RemOnline Замовлення на iOS: вересневі покращення додатка

Друзі, зараз ми готуємо для вас кілька великих та важливих оновлень RemOnline, на які нам потрібно ще трохи часу. А поки що хочемо розповісти вам про невеликі покращення мобільного додатка RemOnline Замовлення на iOS.

Статуси замовлень з переміщенням виробів

Раніше у програмі були недоступні статуси замовлень, для яких налаштовано автоматичне переміщення виробів між складами. Тепер ми виправили цей недолік і ви можете вказати для замовлення будь-який з існуючих статусів.
 
ios-asset-transfer.webp (45 KB)

Як і у веб-версії RemOnline, при виборі такого статусу відкриється вікно переміщення виробів, у якому ви повинні підтвердити дію. Якщо ж ви не підтвердите переміщення, статус замовлення не зміниться.

Підтримка формату відображення валюти

У веб-версії RemOnline на сторінці “Налаштування > Загальні” ви можете налаштувати формат відображення валюти та його розміщення – до або після суми. Тепер мобільний додаток також підтримує вибраний формат відображення відповідно до налаштувань, встановлених у веб-версії.

Темний режим

Це просто несправедливо було, що додаток RemOnline Директор має підтримку темної теми, а додаток RemOnline Замовлення – ні. Але тепер шанувальники темної сторони можуть порадіти, відкриваючи додаток для роботи із замовленнями. Якщо екран телефону переведено в темний режим, додаток підтримує це налаштування.

Крім цього, також було виправлено низку інших помилок у роботі програми. Ми знаємо, що це дрібниці, але саме в них криється секрет ідеального користувальницького досвіду. Отже, якщо у вас є побажання щодо інших невеликих доробок, залиште їх у коментарях або напишіть у чат служби підтримки.

А вже з наступним оновленням ви зможете створювати замовлення, нових клієнтів та вироби через мобільний додаток на вашому айфоні. Тож слідкуйте за новинами, щоб не пропустити нічого важливого.

comments powered by Disqus