6 хвилин

Оновлення Складу: новий редактор товарів і категорій

Друзі, ми продовжуємо наш марафон оновлень, і сьогодні всі зміни присвячуються Складу RemOnline:

  • в бічному меню з'явилася сторінка "Налаштування > Склад";
  • тепер можна просто перетягувати категорії для зміни їх порядку;
  • з'явилася можливість створювати товари із категорій;
  • у фільтрі по категоріях тепер працює пошук;
  • у картці товарів на вкладці "Залишки" відображаються серійні номери та складські комірки.

Про все зараз розповімо докладніше, а ви продовжуйте читати.

Переїзд налаштувань Складу

Коли хочеш принести в будинок щось нове і важливе, часто доводиться робити перестановку, щоб розмістити все органічно. Ось і ми так зробили. Тепер в бічному меню RemOnline є сторінка "Налаштування > Склади", куди переїхали функції:

  • створення нових і редагування існуючих складів;
  • увімкнення / вимкнення адресного зберігання;
  • налаштування шаблону серійного номера.

Переїзд налаштувань Складу

Нових можливостей тут немає, але ви можете зайти в нашу Базу знань і перевірити, чи все ви знаєте про існуючі налаштування Складу ?

Новий редактор товарів і категорій

Святе місце порожнім не буває, тому тепер на сторінці Склад замість вкладки з налаштуваннями знаходиться вкладка "Товари та категорії", яка містить дві таблиці: категорій і товарів.

Новий редактор товарів і категорій

Оновлене дерево категорій

Так, тепер змінювати порядок існуючих категорій товарів можна просто перетягуючи їх. ?

Оновлене дерево категорій

Нові категорії все ще створюються за допомогою кнопки "+ Категорія". Але зверніть увагу, в діалозі з'явилося поле для вибору батьківської категорії, і в ньому працює пошук. А щоб відредагувати або видалити існуючу категорію, просто натисніть на неї двічі. Загалом, менше кнопок – більше справ ?

поле для вибору батьківської категорії

Також в таблиці категорій, окрім назв, тепер є ще й колонка з кількістю товарів, які їм належать. При натисканні на категорію в таблиці праворуч відображається список цих товарів.

в таблиці категорій є колонка з кількістю товарів

А якщо натиснути на кількість, то ви перейдете на вкладку "Залишки" з уже застосованим фільтром категорії. Тут з фільтром теж стало зручніше працювати, тому що в ньому тепер працює пошук.

працює пошук

Докладну інструкцію про роботу з категоріями читайте в цій статті Бази знань, а поки повернемося до наших баранів товарів.

Створення нового товару

Раніше товари створювалися лише при оприбуткуванні або за допомогою імпорту номенклатури. І ці способи нікуди не зникли, але тепер на сторінці "Склад > Товари та категорії" є ще дивовижна кнопка "+ Товар". А якщо ви натиснете на неї, попередньо обравши якусь категорію в таблиці зліва, то в діалозі створення нового товару поле "Категорія" вже буде заповнено.

Створення нового товару

До речі про імпорт. Кнопки імпорту та експорту номенклатури теж переїхали. Тепер на вкладці "Залишки" можна вивантажити лише список залишків, а кнопки імпорту та експорту номенклатури знаходяться на вкладці "Товари і категорії". Крім цього, таблицю товарів можна відфільтрувати за найменуваннями, яких немає в наявності та у яких немає штрихкодів, а також масово експортувати товари, змінити категорію, додати штрихкод і надрукувати цінники.

вивантажити лише список залишків

Крім перерахованого, змінили також налаштування прав ролей на сторінці "Налаштування > Співробітники", та про це читайте вже докладніше в цій статті Базі знань.

Серійні номери на вкладці "Залишки" в картці товару

Тепер у картці серійного товару на вкладці "Залишки" крім назв складів, де є цей товар, відображаються комірки (якщо включено адресне зберігання) і перелік серійних номерів. А при натисканні на серійний номер, звичайно ж, відкривається Паспорт одиниці товару.

Серійні номери на вкладці "Залишки" в картці товару

Також у цьому оновленні були виправлені деякі помилки в роботі RemOnline. Друзі, як бачите, ми набрали розгону і будемо робити все, щоб не зменшувати темп. А допомагає нам в цьому зворотний зв'язок, тож чекаємо на ваші коментарі. 

comments powered by Disqus