Укр

Інтеграції CRM-системи РемОнлайн

CRM з IP-телефонією і SMS-шлюзами,

все необхідне для роботи в одному місці

Що ви отримуєте в результаті налаштування інтеграцій?


Взаємозв'язок CRM з телефонією

Зручна аналітика та відстеження історії дзвінків, контроль роботи менеджерів

Економію часу

Швидкий пошук відсутніх запчастин і комплектуючих

Вигідні SMS-розсилки

SMS-шлюзи на вибір з кращими тарифами

Багатофункціональну систему для роботи

Покриття всіх основних бізнес-потреб

З якими сервісами інтегруеється CRM-система РемОнлайн?

IP-телефонії та віртуальні АТС

Підтримка більш, ніж 200 операторів IP-телефонії та вигідні умови підключення від кожного з них.Для користувачів РемОнлайн діє додаткова знижка при підключенні до сервісів: "Мои звонки", "Zadarma", "Binotel" та "Online PBX".

SMS-шлюзи

Зручне налаштування автоматичної відправки повідомлень, вигідні тарифи і відчутна свобода вибору. Окрім вбудованого в CRM-систему шлюзу "РемОнлайн СМС", можливе підключення партнерських сервісів: "SMS-Центр", "Bytehand" або "Мои звонки". Обирайте оптимальний варіант для себе.

Інтеграція з Nevkl.com

Здійснюйте швидкий пошук відсутніх товарів, запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів безпосередньо з CRM. Достатньо натиснути кнопку "Де купити" в рядку з назвою товару, щоб перейти до популярного пошукового ресурсу. Вам більше не доведеться затягувати терміни виконання замовлення через тривале очікування запчастини.

Синхронізація з 1С

Формуйте рахунки в 1С на підставі замовлень і продажів в РемОнлайн. Завдяки використанню шаблонів документів та друку чеків безпосередньо з РемОнлайн ви істотно заощадите час на проведення бухгалтерських операцій. Можлива інтеграція CRM з «1С: Управління торгівлею 3.1» і «1С: Бухгалтерія 2.0». Обирайте відповідний для свого бізнесу варіант.

РемОнлайн – комплексне рішення для ефективного ведення бізнесу