2 хвилини

Cтворення завдань зі звернень та інших завдань, посилання на пов'язані об'єкти, допрацювання інтеграції з Checkbox

Друзі, ми раді представити вам нові можливості RemOnline, які торкнулись Завдань та інтеграції з Checkbox. Тепер ви можете:

  • створювати завдання у Стрічці подій звернень та завдань (так-так, ви можете тепер створити завдання на завдання);
  • бачити посилання на пов’язані об’єкти, якщо завдання було створено із замовлення, клієнта або іншого завдання;
  • автоматично надсилати фіскальний чек клієнту через SMS;
  • налаштувати спосіб оплати, який буде передаватись у фіскальний чек в Checkbox, та його назву.

Давайте розглянемо все детальніше.

Створення завдань зі звернень та інших завдань, пов’язані з завданнями об’єкти

Насамперед, хочемо сказати, що діалог завдання трохи змінився. Тепер в ньому немає поля "Клієнт" ні при створенні, ні при перегляді завдання. Тож тепер, якщо ви хочете пов’язати завдання з якимось клієнтом, вам потрібно створити його з діалогу клієнта на вкладці "Завдання".

new-task-dialogue-ua.webp (33 KB)

Чому так? Наша мета – дати можливість створювати завдання з ледь не всіх документів, в яких у майбутньому з’явиться Стрічка подій. Наприклад, з оприбуткувань. Тому ми хочемо створити єдиний концепт, як це відбуватиметься. А вже зараз ви можете зробити це з нової Стрічки подій у зверненнях та завданнях:

  1. Відкрийте вже створене звернення або завдання
  2. У Стрічці подій натисніть на +
  3. Виберіть дію "Створити завдання"

create-taks-from-lead-ua.webp (36 KB)

Таким чином ви можете поставити завдання, наприклад, зателефонувати потенційному клієнту і запропонувати знижку або створити нагадування, що треба перепитати деталі, як саме виконати те чи інше завдання.

А на сторінці "Завдання" ви тепер будете бачити посилання на всі пов’язані з завданнями документи: замовлення, звернення, завдання або клієнтів.

task-related-links-ua.webp (45 KB)

Аналогічні зміни з'являться найближчим часом у мобільному додатку RemOnline Замовлення, про що ми повідомимо вас додатково.

Автоматичне надсилання фіскального чеку з Checkbox через SMS

Раніше ви вже могли автоматично надсилати фіскальні чеки клієнтам на email. Тепер же ви також можете робити це через SMS. Ба більше, якщо у вашого клієнта встановлено Viber, то він отримає чек саме в месенджер.

Для цього насамперед активуйте цю функцію на веб-порталі Checkbox. Зверніть увагу на те, що ваші налаштовані інтеграції RemOnline з SMS-шлюзами жодним чином не впливають на цю можливість.

Після цього зайдіть на сторінку "Налаштування > Інтеграції", знайдіть Checkbox у розділі "Касове обладнання" та натисніть "Налаштувати". Далі увімкніть чекбокс "Автоматично надсилати фіскальний чек клієнту через SMS".

send-sms-automatically.webp (57 KB)

Зауважимо, що для цієї функції клієнт має бути згодним отримувати SMS (це відзначається в його профілі). Якщо ж цієї згоди немає або не вказано номер телефону клієнта, то RemOnline запропонує вам змінити це.

checkbox-missing-contact-details.webp (19 KB)

Налаштування способу оплати та його назви у фіскальному чеку

У Checkbox є два стандартні способи оплати – готівка та картка, окрім яких ви також можете додати будь-який інший спосіб оплати, що пропонуєте клієнтам. І тепер для кожної каси в RemOnline з підключеним пРРО Checkbox ви можете налаштувати параметр способу оплати, який буде передаватись у фіскальний чек: готівка, картка або безготівкова оплата.

Окрім того, за потреби ви можете прописати будь-яку назву для способу оплати, наприклад, "Післяплата".

payment-method-and-name-ua.webp (45 KB)

Тобто тепер ви можете не лише автоматично надсилати фіскальні чеки через SMS, а й налаштовувати, який спосіб оплати хочете відобразити в ньому.

Якщо у вас є будь-які запитання або пропозиції стосовно цього оновлення, обов’язково пишіть їх у коментарях під статтею або в чаті Служби підтримки користувачів RemOnline.

comments powered by Disqus