3 хвилини

Категорії послуг та об'єднання дублікатів виробів в RemOnline

Друзі, сьогоднішнім оновленням ми постаралися закрити дві важливі потреби користувачів RemOnline – тепер ви можете створювати категорії послуг і об'єднувати дублікати виробів.

Нехай це не найбільше оновлення, але все ж радимо прочитати статтю до кінця. Ви дізнаєтеся не тільки про те, що вже зроблено, але і що робити з цим далі.

Категорії послуг

Ми розуміємо, що залежно від величини та спеціалізації бізнесу перелік послуг компанії може включати сотні й тисячі позицій. І працювати з єдиним списком в такому випадку не дуже зручно. Тому тепер ви можете розбити всі послуги на категорії аналогічно товарам на складі. Також категорія тепер вказується і в документах експорту/імпорту переліку послуг.
 
Категорії послуг
 

Вже зараз ви можете систематизувати свій Перелік робіт і послуг, щоб далі вам було комфортніше з ним працювати, наприклад, за брендами виробів або типами послуг. Але врахуйте при цьому ще те, що вже в одному з наступних оновлень у вас з'явиться можливість встановити податкові винятки – індивідуальний порядок застосування податків до окремих товарів, послуг і їх категорій.

Кілька прикладів, як ви зможете застосовувати це:

  1. Залежно від системи оподаткування можуть бути послуги та роботи, які взагалі не оподатковуються або до них застосовуються різні податкові ставки.
    Так що за допомогою винятків ви також зможете зазначити в RemOnline, на які позиції в замовленнях і продажах повинні або не повинні розраховуватися податки та в яких розмірах.
  2. Якщо ви продаєте товари і надаєте послуги за різними системами оподаткування, це теж можна буде реалізувати через податкові виключення. Для товарів можна буде задати застосування одних податкових ставок, а для послуг – інших.

Тому радимо вам реалізувати схему категоризації послуг з урахуванням вашої системи оподаткування. Адже в якихось випадках простіше встановити індивідуальний порядок застосування податків до одного товару чи послуги, а в якихось краще працювати з цілими категоріями.

Аби поділити послуги та роботи за категоріями, виділяйте їх в списку та використовуйте групову дію "Змінити категорію". Також ви можете експортувати перелік послуг, проставити в файлі експорту категорії у відповідній колонці та імпортувати його назад.

 
експортувати перелік послуг

Об'єднання дублікатів виробів

Дублікати можуть з'являтися з різних причин. У тому числі і під час переходу на використання виробів, оскільки як раніше співробітники могли допускати помилки в назвах брендів або моделей, а також просто по-різному записувати вироби в замовленнях.

Але головне те, що тепер від дублікатів можна позбутися за допомогою групового об'єднання, а вся історія замовлень і переміщень буде зберігатися в одному документі.

Щоб зробити це, відзначте їх галочками на сторінці "Склади > Вироби", в "Ще дії" натисніть "Об'єднати" і виберіть один виріб, на який будуть перезаписані всі дублі.

Об'єднання дублікатів виробів
 

Так ви можете навести порядок на складі виробів та відстежувати повну історію обслуговування і руху кожного виробу.

Впевнені, що навіть таким невеликим за кількістю функцій оновленням ми дали вам достатньо їжі для роздумів. Пишіть в коментарях, як би ще ви хотіли використовувати категорії послуг і чого вам не вистачає в податках.

comments powered by Disqus