Укр

Програма для обліку товарів на складі

Необхідна програма для реєстрації операцій оприбуткування, списання та переміщення товарів? Шукаєте рішення, здатне зберігати детальну інформацію про кожний складський товар, включаючи його штрихкод? Хочете відслідковувати партії товарів, контролювати залишки і вчасно проводити закупівлі?

РемонтОнлайн — хмарний сервіс, який впорядкує хаос, який відбувається на вашому складі.

РемонтОнлайн — це, насамперед, величезний набір можливостей, призначених для оптимізації бізнес-процесів в сервісних центрах і ремонтних майстернях.

Оформлення замовлень, контроль виконання робіт, облік фінансових операцій, формування бази клієнтів, створення фінансових звітів, формування звітів за замовленнями, друк документів, розсилка SMS- і email- повідомлень клієнтам і співробітникам, спілкування з замовниками та постачальниками по телефону, - неповний список задач, які максимально спрощують і прискорюють хмарний сервіс.

Не згадали ми лише про автоматизацію обліку товарів. Цю тему складно розкрити в двох словах, що і стало причиною для написання повноцінного матеріалу. Детально про ведення обліку товарів в РемонтОнлайн — далі.

Ведіть облік товарів на окремому складі

Створіть повну копію бази товарів всередині віртуального складу. Використовуйте його для реєстрації операцій оприбуткування, списання, переміщення запчастин і матеріалів. Додайте товари на глобальний склад, доступний у всіх майстернях. Налаштуйте права і можливості співробітників при управлінні складом: можливість бачити оприбуткування; право на видалення складських операцій; можливість редагувати картки товарів і т.п.

Склад для товаров которые продаются в магазине в РемонтОнлайн

Розділіть товари на різні категорії

Магазин как категория складских товаров в РемонтОнлайн

Розділіть товари на смислові групи, іменовані категоріями. Використовуйте категорії для швидкого пошуку товарів, що представляють один і той же клас пристроїв; що володіють однаковими або схожими характеристиками. Як наслідок, прискорюйте різноманітні процеси: додавання запчастини в замовлення; оформлення продажу в магазині; формування звіту по залишкам товарів.

Оприбутковуйте товари на складі

Зберігайте детальну інформацію про кожну партію товарів — вказуйте їхню кількість і закупівельну ціну, реквізити постачальників і номера накладних, оформляючи документи оприбуткування. Налаштуйте типи цін з конкретними значеннями націнок, і формуйте, наприклад, ремонтну і роздрібну ціну товару при його оприбуткуванні. Додайте деталі і запчастини на склад, і тієї ж миті фіксуйте їх оплату в касі.

Переглядайте деталі кожного оприбуткування, виконаного протягом певного проміжку часу. Завантажуйте акти оприбуткування у вигляді електронних таблиць або друкуйте їх безпосередньо з вікна свого браузера.

Оприходование товаров на склад в РемонтОнлайн

Списуйте товари зі складу

Фіксуйте списання кожної деталі або запчастини, використаної при виконанні замовлення, і кожного товару, проданого в магазині. Вивчайте подробиці списань, виконаних протягом будь-яких відрізків часу. Завантажуйте акти списання у вигляді Excel-документів або друкуйте їх безпосередньо з вікна програми.

Переміщайте товари між складами

Реєструйте переміщення запчастин і товарів між складами та зберігайте подробиці цих складських операцій. Групуйте переміщення, виконані за конкретні проміжки часу, і переглядайте їх деталі. Зберігайте акти переміщень у вигляді .xls-документів, а також друкуйте їх безпосередньо з вікна свого браузера.

Перемещение товаров между складами в РемонтОнлайн

Контролюйте наявність товарів на складі

Создание отчёта по остаткам товаров на складе в РемонтОнлайн

Відстежуйте наповненість складів, формуючи звіти по залишках товарів. Контролюйте наявність певних позицій, створюючи звіти по залишках відповідних категорій товарів. Друкуйте звіти про залишки за допомогою РемонтОнлайн або ж завантажуйте їх у вигляді електронних таблиць.

Створюйте звіти по списанню товарів

Визначайте кількість використаних запчастин і проданих товарів, формуючи звіти по списанню зі складу. Надсилайте їх на друк або ж завантажуйте у вигляді Excel-документів.

Создание отчёта по списаниям товаров со склада в РемонтОнлайн

Якщо у вас виникли питання щодо ведення обліку запчастин в РемонтОнлайн, зателефонуйте на один з номерів «гарячої лінії». Фахівці техпідтримки з радістю вам допоможуть і розкажуть про головні можливості РемонтОнлайн.

  1. РемОнлайн
  2. Можливості
  3. Програма для складського обліку
  4. Програма для обліку товарів на складі