Укр

Програма для ведення клієнтської бази > програма для запису та обліку клієнтів

Програма обліку клієнтів

Клієнтська база — головна цінність компанії. Зберігайте її правильно.

РемонтОнлайн — комплексна програма для ведення клієнтської бази. Створюйте довірчі взаємини з клієнтами, використовуючи CRM, і підвищуйте продажі.

Чому вам потрібен РемонтОнлайн? В основі індивідуального підходу лежить обсяг накопиченої інформації про контакти, історії звернень і продажів, побажань та інші дані про покупців, які програма для ведення бази клієнтів легко запам'ятає замість вас. Як ще програма для запису клієнтів допоможе підвищити продажі і поліпшити сервіс:

  • Організовує роботу співробітників з єдиною клієнтською базою. Не залежить від кількості майстерень, база обліку загальна для всієї компанії.
  • База клієнтів імпортується й експортується в форматі Excel. Вивантажити таблиці з даними — справа однієї-двох хвилин.
  • Програма для створення бази даних клієнтів прискорює робочий процес завдяки швидшому пошуку за прізвищем, ім'ям або номером телефону.
  • Дозволяє гнучко редагувати таблицю з базою покупців, додавати або видаляти поля, наоаштовувати і створювати фільтри пошуку.
  • Економить ресурси — програма для ведення клієнтської бази запускається з веб-браузера, завантажує дані в хмарне сховище, що робить її доступною з будь-якої точки світу в режимі 24/7.
  • Інтерфейс зрозумілий навіть новачкові і не вимагає навчання для управління процесами.

Турбуєтеся про збереження даних? Програма обліку клієнтів автоматично проводить резервне копіювання — ваша база в безпеці і завжди під рукою.

Запорука успіху — організація і автоматизація

Програма для бази клієнтів підвищить лояльність ваших покупців, допоможе налагодити спілкування менеджерів з клієнтами. РемонтОнлайн — комплексна програма для ведення клієнтів, яка вміє керувати замовленнями, веде складський облік, розраховує рух фінансів і багато іншого. Реєструйтеся і підвищуйте рентабельність свого бізнесу!