1 хвилина

Профіль користувача та пошук на сторінці "Замовлення"

З останнього оновлення минув всього тиждень, а ми вже готові порадувати вас наступним.

Тепер у RemOnline можна:

  • змінювати дані свого облікового запису в Профілі користувача;
  • розширити і звузити пошук на сторінці "Замовлення".

Давайте розглянемо докладніше ці два пункти.

Профіль користувача

Тепер при натисканні на фото в бічному меню відкривається Профіль користувача, де кожен може самостійно змінити свої дані, email і пароль, підключити та відключити Telegram-бота.

Профіль користувача

Також скоро у Профілі користувача також можна буде налаштувати під себе комбінації гарячих клавіш і вмикати / вимикати сповіщення.

Изменение поведения поиска на странице "Заказы"

Наш пошук спрацьовує при введенні трьох символів в рядок. І коли дуже швидко треба знайти замовлення, а RemOnline видає безліч співпадінь за трьома символам, це не дуже зручно. Тому ми змінили поведінку пошуку.

Тепер за замовчуванням він шукає замовлення по основних системних полях, наприклад, Тип вироби / авто, Телефон клієнта, Бренд і т.д. Але ви можете розширити або звузити пошук. Для цього додайте на початку пошукового запиту символ:

  • "+" – щоб шукати замовлення по всіх полях, в тому числі і по користувацьких;
  • "" – щоб шукати замовлення лише за його номером;
  • "=" – щоб шукати замовлення лише за номером телефону клієнта.

Детальніше про всі способи пошуку замовлень читайте в нашій Базі знань. І не забувайте, що ви можете включити режим навчання через кнопку "Допомога", щоб посилання корисні статті з'явилися на кожній сторінці сервісу.

Також в цьому оновленні виправили помилки і незручності в роботі сервісу, зокрема відновили роботу фільтра по співробітниках у звіті "Історія входів у RemOnline". Якщо ви не знаєте, яку користь дає цей звіт, то прочитайте цю #П'ятничнуФічу.

comments powered by Disqus