4 хвилини

Пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки, врахування графіка роботи локації в Планувальнику замовлень та інші зміни

Ми раді бачити, що активність наших користувачів набирає все більших і більших обертів, та й RemOnline не стоїть на місці. Тому сьогодні хочемо розповісти вам про останні поліпшення сервісу:

  • на всіх сторінках з'явилася шапка, в яку "переїхав" пошук і чат служби підтримки;
  • з'явилася можливість враховувати графік роботи локації в Планувальнику замовлень;
  • тепер можна редагувати замовлення з іншої локації не виходячи з поточної;
  • з'явилася перевірка найменувань послуг, щоб не створювати дублі;
  • діалоги перегляду і редагування можна закривати клавішею Esc.

Давайте розглянемо докладніше кожний пункт.

Пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки

Як ви могли вже помітити, на всіх сторінках з'явилася шапка, в правий кут якої "переїхав" пошук. І якщо ви раптом не знали, то в RemOnline працює автофокус в рядку пошуку при початку друку. Тобто вам навіть не потрібно ставити курсор у пошуковий рядок, просто починайте вводити текст, щойно потрапили на потрібну сторінку.

Також в шапці з'явилася кнопка допомоги, клік по якій дає можливість:

  • відкрити Базу знань RemOnline;
  • викликати чат служби підтримки (так-так, іконка чату більше не буде перекривати дані в звітах);
  • увімкнути режим навчання.

Пошук і кнопка допомоги в шапці сторінки

Зараз в режимі навчання на кожній сторінці з'являться посилання на пов'язані статті в Базі знань, в яких детально розписано, як використовувати різні функції RemOnline. А ще зовсім скоро з'являться короткі навчальні тури. Все це дозволить вам швидше освоїти можливості сервісу і навчати нових співробітників.

використовувати різні функції RemOnline

Врахування графіка роботи локації в Планувальнику замовлень

Раніше Планувальник замовлень візуально позначав графік роботи локації, встановлений на сторінці "Налаштування> Локація", але при цьому не міг враховувати його при відображенні тривалості замовлення. Наприклад, якщо ви працюєте до 19:00, а запис клієнта створено на 18:00 з тривалістю в 2 години, то в Планувальнику закінчитися вона повинна була о 20:00.

Тепер же можна ввімкнути врахування робочого часу в Планувальнику замовлень. Це стане в нагоді тим, хто працює над замовленнями виключно в робочий час, і якщо виконавець не встигає виконати замовлення до кінця одного робочого дня, значить він зробить це наступного.

Якщо ця історія про вас, зайдіть на сторінку "Налаштування > Загальні" і включіть чекбокс "Враховувати графік роботи локації в Планувальнику замовлень" в блоці "Замовлення". Після цього, якщо час закінчення запису перевищує робочий час локації, в Планувальнику замовлення буде продовжений на наступний робочий день.

Врахування графіка роботи локації в Планувальнику замовлень

Прочитати більше про можливості Планувальника замовлень ви можете в Базі знань.

Редагування замовлень в інших локаціях

Якщо у вас кілька локацій, то ви напевно стикалися з тим, що перебуваючи в одній локації можна було редагувати замовлення з іншого. Доводилося змінювати локацію і знову відкривати замовлення. Тепер же можна редагувати замовлення, що знаходиться в іншій локації (якщо є до неї доступ), не виходячи з поточної ?

Перевірка найменувань в Переліку послуг

Дублювання одних і тих самих послуг створює масу незручностей для роботи співробітників, особливо коли повний перелік і без того не малий. Щоб запобігти створенню дублів, ми ввели перевірку найменувань послуг. Тепер ви не зможете випадково назвати послуги однаково, а потім їх плутати.

Перевірка найменувань в Переліку послуг

Перевірка працює при будь-яких способах створення нової послуги: вручну і при імпорті на сторінці "Налаштування > Перелік послуг", а також при додаванні через вкладку "Роботи і матеріали" в замовленні.

Закриття діалогів по клавіші Esc

Тепер діалоги перегляду і редагування існуючих документів можна закривати клавішею Esc. Для діалогу редагування замовлення така поведінка працює, якщо курсор не стоїть в полі додавання послуги або матеріалу. Діалоги створення нового замовлення, продажу або документа як і раніше закриваються лише кнопкою.

Також ми провели багато технічних робіт "під капотом", завдяки чому RemOnline тепер має працювати швидше. Крім цього, була поліпшена мобільна версія.

comments powered by Disqus