиць.

Создание отчёта по списаниям запчастей со склада в РемонтОнлайн

Якщо у вас залишилися питання щодо ведення обліку запчастин в РемонтОнлайн, зателефонуйте на один з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки обов'язково допоможуть вам і, якщо побажаєте, детально розкажуть про головні можливості РемонтОнлайн.

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для складського обліку
 4. Програма для обліку запчастин на складі