Забезпечте стабільну роботу програми «ДзвінкиОнлайн»

Забезпечте стабільну роботу програми «ДзвінкиОнлайн»

UPD: Телефонію "ДзвінкиОнлайн" відключено. Її повноцінною заміною стала телефонія "Мои Звонки", яка так само працює на базі Android-смартфона.

Для того, щоб додаток ДзвінкиОнлайн стабільно працював (завжди записував дзвінки і працювали інтерактивні функції), потрібно обов'язково вимкнути режим енергозбереження в налаштуваннях телефону. Також, на деяких телефонах потрібно додатково дозволити автозапуск, роботу в фоні і запис дзвінків.

Перевірте телефон на наявність різних програм-"оптимізаторів" системи (Clean master і т.п.), тому що вони можуть заважати нормальній роботі нашого застосування.

Смартфони Huawei

Зайдіть в настройках телефону в Енергозбереження (або батарея / диспетчер живлення і т.п.).

В кнопку / меню Захищені додатки потрібно додати наш додаток ДзвінкиОнлайн. Якщо є кнопка Фонові енергоємні додатки - потрібно дозволити роботу нашого застосування і в цьому списку, якщо це доступно.

Також потрібно відключити режим енергозбереження в загальних налаштуваннях батареї в тому ж меню.

Смартфони Xiaomi

1. Відкрийте в списку програм Безпека (або Центр безпеки) -> дозволу-> Управління автозапуском-> Увімкніть додаток ДзвінкиОнлайн. Також в деяких прошивках в цьому ж центрі безпеки потрібно дозволити програмі запис дзвінків.

2. Відкрийте настройки телефону, далі Додатково. Виберіть розділ Батарея і продуктивність і в ньому знайдіть Фоновий режим. Встановіть рівень обмеження Стандартний. Далі натискаємо Додатки, натискаємо на ДзвінкиОнлайн і призначаємо йому Немає обмежень.

Смартфони Meizu

Відкрийте в списку програм Безпека (або Центр безпеки), у вкладці Дозволи дозвольте автозапуск нашого додатку. Також у вкладці Енергозбереження потрібно дозволити нашому додатку постійну роботу в фоні.

Смартфони Asus

Якщо на телефоні стоїть системний додаток Менеджер автозапуску (Auto start manager / mobile manager / або схоже), відкрийте його, в ньому дозвольте автозапуск нашого додатку. Також дозвольте роботу у фоновому режимі і відключіть енергозбереження для нашого застосування (якщо є такі налаштування).

Смартфони Lenovo

1. Зайдіть в налаштуваннях телефону в Енергозбереження (або батарея / диспетчер живлення і т.п.) і вимкніть енергозбереження, якщо воно було встановлено.

2. На деяких моделях буває встановлено додаток SecureIT. Якщо в списку програм є таке, відкрийте його, і в розділі Прискорення (Speed-up) додайте наш додаток до списку виключень відключення.

3. На деяких моделях буває встановлено додаток Lenovo Power (або Power / Power Manager). Якщо такий додаток встановлено, потрібно в ньому вимкнути енергозбереження, а також дозволити нашому додатку постійну роботу в фоні.

Смартфони Fly

1. Зайдіть в налаштуваннях телефону в Енергозбереження (або батарея / диспетчер живлення і т.п.) і вимкніть енергозбереження, якщо воно було ввімкнино.

2. На деяких моделях буває встановлено додаток Clean Master, яке заважає нормальній роботі інших додатків. Якщо такий додаток встановлено, потрібно в ньому дозволити постійну роботу нашого додатку (додати в виключення). Якщо будуть спостерігатися проблеми з роботою нашого додатку, рекомендуємо видалити Clean Master.

Інші виробники / загальне

1. Зайдіть в налаштуваннях телефону в Енергозбереження (або батарея / диспетчер живлення і т.п.) і вимкніть енергозбереження, якщо воно було ввімкнено.

На деяких телефонах може стояти окремий системний додаток для налаштування енергозбереження, в якому теж потрібно все відключити.

2. На деяких смартфонах може стояти системний додаток під назвою Безпека / Роздільна здатність / Менеджер додатків або схоже. Якщо такий додаток є, відкрийте його і дайте всі дозволи нашому додатком (автозапуск, роботу у фоновому режимі, запис дзвінків).

3. На деяких телефонах можуть бути встановлені різні додатки по оптимізації / очищення пам'яті і т.п. Дані програми зазвичай заважають нормальній роботі додатків по запису дзвінків, тому потрібно вилучити ці програми або правильно їх налаштувати.

Перевірте, що все працює

Після успішної авторизації додаток почне записувати дзвінки в базу даних аккаунта вашої компанії. Здійсніть тестовий дзвінок і перевірте, що він з'явився на сторінці "Дзвінки".

Ви можете закрити програму - воно залишиться працювати у фоновому режимі. Тобто додаток не потрібно тримати постійно відкритим або запускати його самостійно. Також, додаток не потрібно запускати самостійно після перезавантаження телефону, тому що воно запуститься автоматично.

Якщо у вас залишилися питання або щось не виходить - ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки користувачів.

comments powered by Disqus