1. РемОнлайн
 2. Блог
 3. Оновлення
 4. Оновлення Складу: новий редактор товарів і категорій

Оновлення Складу: новий редактор товарів і категорій

update-products-categories-editor.png (55 KB)

Друзі, ми продовжуємо наш марафон оновлень, і сьогодні всі зміни присвячуються Складу РемОнлайн:

 • в бічному меню з'явилася сторінка "Налаштування > Склад";
 • тепер можна просто перетягувати категорії для зміни їх порядку;
 • з'явилася можливість створювати товари із категорій;
 • у фільтрі по категоріях тепер працює пошук;
 • у картці товарів на вкладці "Залишки" відображаються серійні номери та складські комірки.

Про все зараз розповімо докладніше, а ви продовжуйте читати?

Переїзд налаштувань Складу

Коли хочеш принести в будинок щось нове і важливе, часто доводиться робити перестановку, щоб розмістити все органічно. Ось і ми так зробили. Тепер в бічному меню РемОнлайн є сторінка "Налаштування > Склади", куди переїхали функції:

 • створення нових і редагування існуючих складів;
 • увімкнення / вимкнення адресного зберігання;
 • налаштування шаблону серійного номера.

settings-warehouses.png (49 KB)

Нових можливостей тут немає, але ви можете зайти в нашу Базу знань і перевірити, чи все ви знаєте про існуючі налаштування Складу ?

Новий редактор товарів і категорій

Святе місце порожнім не буває, тому тепер на сторінці Склад замість вкладки з налаштуваннями знаходиться вкладка "Товари та категорії", яка містить дві таблиці: категорій і товарів.

products-and-categories-1.png (41 KB)

Оновлене дерево категорій

Так, тепер змінювати порядок існуючих категорій товарів можна просто перетягуючи їх. ?

druggin-category-1.gif (378 KB)

Нові категорії все ще створюються за допомогою кнопки "+ Категорія". Але зверніть увагу, в діалозі з'явилося поле для вибору батьківської категорії, і в ньому працює пошук. А щоб відредагувати або видалити існуючу категорію, просто натисніть на неї двічі. Загалом, менше кнопок – більше справ ?

new-category-1.gif (287 KB)

Також в таблиці категорій, окрім назв, тепер є ще й колонка з кількістю товарів, які їм належать. При натисканні на категорію в таблиці праворуч відображається список цих товарів.

products-in-categories-1.gif (162 KB)

А якщо натиснути на кількість, то ви перейдете на вкладку "Залишки" з уже застосованим фільтром категорії. Тут з фільтром теж стало зручніше працювати, тому що в ньому тепер працює пошук.

products-quantity-1.gif (152 KB)

Докладну інструкцію про роботу з категоріями читайте в цій статті Бази знань, а поки повернемося до наших баранів товарів.

Створення нового товару

Раніше товари створювалися лише при оприбуткуванні або за допомогою імпорту номенклатури. І ці способи нікуди не зникли, але тепер на сторінці "Склад > Товари та категорії" є ще дивовижна кнопка "+ Товар". А якщо ви натиснете на неї, попередньо обравши якусь категорію в таблиці зліва, то в діалозі створення нового товару поле "Категорія" вже буде заповнено.

new-product-1.gif (217 KB)

До речі про імпорт. Кнопки імпорту та експорту номенклатури теж переїхали. Тепер на вкладці "Залишки" можна вивантажити лише список залишків, а кнопки імпорту та експорту номенклатури знаходяться на вкладці "Товари і категорії". Крім цього, таблицю товарів можна відфільтрувати за найменуваннями, яких немає в наявності та у яких немає штрихкодів, а також масово експортувати товари, змінити категорію, додати штрихкод і надрукувати цінники.

filter-bulk-actions.png (94 KB)

Крім перерахованого, змінили також налаштування прав ролей на сторінці "Налаштування > Співробітники", та про це читайте вже докладніше в цій статті Базі знань.

Серійні номери на вкладці "Залишки" в картці товару

Тепер у картці серійного товару на вкладці "Залишки" крім назв складів, де є цей товар, відображаються комірки (якщо включено адресне зберігання) і перелік серійних номерів. А при натисканні на серійний номер, звичайно ж, відкривається Паспорт одиниці товару.

serial-numbers-residue.png (50 KB)

Також у цьому оновленні були виправлені деякі помилки в роботі РемОнлайн. Друзі, як бачите, ми набрали розгону і будемо робити все, щоб не зменшувати темп. А допомагає нам в цьому зворотний зв'язок, тож чекаємо на ваші коментарі ?

comments powered by Disqus