Укр

Програма для обліку матеріалів на складі

Необхідна програма, яка допоможе структурувати каталог ремонтних матеріалів? Хочете зберігати найдрібніші подробиці складських операцій і відстежувати партії товарів? Шукаєте рішення, яке прискорить пошук запчастин на складі?

РемонтОнлайн — по-справжньому зручна програма для ведення обліку матеріалів на складі.

Полагодження будь-чого — процес, безпосередньо пов'язаний із заміною старих компонентів на нові. З огляду на складність сучасних пристроїв, приладів і машин, нескладно здогадатися, що ведення обліку матеріалів є наріжним каменем всього ремонтного бізнесу.

Оприбуткування, списання та переміщення товарів, контроль залишків і своєчасне проведення закупівель, пошук запчастин на складі — нескінченний круговорот подій, з яким непросто впоратися без спеціалізованої системи управління складом.

До таких належить і РемонтОнлайн — хмарна програма, здатна спростити виконання більшості бізнес-процесів в сервісних центрах і різного роду майстерень. Серед таких:

 1. створення замовлень різних типів;
 2. контроль виконання замовлень;
 3. виставлення рахунків клієнтам компанії;
 4. формування бази замовників і постачальників;
 5. створення звітів по зарплаті співробітників;
 6. ведення обліку витрат і доходів організації;
 7. автоматизований друк документів;
 8. контроль і запис телефонних розмов;
 9. відправлення SMS- і email-повідомлень клієнтам і співробітникам;
 10. формування різних звітів (фінансових, за замовленнями, за складом);
 11. ведення обліку матеріалів на складі.

Про останній пункт поговоримо більш докладно.

Формуйте повноцінну базу матеріалів

Створюйте деталізовані картки матеріалів і формуйте повноцінну базу товарів. Використовуйте картки для зберігання найменувань, зображень, кодів, артикулів, штрихкодів і коротких описів складських запчастин. Вказуйте стандартну тривалість гарантійного періоду, редагуйте роздрібні ціни матеріалів і прискорюйте роботу із замовленнями, прийом клієнтських платежів, а також друк документів.

Создание карточек ремонтных материалов и базы ремонтных материалов в РемонтОнлайн

Знаходьте ремонтні матеріали на складі

Поиск ремонтных материалов на складе в РемонтОнлайн

Знаходьте матеріали на складі, вводячи їх коди, артикули або найменування в поле пошуку. Скануйте штрихкоди товарів і відразу ж відкривайте їхні персональні картки.

Розділіть матеріали на конкретні категорії

Створюйте категорії матеріалів — гуртуйте матеріали, виготовлені одним і тим же виробником, які мають аналогічні властивості або характеристики, які використовуються для проведення однотипних ремонтних робіт. Сортуйте товари за категоріями і спрощуйте виконання ряду завдань: починаючи з додавання запчастин і матеріалів в замовлення та закінчуючи створенням звітів по залишках.

Создание категорий ремонтных материалов в РемонтОнлайн

Оприбутковуйте ремонтні матеріали на склад

Оприходование ремонтных материалов на склад в РемонтОнлайн

Додавайте матеріали на склад і зберігайте деталі кожного оприбуткування: реквізити постачальників, номери і дати складання накладних, найменування, кількість і закупівельні ціни товарних позицій. Створюйте власні типи цін, що мають різні значення націнок, і формуйте прайс-лист на матеріали прямо під час їх оприбуткування. Додавайте товари на склад і відразу ж фіксуйте виплату грошей постачальнику в касі.

Автоматизуйте описаний процес, завантажуючи попередньо оформлені файли оприбуткування в РемонтОнлайн.

Друкуйте етикетки і цінники для ремонтних матеріалів

Автоматизуйте друк цінників і етикеток за допомогою однойменних шаблонів, складених із системних змінних. Використовуйте змінні для друку назви, адреси, email-а, реквізитів компанії, а також найменувань, цін, кодів, артикулів і штрихкодів складських матеріалів.

Печать этикеток и ценников для ремонтных материалов в РемонтОнлайн

Переглядайте деталі оприбуткування. Відстежуйте партії матеріалів

База оприходований и партии ремонтных материалов в РемонтОнлайн

Знаходьте оприбуткування, виконані протягом різних періодів часу, і переглядайте їхні деталі: імена постачальників і відповідальних співробітників, номери і дати складання накладних, а також коди, артикули, найменування, кількість і вартість доданих на склад матеріалів. Друкуйте акти оприбуткування або завантажуйте їх у вигляді Excel-документів.

Відстежуйте партії матеріалів, доданих на конкретні склади компанії. Визначайте номери і дати виконання відповідних оприбуткувань, імена постачальників, кількість товарів, їхні закупівельні ціни і загальну вартість кожної партії.

Списуйте ремонтні матеріали зі складу

Використовуйте матеріали і реєструйте їх списання зі складу. Вивчайте подробиці розглянутих складських операцій: номери, дати здійснення, імена відповідальних співробітників, назви складів, а також найменування, коди, артикули, вартість витрачених матеріалів. Друкуйте акти списання безпосередньо з РемонтОнлайн або ж експортуйте їх у вигляді електронних таблиць.

Списание ремонтных материалов со склада в РемонтОнлайн

Переміщайте матеріали між складами

Перемещение ремонтных материалов между складами в РемонтОнлайн

Переглядайте подробиці операцій переміщення ремонтних матеріалів, виконаних протягом різних відрізків часу: номери; дати здійснення; імена відповідальних співробітників; коди, артикули, найменування, кількість і вартість матеріалів; назви складів, з яких було вилучено товари, а також назви складів, на які вони були переміщені. Завантажуйте акти переміщень в .xls-форматі або друкуйте їх безпосередньо з РемонтОнлайн.

Контролюйте наявність ремонтних матеріалів на складі

Слідкуйте за наповненістю складів матеріалами за допомогою звітів по залишках. Створюйте їх для різних категорій товарів  і контролюйте наявність чітко визначених груп матеріалів. Завантажуйте звіти по залишках в Excel-форматі або друкуйте їх безпосередньо зі свого браузера.

Создание отчётов по остаткам ремонтных материалов на складе в РемонтОнлайн

Створюйте звіти за списаннями ремонтних матеріалів

Создание отчётов по списаниям ремонтных материалов со склада в РемонтОнлайн

Визначайте кількість складських матеріалів, витрачених протягом різних проміжків часу, створюючи звіти за списаннями. Друкуйте їх безпосередньо з програми або ж завантажуйте у вигляді електронних таблиць.

Якщо у вас залишилися питання щодо ведення обліку матеріалів в РемонтОнлайн, зателефонуйте, будь ласка, на один з номерів нашої «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки не тільки нададуть повні і зрозумілі відповіді, але і розкажуть про головні можливості програми для управління сервісними центрами і ремонтними майстернями.

 1. РемОнлайн
 2. Можливості
 3. Програма для складського обліку
 4. Програма для обліку матеріалів на складі