3 хвилини

Тип ціни як знижка клієнту, продаж послуг, штрих-код послуги та інші новинки

Робота над балансами та взаєморозрахунками кипить, але це зовсім не означає, що нам нема чим вас порадувати. Сьогодні РемОнлайн оновився і у нас є цікаві новинки:

  • можливість використовувати типи цін як знижки для клієнтів;
  • продаж послуг, можливість присвоювати їм штрих-коди і друкувати етикетки;
  • інтеграція з Albato, AmoCRM, Бітрікс24, Facebook і Tilda.

Тепер про все докладніше. 

Тип ціни як знижка клієнту

Раніше в РемОнлайн можна було встановити знижку клієнтові на матеріали в замовленні і товари в продажу тільки у вигляді фіксованого відсотка. Тепер же ви можете використовувати як знижку певний тип ціни зі сторінки "Налаштування > Ціни та знижки".

Використання типу ціни як знижки клієнту в РемОнлайн

У чому зиск? По-перше, таким способом ви можете регулювати знижки на товари з невеликою націнкою. По-друге, якщо ви встановите як знижку тип ціни, до якого інші співробітники не мають доступу, то вони і не зможуть його змінити. Так ви будете точно впевнені, що клієнту продають товари саме за встановленою вами ціною.

Якщо в якості знижки клієнтові встановлена ціна, до якої інші співробітники не мають доступу, то вони не зможуть її поміняти

Продаж послуг і присвоювання їм штрих-кодів

Так-так, тепер послуги можна продавати через Магазин. Найпростіший приклад: ви продали клієнту захисне скло і тут же додали його поклейку. Також це актуально для невеликих послуг, наприклад, ксерокопіювання та сканування документів, для яких створювати окремі замовлення зі статусами, виконавцями та іншим просто не має сенсу.

Продаж послуг через Магазин в РемОнлайн

Крім цього, на сторінці "Налаштування> Перелік послуг" тепер можна вказувати собівартість послуг і генерувати для них штрих-коди. А щоб значно прискорити процес додавання послуг в продажі та замовлення, просто роздрукуйте етикетки або цінники зі штрих-кодами і використовуйте сканер.

Собівартість послуг і генерування штрих-кодів для послуг в РемОнлайн

Щоб роздрукувати етикетки або цінники зі штрих-кодами, виділіть галочками потрібні послуги, натисніть на іконку друку і виберіть "Друк етикеток" або "Друк цінників".

Друк цінників і етикеток для послуг в РемОнлайн

Albato, AmoCRM, Бітрікс24, Facebook і Tilda в Центрі інтеграцій РемОнлайн

Albato – це зовнішній сервіс, який підтримує і дозволяє інтегрувати між собою більше 90 різних онлайн-сервісів. Завдяки йому ви можете інтегрувати РемОнлайн з:

  • AmoCRM – повний набір інструментів, які розкриють потенціал вашого відділу продажів і підвищать його ефективність.
  • Бітрікс24 – включає CRM для продажів, завдання та проекти, контакт-центр, конструктор сайтів та інтернет-магазинів, соціальна мережа компанії.
  • Facebook, інтеграція з яким дозволяє створювати замовлення в РемОнлайн за допомогою лід-форм у соцмережах.
  • Tilda – блоковий конструктор сайтів, що не вимагає навичок програмування. Дозволяє створювати сайти, інтернет-магазини, посадочні сторінки, блоги і email-розсилки.

РемОнлайн інтегрується з Albato, AmoCRM, Бітрікс24, Facebook і Tilda

Щоб підключити до РемОнлайн будь-який з цих сервісів, зайдіть на сторінку "Налаштування > Центр інтеграцій" і дотримуйтесь вказаних інструкцій.

Також в цьому оновленні виправили деякі помилки і незручності в роботі РемОнлайн, зокрема розрахунок зарплати для фіксованого методу з використанням коефіцієнта та кількість символів в елементах довідників.

comments powered by Disqus